Vyrų plaukų tendencijos nuo 2000 iki 2019 m

13 lapkričio 2018

Koks buvo didžiausias vyriški Plaukų tendencijos 2000-ųjų? Kad sunku atsakyti. Turbūt vienas išskirtiniu tema turėtų būti "mažas priežiūra" plaukai. Vaikinai buvo šurmuliuos jį išjungti, arba nešioti ilgas ir Shaggy - kietas atrodo, kad buvo lengva prižiūrėti. Nors ten buvo tikrai ne apibrėžiant tendencijos vyriškų šukuosenos tarp 2000 ir 2018, yra keletas, kad išsiskirtų. Čia yra mūsų draugai, ne pirma tvarka.

Kuoduotieji kormoranai

Aš nesu įsitikinęs, jei mes tikrai galime kaltinti Zac Efron už šį vieną, bet jis tikrai kaltas todėl Wściekle populiarus tarp jaunesnių vaikinų. Su dulkintis, plaukai yra sumažinti ilgai sluoksnių visi per galvą ir razored aplink kraštus suteikti jai atlikusi (ne buku galu) išvaizdą. Tiesiog stiliaus produkto tiek taikomas pridėti atskyrimą.

load...

Dirbtiniais Hawk

Įkvėptas Mohawkas, bet su tiek mažiau įsipareigojimą, dirbtiniais Hawk yra universalus stilius leidžia vaikinai dirbti madingą išvaizdą be per viršų. Šis stilius gali būti dėvimi labai trumpas arba šiek tiek ilgiau. Pati sumažinimas yra gana standartinis kirpimas su viršuje yra stiliaus suformuoti taško netoli centro tiek. Apskritai, plaukai yra sumažinti suformuoti taško viršaus tiek, bet liko pakankamai ilgai, kad stilius gali būti dėvimi daugiau konservatyviai.

Emo supjaustyti

Nors ten tikrai ne vienas šukuosena, kuri galėtų būti laikoma emo supjaustyti, tendencija būdinga ilgai razored vakarėliai, juodos dažų ir grubus tekstūros. Dauguma Pete Wentz iš "Fall Out Boy kirpimo būtų laikoma emo, nors pats Pete paskelbė, kad Emo Swoosh mirtį, kai jis buzzed savo plaukus.

load...

Plikas vadovas

Michaelas Jordanas tikrai spardė off Afrikos-Amerikos vyrų devintojo dešimtmečio tendencija, o Andre Agassi išvyko plikas į Dešimtojo dešimtmečio viduryje ir leiskite balti vyrai žinau, tai gerai, kad jį viskas off. 2000-ųjų pamačiau Bruce Willis ir Vin Diesel teig tikrai imtis išvaizdą lavinimo baltiems vaikinai. Plikas vadovas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie yra retinimo ir tai drąsus ir agresyvus žvilgsnis.

Buzzcut

Buzzcut yra stilius, kuris ateina ir išeina, bet tai dešimtmetį jis įstrigo aplink. Buzzcut atrodė reguliariai vaikino atsakymas į dulkintis. Mažai priežiūros ir ekonomiškai veiksminga, buzzcut yra labai vyriškas ir puikiai atrodo ant daugumos vaikinų. Justinas Timberlake'as, Wentworth Miller, Matthew Fox, Adam Rodriguez, Jesse Metcalf visi buvo puikūs pavyzdžiai, žvaigždės, kas įrodė, kad jūs vis dar gali būti laikoma karšta, net jei jūs buzzed ant kojų.

Daugiau:

Tekstūruotame supjaustyti

load...

Vienas iš karštesnių tendencijos 2000-ųjų buvo trumpas tekstūra supjaustyti. Plaukai paprastai supjaustyti agresyviai trumpas šonuose ir atgal, o viršuje yra taškas sumažinti su žirklėmis arba skustuvo pridėti agresyvų tekstūrą. Taylor Lautner'sshort sumažinimas yra puikiausias pavyzdys šio stiliaus - atrodo, kad atrodo atsitiktinis, tačiau reikalauja daug pastangų tiek.

Dizainas supjaustyti

Nors tikrai ne mainstream išvaizdą, dizaino gabalai turite gana stiprią rodomi etninių bendruomenių. Ši tendencija prasidėjo su nukreipimu tiek - labai nusiskuto dalį čia ir ten ir išsivystė į techniką, kurioje piešinio sudėtingumo yra nusiskuto į plaukus. Aš dažnai stebėjosi tuo neįtikėtinu įgūdžių reikia norint vykdyti šių stilių, kuris trunka tik kelias dienas (jie karšta netvarka, kai jie išaugo iš keletą dienų).

Modernus kuojos

2000-ųjų, taip pat matė, kaip subtiliai kefalių stiliaus atsiradimą. Tai yra ne jūsų Billy Ray Cyrus skaudus Breaky Širdies žvaigždžių, nesusiliečiančių kampais nuo dešimtojo dešimtmečio pradžioje, tačiau subtilesnės ir geriau sumaišytas variantus.

Mohaukų

Mohaukų tikrai nėra nauja, gali būti pastebėtas daug dažniau 2018 Tai ne dirbtiniais Hawk The Mohaukų nusiskuto odą įtemptą šonuose, paliekant plaukų juostelės iš kaktos į kaklo pagrindą. Tai šukuosena dėvėti vaikinai, kurie Kick smėlį į Faux Hawk dėvi wannabes veido natūra.

Klasikinis siaurėjantys

Klasikinis siaurėjantys, dėvimi su liberalios dozę stiliaus produktų ir tvarkingas kelio dalis prasidėjo sugrįžta ne dešimtmečio pabaigoje. Galbūt kurstė AMC tinklo Mad Men televizijos šou populiarumo, šis stilius yra vienas, kad sako: "Aš turiu ją kartu ir aš turiu galvoje verslą."

load...