Vyrų kirpimas - 2019 m

10 lapkričio 2018

Aš visada patiko dirbti Anthony - jis gavo puikią galvos plaukus ir visada nori išbandyti kažką naujo. Tai aukštas lėktuvnešis, smailas prie # 1 gumos ant šonų ir nugaros, sutrumpinta karūną su sklandžiai pereiti prie ilgesnio priekyje. Sprando yra smailas stora ir baigė su skustuvas kontūro. Aš stiliaus šį šukuoseną, naudodami Granto Pomāde. Ši šukuosena gali būti gana didelis priežiūra šukuosena, nes ji reikalauja stilių kiekvieną rytą ir dažnai keliones į kirpyklą, kad išlaikyti šukuosena formą.

Išblukusias Pompadour

Benas darbingo agresyviai trumpą Pompadour šukuosena (ar išblukęs Pompadour). Dėl šio stiliaus, mes priėmėme pusių ir odos naudojant 00000 ašmenys (glaudžiausias Clipper ašmenų galima). Plaukai yra sumažinti odos apie pusę iki galvos ir greitai virto dideliu ilgio ant (apie keturių colių). Jei plaukai buvo šukuoti tiesiai žemyn, būtų pastebimas demarkacinę liniją ir daug maišomų pasiekiama stiliaus. Plaukai buvo susprogdintas sausas ir stiliaus su MENSDEPT. Microtech.

load...

Ivy lyga

Brandon arkliukas, ką aš dabar oficialiai vadina mano parašą supjaustyti. Trumpas "Ivy League" (jis kinda "karinė Rockabilly"). Iš šonų ir nugaros supjaustyti agresyviai stora šonuose, naudojant atvirą CLIPPER ašmenimis. Žinoma, sprando baigtas švariu siaurėjantys ir skustuvas kaklo skutimosi. Į viršų liko ilgiau (maždaug tris colio). Brandon apie devynis su puse pėdų aukščio, todėl nėra būtinybės sumažinti per daug viršuje yra pliusas, nes aš tikrai negali pasiekti, kad didelė. Dėl stiliaus, mes panaudojome Woody anketa Pomāde pridėti kontrolę ir blizgesį.

Stora žvakė

load...

Dėl šios šukuosena, aš paklausė: "Taigi, ką mes ketiname daryti šiandien?" Jo atsakymas buvo: "ką jūs manote atrodytų gerai." Aš myliu jį, kai klientas sako, kad. Jonas turi storą, tamsūs plaukai - natūra, kad atrodo puikiai su agresyviai stora siaurėjantys. Dalykas man patinka apie šią šukuosena tipas yra kontrastas jums tarp galvos poveikio šonuose ir ilgesniu ilgiu ant viršaus. Išnyks buvo padaryta rankiniam su 000 peiliu, o viršuje buvo supjaustyti į maždaug 3 colių ilgio - tikrai galite pamatyti tarp išnyks ir ilgesnį viršuje kontrastą. Mes, žinoma, padarė švarų siaurėjantys į nugarą ir baigė sumažinti išsamiai jį su skustuvas. Stilius buvo padaryta su Woody molio duoti tvirtovę ir blizgesį.

Pompadour

Man labai patinka dirbti su Kyle - jis gavo puikią galvos plaukus ir jis visada atviras pasiūlymams. Dėl šios klasikinės Pompadour, nuėjome stora šonuose ir atgal (naudojant numeris 1 peilio ir rankiniam technika). Plaukai greitai smailas į didelę ilgio ant viršaus (Šukuotos žemyn, priekinis nukristų gerokai mažesnis antakių). Tradicinis Pompadour modeliavimo buvo pasiekta smūgis-džiovinimo priekinę viršų ir atgal pridėti aukščio ir Wypomadować buvo naudojamas blizgesį ir kontrolės. Man patinka šis gabalas, nes jis siūlo keletą stiliaus variantų - tai gali būti dėvimi kaip Pompadour (kaip parodyta) arba perskirti į šoną ir dėvėti žemyn labiau konservatyvios išvaizdos.

Daugiau:

Depresija eros siaurėjantys

load...

Ši šukuosena aš Lucas yra tai, ką aš vadinčiau depresija eros stiliaus šukuoseną (ar agresyviai trumpą Pompadour). Dėl šio stiliaus, plaukai išnyko odos stora žemas aplink šonus ir atgal, ir greitai susilieja į didelį ilgio ant viršaus (iš Lucas 'atveju, apie penkių colių). Dėl šio stiliaus, maišymo tikrai ateina iš stiliaus. Jei buvo šukos stilių tiesiai žemyn, kad būtų panašus kaip iš dubenėlio supjaustyti. Aš tikrai patinka kontrastas tarp odos stora pusių ir ilgio viršuje. Suporuoti tai su kai kuriais džinsai, balti marškiniai, ir liesas juodas kaklaraištis ir jūs auksinės spalvos. Neigiama šio stiliaus yra tai, kad produktas yra būtinas siekiant išlaikyti stilių ir stilius tikrai negali būti dėvimi žemyn.

Pakeista Pompadour

Aš pjovimo Patriko plaukus nuo vidurinėje mokykloje ir tai buvo smagu žiūrėti jam augti į išvaizdus vaikinas jis tampa. Žinoma jis gavo puikią veido, bet jis taip pat turi didelį galvos plaukus šį modifikuotų Pompadour. Mes panaudojome 000 ašmenys šonuose ir atgal ir paėmė jį trumpą aukštą iki galvos, paliekant demarkacinę liniją tarp trumpų pusių ir ilgą viršuje (linija dingsta su stiliaus). Viršuje yra apie keturių colių ilgio ir stiliaus su MENSDEPT. Microtech. Žinoma, realiai, su tuo veido Patrickas galėtų dėvėti tik apie bet kokio stiliaus ir puikiai atrodo.

Klasikinis siaurėjantys

Tai šukuosena tipas jūs tiesiog negali suklysti su - stilius tinka beveik bet veido ar gyvenimo būdo. Dėl Pauliaus klasikinis siaurėjantys, mes naudojame numeris du ašmenys žemas aplink šonus ir atgal (su kūginiu iškirpte ir skustuvas išsamiai aplink kraštus). Šonai tolygiai įsilieja į ilgesnį viršuje (apie trijų colių ilgio) be matomų eilučių ribų. Šis stilius yra universalus, kad gali būti dėvimi išsiskyrė tvarkingai geliu ar Wypomadować arba dėvėti laisvi ir sausas labiau atsitiktinis išvaizdą.

Rockabilly Pompadour

Tai buvo pirmas kartas, kai aš iškirpti Seth Loeb plaukus -. Ir aš džiaugiuosi, jis atėjo į šį klasikinis Pompadour atrodo puikiai ant jo ir dirba su savo klubo, retro stiliaus jausmą. Mes clippereed plaukus agresyviai trumpas šonuose ir atgal, akcentuojant labai švarios linijos aplink ausis ir kaklo (baigė su skustuvas, žinoma). Plaukai ant viršaus, kuris yra apie septyni colių ilgio, yra stilizuotas atgal su MENSDEPT. Microtech (šiek tiek šilumos buvo taikomas į priekį, kad šiek tiek pridėtinės aukštį).

load...