Vyrų ilgosios kirpimo nuotraukos įkvėpimui 2018

13 lapkričio 2018

Dėl vienos ar kitos priežasties, daugelis vaikinai tiesiog negali nutempti ilgą šukuosena - ar tai dėl to, kad konservatorių darbą arba tiesiog nepaklusnūs galvos plaukų, ilgi plaukai yra ne kiekvienam žmogui. Turėti ilgesniais plaukais aukštyn kojom, kad ji gali suteikti jums tonų stiliaus variantų. Neigiama yra tai, kad ilgi plaukai trunka daugiau darbo ir rūpintis nei trumpesnį stiliaus. Jei turite didelį galvos plaukus ir gali traukti ją išjungti darbe, auga it out ir pamatyti, kas atsitiks.

Vaikinai ieško ilgą vyriškų stiliaus rasite daug vyriškų šukuosenų su stiliaus patarimų čia. Iš ilgų sluoksnių atsitiktinis dulkintis gabalus, tai galerijoje yra daug šukuosena vyrams įvairovė. Rekomenduojame spausdinti norimą nuotrauką ir atsižvelgiant jį su savimi į savo stilistas - kiekvienas kirpėjas ar stilistas gali interpretuoti savo norus skirtingai, todėl fotografuoti, yra puikus būdas įsitikinti, kad asmuo pjovimo plaukus supranta, ką norite.

load...

Į šio stiliaus plaukai sumažinti naudojant skustuvą duoti deconstructed pažvelgti galuose. Subtilus raudoni akcentai pridėti gylio ir suteikia "roko žvaigždė" Vibe. Stiliaus, taikyti nedidelį kiekį Wypomadować drėgni plaukai ir Blow Dry tiesiai žemyn. Pakartotinai apie Wypomadować šiek tiek sausiems plaukams pridėtinės blizgesį ir atskyrimas.

Ilgos sluoksniai banguoti plaukai

Dėl šio stiliaus, plaukai yra sumažinti naudojant skustuvą duoti gauruotas, atlikusią išvaizdą. Nedidelis stiliaus kremu gali būti įtraukta į už blizgesį ir atskyrimas plaukus. Stiliaus, tiesiog suteikti plaukams kokteilį ir judėti pirštais pasiekti norimą efektą.

load...

Ilgas, tiesiai dulkintis

Dėl šio stiliaus, plaukai supjaustyti ilgais sluoksniais naudojant žirklės taškų techniką. Skustuvą yra naudojamas suteikti pridėtinę atskyrimą į galuose. Tiems, su nežymiais banga, Pomadować gali būti pridėta ir plaukų pučiamas sausas tiesiai žemyn. A Wypomadować tiek suteikia blizgesį ir atskyrimas.

Ilgas dulkintis su atspalviais

Tai razored dulkintis šukuosena, kurioje pabrėžiama, lowlights ir dryželiais spalvos pridėti gylio ir suteikia šiuolaikišką, atsitiktinis alternatyvų išvaizdą. Stiliaus, taikyti nedidelį kiekį stiliaus grietinėlės pridėti atskyrimą ir išmesti į vietą su pirštais.

Aptakus, skutimosi dulkintis

Daugiau:

Skustuvu yra naudojamas, siekiant sumažinti į ilgus sluoksnių plaukus ir suteikia deconstructed apsižvalgyti kraštų. Nebent jūsų plaukai yra natūraliai labai tiesus, butas geležies gali būti naudojamas suteikti elegantišką išvaizdą. Tepkite nedidelį kiekį gelio ant drėgnų plaukų ir Blow Dry tiesiai žemyn. Darbas šiek tiek daugiau gelio tarp delnų ir sklandžiai plaukų žemyn, traukdami atsitiktinius skyriai tarp pirštų ir stambusis dryželiais atskyrimo.

load...

Kasdieniai, banguotas dulkintis

Dėl šio stiliaus, plaukai yra sumažinti ilgai sluoksnių visame. Stilius skustuvo aplink kraštų pašalinti bet kokį Atvirumas ir suteikti gauruotas išvaizdą. Stiliaus, naudoti labai mažą kiekį stiliaus grietinėlės duoti natūralų blizgesį ir pridėti svorį ir atskyrimą.

Ilgos sluoksniai storos plaukai

Dėl šio stiliaus, plaukai yra sumažinti ilgai sluoksnių žirklės. Skirtingai nei dulkintis šukuosena, šis stilius yra sumažinti šiek tiek blunter aplink kraštus duoti švaresnę išvaizdą. Stiliaus, taikyti bulvarinis dydžio sumą geliu nuo galvos iki pakraščių. Smūgis sausas su paddle šepetys nukreipiant plaukus į šonus sukurti tūrį. Kai plaukai yra šiek tiek drėgna, rake šiek tiek daugiau gelio per pridėti blizgesį ir atskyrimą. Norėdami daugiau formalaus išvaizdą, plaukai gali būti šukuota atgal su Wypomadować tiek už blizgesį ir aptakumo.

Prailginimas sluoksniai

Į šio stiliaus plaukai supjaustyti labai ilguose sluoksnių. Skustuvą yra naudojamas ant galo pašalinti Trulums. Stiliaus, taikyti nedidelį kiekį kremo nuo šaknų iki galų šiek tiek drėgnų plaukų. Šepetys plaukus atgal ir grėblys su pirštais sukurti atskyrimą. Tuck plaukus už ausų ir leisti išdžiūti natūraliai.

Atsitiktinis dulkintis šukuosena

Į šio stiliaus plaukai supjaustyti ilgais sluoksnių ir skustuvo naudojamas suteikti sutrupėjo, atlikusią išvaizdą galuose. Labai mažai stilius yra reikalingas, bet greitai taikymas stiliaus grietinėlės arba pastos bus pridėti atskyrimą ir duoti, kad "gyveno" išvaizdą.

Dulkintis už švelniavilnių gyvūnų plaukų

Tai kuoduotieji kormoranai, kuriame plaukai yra šiek tiek prabangiau. Stilius yra sukurtas naudojant kirpimas skustuvu pašalinti Atvirumas aplink kraštus ir suteikti Shagged iš išvaizdos. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai, o tada įdėti labai nedidelį kiekį stiliaus grietinėlės pridėti blizgesį ir atskyrimą.

load...