Viskas, ką jums reikia žinoti apie plaukų augimo procesą ir regimus plaukus

12 lapkričio 2018

Yra daug daugiau plaukų augimą, nei daugelis žmonių suvokia. Plaukų augimo procesas vyksta ciklo, plaukų folikulai išgyvena keturis etapus, kaip jie auga, regresuoti, poilsio ir mesti per keletą metų.

Supratimas plaukų augimą yra svarbi dalis sužinoti daugiau apie tai, kodėl jūsų plaukai plonina ir iškrenta. Tai taip pat naudinga žinios ataugančių plaukus ir padeda jums išlaikyti kuo daugiau plaukų, kiek įmanoma, laikui bėgant.

Šiame vadove mes paaiškinti visą plaukų augimo procesą nuo augančio etape teisę per praliejimo ir ataugančių plaukų. Mes taip pat paaiškinti, kaip suprasti plaukų augimo procesą gali padėti jums kovoti ir pakeisti plaukų slinkimo poveikį.

load...

Keturi etapai plaukų augimą

Plaukų augimo procesas (arba plaukų augimo ciklo, kaip jis dažnai vadinamas medicinos literatūroje) turi keturis skirtingus etapus:

Kiekvienas iš šių etapų trunka kitokį laiką, o tai reiškia, jūsų plaukai gali augti daug metų, kol ji patenka į Catagen, telogenną ir exogen etapais. Žemiau, mes paaiškinti kiekvieną Plaukų augimo fazę išsamiau, siekiant padėti jums geriau suprasti plaukų augimą procesą.

load...

Anagen (auga) etapas

Į Anagen fazėje, jūsų plaukai yra aktyviai ir nuolat auga. Ši plaukų augimo procese fazė paprastai trunka nuo trijų iki penkerių metų, nors kai kurie žmonės turi Anagen fazes iki septynerių metų.

Nes jūsų plaukai nuolat auga Anagen etape, šio plaukų augimo ciklo fazės ilgis lemia maksimalų ilgį plaukus. Daugumai žmonių, tai yra nuo 18 iki 30 colių.

Catagen (regresijos / perėjimas) etapas

Po kiekvieno plaukų folikulų baigia savo Anagen etapą, jis patenka į Catagen, ar regresijos etapą. Plaukų folikulus į Catagen etape bus šiek tiek susitraukti dydžio ir nuimkite nuo odos, pradedant savo procesą iškristi.

Nors plaukai šiame etape "atskiria" iš savo odos, ji paprastai nepatenka, kol daug vėliau, paprastai, kai nauji plaukai "stumia" jį iš savo galvos.

Telogenną (ramybės) etapas

Po plaukų folikulus patenka į Catagen etapą ir atsiklijuoja nuo jūsų galvos odą, ji patenka poilsio laikotarpis žinomas kaip telogenną etape. Šis etapas paprastai trunka nuo trijų iki penkių mėnesių iki plaukų yra "stumiama" atliko naują plaukų augimą.

load...

Dauguma žmonių turi apie 10 iki 20% savo plaukus į telogenną etape bet kuriuo metu. Kartais, kai asmuo yra pabrėžta ar fiziškai blogai, kitų sveikatos sąlygos gali sukelti daugiau plaukų folikulus nei įprastai įvesti telogenną etapą, todėl laikinai plaukų praliejimo.

Exogen (barstančių) etapas

Kai naujasis Plaukų išaugo, senas plaukai patenka į exogen etapą. Šio etapo metu, senas plaukai visiškai atskiria nuo galvos ir iškrenta, paprastai, o jūs naudojate šukos, šepetys arba plaunant plaukus po dušu.

Tai normalu, maždaug nuo 50 iki 150 plaukų eiti į šį etapą ir iškristi kasdien, tai reiškia, kad nereikia panikuoti, jei pastebėsite keletą plaukus ant savo šukomis ar šepečiu po stiliaus plaukus.

Kaip nauji plaukai auga, tai pakeičia senąją plaukus ir baigia Plaukų augimo ciklą, suteikiant Jums atsargines plaukus už visus plaukus prarastų per Catagen, telogenną ir exogen etapų augimo procese.

Supratimas plaukų augimo procesą

Tiesiog kaip ir kitų svarbių procesų jūsų kūno, plaukų augimo procesas gali būti nutrauktas ir paveikti išorinių veiksnių, pavyzdžiui, stresas, prasta mityba ir ligos.

Daugiau:

Pavyzdžiui, baltymų trūkumas gali sukelti plaukai įvesti telogenną etapą anksti, todėl pernelyg retinimo ir plaukų slinkimas. Su gyvūnais atlikti tyrimai taip pat rodo, kad stresas gali slopinti plaukų augimą sukelia plaukus įeiti į Catagen etape anksti.

Nes barsto plaukus procesas trunka keletą mėnesių (atminkite, kad telogenną etapas yra nuo trijų iki penkių mėnesių procesas daugumai žmonių), pokyčiai dietos ar streso gali sukelti plaukų slinkimą, kad neįvyks, kol mėnesių vėliau, kai jūsų plaukai patenka į exogen etapo.

Tai reiškia, kad jei staiga pradeda jausti pabrėžė arba sustabdyti gauti pakankamai vitaminų ar mineralų, tai gali užtrukti mėnesius pastebėsite skirtumą savo plaukais.

Kaip visada, geriausias būdas išvengti šios žalos savo plaukų tipą yra valgyti sveiką mitybą ir vartoti svarbiausius vitaminus ir mineralus sveiką, storas ir stiprus plaukai.

Vyras modelio nuplikimas ir plaukų augimą procesas

Vyras modelio nuplikimas veikia plaukų augimo procesą priėmimo į Catagen arba regresinės, etapo sunkesne poveikį.

DHT, androgeninį hormonas, kuris sukelia vyrų modelio nuplikimas, stimuliuoja TGF-β1, TGF-β2, DKK1 ir interleukino 6, kurie visi turi nuo plaukų folikulų miniatiūrinius poveikį. Laikui bėgant, tai sukelia plaukų folikulus mažėja ir galiausiai nesugeba gaminti plaukų augimą.

Ne visi plaukų folikulai yra jautrūs DHT poveikio. Dauguma laiko, miniatifirizavimu dalis plaukų augimo procesą veikia plaukų folikulus aplink Valsčiaus ar karūna pirma, prieš pradedant įtakos kitų plaukų folikulus, kurie yra jautrūs DHT.

Kaip regrow plaukus

Yra keletas būdų, kaip Regrow plaukus. Efektyviausias būdas regrow plaukus priklauso nuo to, kaip jūs jį pametėte, ar priežastis yra jūsų mityba, streso ar androgenai.

Jei jūsų plaukų slinkimas sukelia stresą, geriausias būdas pakeisti poveikį ir regrow plaukus yra pašalinti streso šaltinis iš savo gyvenimo. Už sunkų stresą, tai visada gera idėja pasikalbėti su gydytoju ir sužinoti daugiau apie geriausių sprendimų.

Jei jūsų plaukų slinkimas sukelia mitybos trūkumas, geriausias būdas regrow plaukus yra padaryti pakeitimus į savo mitybą ir papildų režimo. Vėlgi, tai visada gera idėja pasikalbėti su gydytoju dėl ekspertų nuomonės.

Jei jūsų plaukų slinkimas yra vyrų modelio nuplikimas rezultatas, geriausias būdas pradėti ataugančių kai plaukai jūs praradote yra blokuoja dihidrotestosterono (DHT ar), kuri yra priežastis vyrų modelio nuplikimas.

Taip pat galite naudoti vietiškai purškikliai ir gelio produktų, tokių kaip minoksidilas, kuris sutrumpina telogenną etapą ir sukelia senus plaukus mesti ir pakeičiama šviežių, naujų plaukų į Anagen etape.

Svarbu žinoti, kad jūs galite regrow tik iš sričių, kur plaukų folikulai vis dar aktyvus, sveikas ir gali gaminti naujus plaukus. Jei jūs praradote plaukus srityje keletą metų, nėra daug šansų jį ataugančių net su pilna doze Finasteride ir kasdien minoksidilio naudojimas.

Taip pat jokių garantijų, kad bet koks plaukų jūs praradote kaip vyrų modelio nuplikimas rezultatas bus Regrow, net tose srityse, kur jis tik neseniai pradėjo plonas. Tai geriausia galvoti apie atauga kaip premiją, o ne kaip prognozuojamai poveikio naudojant Finasteride ir minoksidilio.

Supratimas plaukų augimą

Kuo geriau suprasti plaukų augimo procesą, tuo lengviau yra pasakyti tarp reguliariai exogen praliejimo ir plaukų slinkimas skirtumą.

Tai gali padėti jums imtis veiksmų anksčiau, jei pastebėsite, kad jūsų plaukai pradeda plonas. Jis taip pat gali jums sutaupyti daug streso, jei pastebėsite barsto, bet pripažįsta, kad tai tiesiog natūralus rezultatas Jūsų folikulų įvežamų į galutinį etapą augimo ciklą.

Nes didžioji dalis, tai geriausia ne paniką apie plaukus augimo normos ar vyrų plaukų slinkimas. Vietoj to, priimti motyvuotą požiūrį į jūsų plaukų ir požiūris plaukų slinkimas, kaip pasirinkimas imantis veiksmų siekiant apriboti savo būsimą plaukų slinkimas ir išlaikyti kiek jūsų plaukai kaip įmanoma.

load...