Vaikų plaukų slinkimas

14 lapkričio 2018

Kai vaikas praranda savo plaukus, psichologinis poveikis gali būti pragaištingi. Štai kaip padėti savo vaikui susidoroti su plaukų slinkimas traumos.

Nors plaukų slinkimas (alopecija) yra dažna liga, psichologinis poveikis, tai gali būti labai trauminius - ypač jei jis turi įtakos vaikui. Depresija, nerimas, gėda, visa tai yra labai sudėtingas emocijas, kurios gali lydėti šį sutrikimą ir, priklausomai nuo už plaukų slinkimo priežastis, gali imtis mėnesius ar metus įveikti.

Visuomenė yra ne taip atlaidus

Kaip tėvai tai gali būti pragaištingi žiūrėti atsitikti su savo vaiku. Mes kalbėjo Corné Welman Kids, tarptautinės organizacijos, kurios siūlo paramą šeimoms vaikų su alopecija ir padeda kurti savo savigarbą ir pasitikėjimą.

Ji sakė, kad daugeliu atvejų nėra alopecija išgydyti, tačiau, kad jie siekia išmokyti vaikus ir jų šeimos, kad "plaukai netampa žmogų. Mes gana išmokyti vaiką perimti ne turintys plaukus tai ir kad jie turėtų myliu save, kas jie yra ".

load...

Psichologinis poveikis plaukų slinkimo

Deja, tačiau visuomenė mes gyvename šiandien yra ne taip atlaidus ir nuo tiek daug dėmesio skiriama išvaizdą, fragmentiškas plaukų slinkimas tikrai gali imtis savo rinkliava emociškai apie jaunas, įspūdžiams asmeniui.

Pasak į JAV Nacionalinės bibliotekos vaistų Nacionalinio sveikatos instituto straipsnį alopecija patirtis yra psichologiškai kenkia, sukelia intensyvų emocinį kančias, ir veda prie asmeninio, socialinio ir darbo susijusias problemas.

Straipsnyje atkreipiamas ryšys tarp plaukų ir tapatybės nuorodą ir net eina tiek, kiek paaiškinti, kaip kai kurie tyrimai parodė, kad psichikos sutrikimai yra dažnesni žmonėms su alopecija nei bendroje populiacijoje, o tai rodo, kad tie, su alopecija gali būti didesnė rizika kuriant rimtą depresijos epizodas, nerimo sutrikimų, socialinė fobija, arba paranoid sutrikimas.

Daugiau:

Apskritai, dauguma tyrimų rodo, kad žmonės su plaukų slinkimas yra kur kas labiau linkę į nerimą ir depresiją ir dažnai kenčia žemesnę savigarbą, prastesnę gyvenimo kokybę, ir skurdesnių kūno įvaizdį.

load...

Kaip padėti savo vaikui

Atsižvelgiant į visa tai, tai suprantama, kad vienas iš tėvų gali tada jaustis Shattered ir priblokšti savo vaiku, kai jie diagnozuota alopecija.

Tai kur tokios organizacijos kaip BŽŪP vaikams ateiti, siūlanti paramą abiejų tėvų ir vaikų.

Mes pakeisti dėmesio iš vis plaukai auganti savivertė. Kai vaikas turi savigarbos tai teikia paramą ir kelia sąmoningumą. Jis gaus sunkiau vyresnis vaikas gauna, bet mūsų darbas, kaip ir jų tėvų yra pažinti savo vaiką ir įsitikinti, kad jie žino, ir suprasti būklę, paaiškino Welman.

Ji priduria, kad vienas iš jų pirminių misijų yra užtikrinti, kad vaikai supranta, nėra neturi plaukų gėda.

Tai yra dėmesio centre. Tai yra tai, ką mes darome, kad jie supranta. Įsitikinkite, kad jie supranta savo būklę ir suteikti jiems savigarba padidinti susidoroti su komentarais. Tai kodėl mes turime paramos grupes, kur visi vaikai ateina kartu ir žaisti ir bendrauti. Tai padeda jiems jaustis Priimamos ir dalis kažką svarbaus.

load...

Welman pabrėžia geriausias būdas tai padaryti yra įsitikinkite, kad žinote savo vaiką. Jūs turite įsitikinti, kad jūs tiksliai žinoti, kas vyksta jo gyvenime, kad būtų galima jiems padėti.

Tai ypač aktualu, kai kalbama apie perukai - dažna alternatyva vaikams su alopecija.

Welman sako ji mano, tai yra asmeninis pasirinkimas, ir jis turėtų būti iki vaikui.

Įsitikinkite, kad jūs klausytis jų, nes jie yra susiję su tuo kasdien, kai jie žiūri į save veidrodyje. Jūs turite tiesiog įsitikinkite, kad jie myli asmenį Prisiminus jų, nesvarbu, ką ji sako.

load...