Tiesos ir mitai apie ketokonazolą ir plaukų slinkimas

10 lapkričio 2018

Ketokonazolas yra priešgrybelinis vaistas, kuris buvo įrodyta, kad pagerinti plaukų augimą studijas. Jis taip pat siekė, kad kai apie DHT, hormonas, atsakingas už nuplikimas vyrams poveikį.

Nors ketokonazolas yra saugus ir naudingas papildymas plaukų slinkimas prevencijos kamino, tai taip pat ne stebuklas plaukų slinkimas gydymas. Kaip ir daugelis nereceptinių plaukų slinkimas gydymo, yra daug mitų ir gandų, ten daug apie tai, kas ketokonazolas gali ir ko negali padaryti dėl savo plaukų sveikatai.

load...

Žemiau, mes išvardyti kai kurie iš labiausiai paplitusių mitų apie ketokonazolo, kaip plaukų augimą ir Anti-Hair Loss gydymą. Mes taip pat teikiama mokslinių įrodymų teikti tiesą apie Patys ketokonazolu mitų ir paaiškinti, kaip ketokonazolas gali tilpti į plaukų slinkimas prevencijos rutinos.

Mitas 1: ketokonazolio yra efektyvesnis nei minoksidilas

Vienas iš labiausiai paplitusių mitų apie ketokonazolo yra tai, kad lygiai taip pat ar efektyvesnis nei įrodyta plaukų slinkimas gydymo, pavyzdžiui, minoksidilas.

Tiesa yra tai, kad ketokonazolas kuris yra susijęs su tobulinti plaukų augimo kai kuriose studijų ir net pasiekti lygias rezultatus su minoksidilas viename tyrime, ten tiesiog yra ne tas pats tūris duomenys rodo, kad ketokonazolo yra toks pat veiksmingas kaip minoksidilas.

load...

Su šia sakė dauguma tyrimų, išbandyti ketokonazolo kaip plaukų augimą agentas suprato, kad tai tikrai turi išmatuojamą poveikį Anagen plaukų folikulų augimui - plaukų folikulų, kurie yra aktyvios, augančios etape.

Jei norite pagerinti savo plaukų augimą, ketokonazolas šampūnas gali būti geras priedas prie jūsų plaukų sveikatai kamino. Tiesiog nereikia manyti, kad tai efektyviau pati nei minoksidilas, nes tiesiog nėra pakankamai duomenų, patvirtinančių, kad išvadą.

Mitas 2: ketokonazolas blokai DHT

Kitas bendras ketokonazolio mitas yra tai, kad blokuoja testosterono konversiją į DHT, ar dihidrotestosterono - vyriško hormono, kad žalos plaukų folikulai ir sukelia vyrų modelio nuplikimas plėtoti.

Nuo 2018 m, nėra jokių įtikinamų mokslinių įrodymų, kad ketokonazolo turi kokį nors realų poveikį DHT kiekį organizme.

Tai reiškia, kad jums nereikėtų remtis ketokonazolo šampūną kaip DHT blokatoriaus. Jei jūsų plaukai pradeda plonas arba tolti ir norite sumažinti savo DHT lygiai, jums reikės naudoti įrodyta, FDA 5α-reduktazės inhibitorius, pavyzdžiui, Finasteride.

load...

Mūsų vadovas DHT ir vyrų plaukų slinkimas eina į išsamiau apie tai, kaip blokuoti DHT darbai sustabdyti nuplikimas, todėl verta skaityti, jei norite sustabdyti nuplikimas ilguoju laikotarpiu.

Nors nėra jokių mokslinių įrodymų, kad ketokonazolas blokai DHT, mokslininkai mano, kad gali būti ryšys tarp ketokonazolo ir DHT keliu nurodo. 2004 m popieriaus pažymėjo, kad ketokonazolas potencialiai gali sukelti vietinį sutrikimų DHT keliu.

Nors tai nėra įtikinamas įrodymas, kad ketokonazolo blokus vietos DHT, jis yra įdomus taškas dėmesį. Nes dabar, tai geriau ne remtis ketokonazolo kaip DHT blokatoriaus - už tai, jums reikės naudoti įrodyta, FDA patvirtintas gydymo būdas, kaip Finasteride.

Daugiau:

Mitas 3: ketokonazolas šampūnas gali regrow prarastą plaukų

Kitas nuolatinis mitas apie ketokonazolo yra tai, kad jis gali sukelti jums regrow plaukus jūs jau prarado dėl vyrų modelio nuplikimas.

Kaip ir dauguma mitų, tai vienas turi tiesos į jį unciją. Nors ketokonazolas negali regrow plaukai, iškrito kaip vyrų modelio nuplikimas rezultatas, jis gali potencialiai padėti jums regrow plaukus, kad manimi praretinti kaip seborėjinio dermatito rezultatas.

Seborėjinis dermatitas yra viena iš kelių galvos odos sąlygas, kurios gali sukelti laikiną plaukų slinkimą. Šiuo atveju, plaukų iškrenta ne todėl, kad DHT, tačiau dėl pleiskanojanti, riebiai ir odos uždegimą ir pernelyg daug riebalų, kuri leidžia plaukų augimą sunku.

Nuo ketokonazolas yra veiksmingas gydymas seborėjinio dermatito, tai lengva supainioti plaukus jums Regrow iš gydant seborėjinį dermatitą, kaip "nuolatinis" plaukų slinkimas, kad atšaukiamos, nes ketokonazolo.

Tiesa yra ta, kad bet plaukai jūs prarasite dėl vyrų modelio nuplikimas yra, didžiąja dalimi, dingo geros. Nors nedidelis skaičius plaukų folikulų gali augti atgal su Finasteride naudoti, tik išbandytas būdas "regrow" pleistrai prarastas visam laikui plaukai yra per plaukų transplantacijos.

Mitas 4: ketokonazolas yra tik plaukų slinkimas gydymo jums reikia

Galiausiai, vienas annoyingly bendra mitas apie ketokonazolo yra tai, kad tai vienintelis produktas, kurį reikia imtis, kad būtų sustabdyti plaukų slinkimą.

Tai vienas lengva suprasti. Galų gale, kas nebūtų, o tiesiog naudoti kasdien šampūnas nei išgerti tabletę ir taikyti plaukų augimą serumo ar putas?

Deja, nors ketokonazolas gali būti veiksmingas gydant plaukų slinkimą ir gerinti normą, kuri jums augti naujų Anagen plaukus, nėra įrodymas, kad tai yra veiksminga plaukų slinkimas gydymo lygiavertė su Finasteride.

Jei kenčia nuo sunkių plaukų slinkimo, kurį sukelia vyrų modelio nuplikimas, ketokonazolas paprastai nebus pakankamai jį sustabdyti. Tai ypač aktualu žmonėms, turintiems plaukams tai labai jautriai reaguoja į DHT ir pastebimas, blogėja plaukų slinkimas.

Norėdami sustabdyti vyrų modelio nuplikimas, jums reikia nustoti DHT. Tai reiškia, kad jūs negalite naudoti ketokonazolo pati su bet sėkmės tikimybę.

Dauguma tyrimų rodo, kad efektyviausias gydymo prevencijos plaukų slinkimas yra Finasteride ir minoksidilas derinys. Šios procedūros abu turi daug mokslinių duomenų, kad juos paremti, taip pat milijonų sėkmingų vartotojų visame pasaulyje, ir jie abu FDA gydyti androgeninė alopecija.

Nors ten pritrūko žalą naudojant ketokonazolo šampūną, ypač vienas, kad jūs galite nusipirkti per kovą, jūs neturėtumėte niekada juo remtis kaip Finasteride ir minoksidilas pakeitimo.

Vietoj to, geriausias variantas yra pasikalbėti su savo plaukų slinkimas gydytoju apie naudojant ketokonazolo šampūną, taip pat savo plaukų slinkimas produktų esamas blokuoti DHT ir skatinti naujų plaukų augimą, taip stipriai, kaip įmanoma.

load...