Sveikiems plaukams išlaikyti protingus įpročius

12 lapkričio 2018

Apsižvalgyti į kai kurioms moterims žinote su dideliu plaukus. Kaip jie gauti tokius puikia spynos? Ar jie tiesiog pasisekė? Šansai yra, net jei laime vaidina nedidelį vaidmenį, didesnė dalis eina į tai, kaip jie rūpinasi savo mane.Keeping sveiki plaukai neturi būti brangūs arba labai daug laiko; jis tiesiog turi būti prioritetas you.Adopt kai kuriuos arba visus šių penkių sveikų plaukų įpročius ir plakti jūsų užraktus į formą.

Sekite rutinos

Sveiki plaukai prasideda kasdienė būsto priežiūra. Kaip lengva ar sudėtinga jūsų rutina yra dar iki jums, bet klijuoti su viena labai svarbu. Kiekvieno žmogaus režimas skirsis, bet visi jie turėtų būti valymas, kondicionierius ir drėkina. Kai turite visus iš vietos elementų, tai gyvybiškai svarbu, kad jums sekti šiuo režimu - ten priežasties ji vadinama rutina. Nesėkmę priežiūros lems nukentėjo arba dingo rezultatus. Su sveikiausių spynos moterys yra tie, kurie įtraukti į laiko rūpintis jais.

load...

Šokinėti ant apsauginio stiliaus orkestru

Net jei maksimaliai plaukų augimą yra ne vienas iš jūsų tikslų, apsauginiai stilius vis dar gali būti naudinga jums. Išlaikyti savo plaukus ir nuo džiovinimo ir žalingų elementų turi drėgmės, todėl jūsų karčiai išlikti elastinga ir minkšta. Daugelis moterų iš karto galvoti "bandelė", kai jie galvoja apsauginis, ir kartu su vienu ištraukė grąžinimo bandelė idėjos ateina mintis "nuobodu". Apsauginės stilių riboja tik jūsų vaizduotė! Taip, klasikinis chignon veikia, bet kitų stilių, kuriuos galite išbandyti, kad vis dar išlaikyti jūsų garbanos fantastinis formos yra:

load...

Ne tik šis sąrašas parodo, kiek variantų turite apsaugine stiliaus, tačiau šie stiliai dirbti fizinio arba ištiesintos plaukus.

Trim, kiek reikia

Juodas plaukų galai gali būti ypač pažeidžiama. Jie seniausių dalių plaukus ir dažnai jie sausiausias. Jūs tikrai turite atkreipti ypatingą dėmesį į savo karčių anketa galuose neleisti jiems tampa labai sausi ir trapūs. Net geriausios priežiūros, tačiau apdaila dažnai yra būtina dalis sveikų plaukų priežiūrai. Baigiasi gali padalinti, arba tiesiog tapo toks sausas, kad ne kasdien drėgmės kiekis daro realų skirtumą. Apdailos nėra supjaustyti, tačiau. Tol, kol jums sekti sveikus plaukus įpročių didžiąją dalį laiko, jums reikia nereikia kirpti daugiau nei 1/4 1/2 colio kas kelis mėnesius. Kuo daugiau jūs praktika dėvėti apsauginius stilių, tuo mažiau reikės genėti.

Daugiau:

Naudokite tinkamus įrankius

load...

Moterys su sveikų plaukų išvengti tam tikrus padargus, kurie, kaip žinoma, yra žalingas jų spynos. Tai apima scrunchies ar plaukai surišti į uodegą laikikliai su metaliniais gabalus, šukos su dantų išdėstyti pernelyg glaudžiai kartu arba su nelygiais kraštais, sunku šeriais šepečiai ir senamadiškas šilumos įrankiai su metalinių plokštelių. Jūs turite daug pasirinkimų plaukų priežiūros produktų ir aksesuarų, kurie skirti būti švelnus jūsų karčių - jie prieinami platus kainų diapazonas, taip pat, todėl jūs ne visada turi praleisti dideli pinigai gauti kokybiškus įrankius. Naudoti tik įrankiai ir priedai, kurie bus ne vilkikas, traukite arba PTL plaukus.

Apsaugokite savo spynos

Vienas iš greičiausių, dauguma nebrangių ir paprasčiausių būdų, kaip išlaikyti plaukus sveika tai apima naktį. Tai paprasta, bet labai veiksminga. Pasirinkite šilkiniai arba aksomo plaukų dangtelį (pirkti Amazon), slydimo jį per jūsų garbanos ir miegoti gerai, žinant, kad jūsų plaukai bus ne gauti sugauti ant medvilnės užvalkalas, ar leisti medvilnės čiulpia toli visus plaukus anketa drėgmę. Ne visiems patinka apimantis plaukus, nors, todėl vietoj plaukų variklio dangčio, pabandykite šilkiniai arba aksomo užvalkalas (pirkti Amazon). Tai lygiai taip pat veiksmingos ir bus pereiti ilgą kelią link užtikrinti jums pabusti su minkštu plaukų, kad manimi negalima džiovinti iš.

load...