Šeši patarimai, kaip sulėtinti plaukų slinkimą

10 lapkričio 2018

Kada paskutinį kartą pakeitė būdą, kuriuo jūs Stilius plaukus?

Jei tikrai manote apie tai, jums gali suprasti, kad jis buvo metų - net dešimtmečius - nes jūs atlikote kokius nors svarbius pakeitimus savo šukuosena. Daugeliui vyrų, iš stiliaus kaita tampa būtinybe todėl nuo plaukų slinkimo. Ką jūs negalite suprasti, tačiau tai, kad, kaip jūs stiliaus jūsų plaukai gali padaryti jūsų plaukų slinkimas labiau pastebimas - jis gali net padaryti dar blogiau!

load...

Laimei, yra keletas paprastų stiliaus pasirinkimus galite sulėtinti savo normą, plaukų slinkimas ir padaryti jūsų plaukai atrodo labiau storas ir pilnas puikia tuo tarpu.

Paprasta stiliaus patarimų, lėtas ir užmaskuoti plaukų slinkimas

Net jei esate gydosi savo plaukų slinkimas, tai užtruks laiko, kad gydymas būtų veiksmingas. Finasteridas, taip pat žinomas prekės pavadinimą Propecia, yra viena iš efektyviausių gydymo, plaukų slinkimas, bet ji turi būti nuosekliai naudojama ne mažiau kaip tris mėnesius, kol pamatysite pastebimas skirtumas. Tuo tarpu, yra sąmoningas savo stiliaus įpročius gali padėti sulėtinti jūsų dabartinę plaukų slinkimas, arba bent jau, kad ji mažiau pastebimas.

load...

Čia yra mūsų rekomendacijos geriausių šešių stiliaus patarimų, kaip sumažinti ar užmaskuoti plaukų slinkimas:

Patarimas # 1: nepersistenk plaukus

Įrankiai ir produktai jums naudoti savo plaukus gali turėti įtakos ne tik savo išvaizda, bet ir savo norma plaukų slinkimas. Geriausias šepetys retinimo plaukų yra vienas, kad netraukia ar vilkikas plaukus, bet vis dar suteikia jai šiek tiek pakelti prie šaknų. Apvalus šerių šepetys yra puikus pasirinkimas, ypač vienas, kuris jungia ilgus ir trumpus šerelius - surasti teptuku vieną pagamintas su natūraliais šerno šeriais, siekiant sumažinti žalą.

Be to, naudojant tinkamą teptuką, jūs turite būti protingas apie tai, kaip gydyti plaukus. Venkite pernelyg šepečiu ir būti švelnus, kai jūs rankšluostį-išdžiovinkite plaukus. Jei jūs turite šukos plaukus, kol ji drėgna, naudoti plataus ketera išvengti traukdami savo plaukų.

Patarimas # 2: Pasirinkite produktą plaukų atidžiai

Būdamas protingas apie produktus galite naudoti savo plaukais gali ne tik padaryti jūsų plaukai atrodo geriau dabar, bet jis gali sulėtinti jūsų plaukų slinkimas ateičiai. Venkite produktų, pagamintų su sulfatų, nes jie sugriauti natūralių aliejų, kad išlaikyti jūsų plaukai blizga ir lygus. Konservantai kaip formaldehido ir parabenų yra geriausia vengti, kaip yra šiurkštus aromatinės medžiagos, ir alkoholiai. Ieškokite produktų, kurie yra pagaminti iš natūralių ingredientų, drėkina ir apsaugo plaukus.

load...

Patarimas # 3: laikyti jį sutrumpinta

Paleidus prarasti savo plaukus, tavo pirmasis instinktas gali būti išlaikyti plaukus turite tiek laiko, kiek įmanoma. Realybė yra tai, kad vis dėlto trumpesnis šukuosena gali padaryti jūsų plaukai atrodo sveikesni ir didelės apimties. Siekiant padidinti storinančius poveikį trumpesnį šukuosena, kad jūsų stilistas įtraukti keletą interjero sluoksnius, taip pat. Tai metodas, kuriame stilistas trunka vertikalias sekcijas plauko ir daro kampu iškirpti iš priekio į nugarą.

Patarimas # 4: pakeisti iš jūsų pusės kryptį

Pakeisti savo šukuosena kartą, o yra geras plaukus. Kuo ilgiau jūs laikykite savo dalį toje pačioje vietoje, tuo daugiau jūsų plaukai pripranta prie krenta ta kryptimi ir kad gali neleisti šaknis iš vis jokio šviežio oro. Jei naudojate smūgį džiovintuvas išsiskirti plaukus, tai taip pat reiškia, kad viršutinis sluoksnis plaukai gali nukentėti nuo karščio pažeidimo, palikdami jus su sausų dėmių, kurios tampa linkę trapumą ir lūžimo.

Išbandyti naują dalį, susišukuoti atgal nuo Valsčiaus ir tegul jis patenka natūraliai. Atkreipkite dėmesį, kokiu būdu plaukai nusėda ir padaryti, kad savo naują dalį, bet išvengti centras dalį - tai yra sunku žiūrėti nutempti. Jei turite cowlick, galite dirbti su juo, o ne prieš jį. Kitas variantas yra tiesiog perkelti jūsų reguliariai dalį pusę colio arba tiek vienoje pusėje.

Daugiau:

Patarimas # 5: blow-sausas tūrio

Nors šilumos žala gali sukelti jūsų plaukai išdžiūti, todėl labiau linkę į lūžimo, tinkamas taikymas šilumos iš tikrųjų gali duoti retinimo plaukų daugiau didelės apimties išvaizdą. Svarbiausia yra padalinti plaukus į segmentus, todėl nė vienas iš jūsų plaukai yra veikiami karščio per ilgai. Jūs taip pat norite naudoti difuzorių skleisti šildomas oras per platesnėje teritorijoje ir išdžiovinkite plaukus nuo šaknų iki galiukų maksimalų tūrį. Štai kaip tinkamai užpūsti plaukus:

 1. Dirbti su savo plaukų vieno skyriaus vienu metu, dalijant jį į šias dalis:
  • Kakta (jūsų Valsčiaus)
  • Centras viršugalvyje
  • Karūną, arba atgal galvos viršuje
  • Dešinėje pusėje savo galva
  • Kairėje pusėje savo galva
  • Iš galvos atgal (karūną sprando)
 2. Klipas difuzorius su savo plaukų džiovintuvas ir nustatykite ją ant žemiausios šilumos nustatymas.
 3. Pasirinkite skyrių pradėti ir siekti džiovintuvą maždaug 6 iki 8 colių atstumu.
 4. Perkelti plaukų džiovintuvas nuo šaknų iki galiukų, naudojant apvaliu šepečiu, kaip jūs dirbate per.
 5. Išdžiūti kiekvieną segmentą ne daugiau kaip 3-5 sekundes vienu metu.
 6. Darbas jūsų kelią per šešių segmentų, kol kiekvienas yra sausas.

Be to, šiuos veiksmus užpūsti plaukus, galite taikyti šilumos apsaugoto produkto plaukus, taip pat. Taip pat rekomenduojame blow-džiovinimo plaukus ne daugiau kaip tris ar keturis kartus per savaitę - suteikti plaukus poilsio diena tarp blow out.

Patarimas # 6: auga iš savo veido plaukus

Jei esate sąmoningas apie plaukus ant galvos stokos galvoti apie auga iš jūsų veido plaukus. Nors yra žinoma, ką galima pasakyti apie švaraus skutimosi išvaizdą, tvarkingai apsirengęs su barzda gali transformuoti savo išvaizda ir suteikti jums daugiau pasitikėjimo. Ji taip pat gali atitraukti nuo retinimo plaukų ant galvos.

Neseniai paskelbta nuo žmogaus elgesys leidinyje ir evoliucija draugijos tarnybos tyrimas parodė, kad žmogaus vyriškumo suvokimas (kaip pranešė suaugusių moterų) padidina kartu su veido plaukais jis turi sumai. Tyrimas taip pat atskleidė, kad patraukliausia stiliaus veido plaukai yra sunkus ražienos.

Nemokamas patarimas: galvos masažas

Yra kažkas raminantis apie galvos masažas, bet atliekama reguliariai, tai gali padaryti daugiau nei tiesiog padėti jums destress - tai gali skatinti plaukų augimą, taip pat. Pasak japonų tyrimo rezultatus, reguliariai galvos masažas skatina kraujotaką į plaukų folikulus, kurie gali paskatinti plaukų augimą ir padidinti plaukų storį laikui bėgant.

Norėdami pasinaudoti galvos masažas sau naudos, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Patogiai sėdėti savo mėgstamus kėdė.
 2. Vieta abiejų rankų pirštų ant savo galvos, juos šiek tiek kerta.
 3. Taikyti tvirtą spaudimą su savo ranka, perkelti juos sukamaisiais judesiais.
 4. Masažas kiekvienos dėmės nuo 1 iki 2 sekundžių, lėtai juda pirštais atgal iš savo Valsčiaus į savo sprando.
 5. Pakartokite šį procesą abiejose galvos pusėse, kol jūs apėmė visą galvos odą.

Siekiant padidinti galvos masažas naudą, jums reikia planuoti praleisti apie 5 minutes per dieną įtrinkite. Pagal anksčiau minėtą tyrimą, kasdien galvos masažas turi potencialo pagerinti savo plaukų storį, kai praktikuojama nuolat 24 savaičių.

Tiesiog todėl, kad jūsų plaukai yra retinimo nereiškia, kad jūs turite būti gėda savo išvaizdą. Įtraukiant keletą paprastų stiliaus patarimų galite užmaskuoti savo plaukų slinkimas, o duoti savo gydymo laiko daryti savo darbą. Nesvarbu, ar norite roko nauja "daryti ar tiesiog pakeisti savo stiliaus įpročius, sportas savo naują išvaizdą su pasitikėjimu!

load...