Septynios priežastys, kodėl plaukai plinta

15 lapkričio 2018

Retinimo plaukų ir plaukų slinkimas yra labai reali ir rimta problema moterims visur. Jei slepiasi arba ignoruoja savo retinimo plaukų, o aš tikiu, kad jūs manote, kaip tik vienas yra ilgas, storas vadovų plaukų jūra, jūs ne vieni. Plaukų slinkimas moterims yra daug labiau paplitęs, nei jūs manote; moterys visur tapo ekspertai maskavimo problemą su šukuosena ir plaukų gabalus, kepurės ir šalikai. Nors plaukų slinkimas vyrams ismore įprastas ir tikrai labiau socialiai priimtinas, moterų plaukų slinkimas dažnai valomas pagal kilimas. Tai, ką mes nekalbame apie su kitais, jis gali būti nepaprastai nepatogus, ir tai, ką mes linkę ignoruoti. Jei kyla plaukų slinkimas ar rimtai retinimo plaukų, raginu jus padaryti kažką apie jį, kol dar nevėlu. Norėdami pradėti, jums reikia siekiant nustatyti, kodėl jūs prarasti savo plaukus. Štai septynios priežastys, jūsų plaukai gali būti retinimas, ir keli patarimai, kurie padės jūsų plaukų slinkimas kontroliuoti.

Emocinis stresas

Mūsų kūnai gali reaguoti į stresą įvairiais būdais. Plaukų slinkimas yra vienas iš jų. Emocinis stresas gali sukelti plaukus gerokai sulėtinti ar pritrenkt tai normalu augimo ciklas. Daug kartų emocinis stresas gali sukelti maisto streso (emocinio nesveika valgyti ar didelių mitybos trūkumų) ir tikrai putinas plaukų slinkimas problema. Neapdorotos emocinis stresas, depresija, nerimas, arba psichikos sutrikimai yra dažnai plaukų slinkimo moterims šaknis.

load...

Gydymas ir sumažinti savo emocinį stresą, dažnai su gydytoju ar psichikos sveikatos profesionalų pagalbos, galų gale veda į plaukus atauga, laikui bėgant.

Fizinis stresas

Kaip emocinio streso, mūsų kūnai gali reaguoti į fizinį krūvį, kaip ligos, traumos ar operacijos su plaukų slinkimas, o iš tiesų yra gana dažnas. Fizinis stresas dažnai lydi receptinių vaistų, anestezija, ir yra tikimybė veda prie dideliu emocinio streso naudojimui. Šalutinis poveikis vaistų, kurie gali būti paskirtas už fizinio streso, gali sukelti šalutinį poveikį, kuris yra: plaukų slinkimas. Ar matote, kaip visi šie plaukų slinkimas veiksnių gali pradėti austi kartu?

load...

Žinoma, jei jūs buvote serga, yra aukšto lygio vaistus, turėjo neseniai operacijos ar sužalojimo jums reikia laiko, kad gydo ir laiko savo plaukų slinkimas į save atgal. Jūsų plaukai po fizinio streso atkūrimas tikrai priklauso nuo to, kaip jūsų kūno gydo ir grįžta į normalų.

Medicinos sąlygos

Plaukų slinkimas gana dažnai gali būti tiesioginis rezultatas pagrindine sveikatos būklės ar retinimo plaukų, gali būti šalutinis poveikis vaistų, kad jūs vartojate dėl sveikatos būklės. Skydliaukės sutrikimai ir širdies ligų, net tada, kai gydomas, dažnai lydi retinimas, lūžinėjantiems plaukams ir gali sukelti plaukų slinkimas. Vėžiu sergantiems pacientams, ypač, pasireiškė plaukų slinkimas, kai ant chemoterapijos vaistus gydyti savo ligą, ir tai dažnai sukelia bendros plaukų slinkimas.

Pasikalbėkite su savo gydytoju apie plaukų slinkimas klausimų, jei esate vaistus norėdami pamatyti, jei plaukų slinkimas yra normalus šalutinis poveikis, ir planuoti fizinė su gydytoju, jei įtariate, kad pagrindinis nediagnozuota medicininė būklė sukelia jūsų plaukų slinkimas. Fizinis ir keletas paprastų kraujo tyrimai gali atskleisti savo atsakymus arba paneigti priežastis jūsų plaukų slinkimas, suteikiant Jums daugiau perspektyvių būdų ištirti.

load...

Genetika

Daugiau:

Deja, Jūsų DNR gali būti kaltas dėl savo plaukų slinkimas, ir ten ne daug, kad galima padaryti, kai tai tik savo genetinio kodo dalis. Nors genetiniai plaukų slinkimas yra labiau paplitęs tarp vyrų, tai tikrai gali atsitikti, kad moterys taip pat. Jei tavo mama, močiutė, arba tetos nukentėjo nuo retinimo plaukų ir plaukų slinkimas, jūsų atsakymas gali meluoti savo DNR.

Ką jūs darote, kai jūsų genetika yra žaisti prieš jus? Pirma, pasitarkite su savo gydytoju ir įsitikinti, kad jūs neturite nediagnozuota šeimos medicinos susirūpinimą, ir, antra imtis geriausią rūpintis savo plaukų ir galvos odą, kad jūs galite užtikrinti, kad jūsų plaukai auga, tai geriausia.

Prasta mityba

Mitybos trūkumai gali sukelti visų sveikatos problemų rūšių ir plaukų slinkimas yra paplitusi žmonėms su prasta mityba ar blogos mitybos. Kai jie sako: "Tu esi tai, ką valgome", jie gali būti ne daugiau teisus, kai jis ateina į jūsų plaukus. Jei jūs taip pat kenčia nuo sausos odos, nutukimas, aukštas kraujo spaudimas, ar yra vitamino nepakankamas, jūsų plaukų slinkimas priežastis gali meluoti savo dietos.

Kai pradėsite įtraukiant daugiau plaukų sveiką maistą į savo mitybą, jūsų plaukai bus pradėti rodyti su jūsų pastangų poveikį. Tais atvejais, sunkių vitaminų trūkumų, jums gali tekti kreiptis į gydytoją dėl pagalbos grąžinimo savo lygį iki normalaus.

Hormonų disbalansas

Mes negalime pasakyti, kaip didelis vaidmuo, kad hormonai žaisti savo plaukų būklę. Skydliaukės hormonų disbalansas (kaip aptarta anksčiau), o nėštumo ar gimdymo hormonai (arba jos nebuvimas) yra tikriausiai labiausiai paplitusi priežastis plaukų slinkimas. Po gimdymo plaukų slinkimas yra labai paplitusi, ir daugelis moterų, kaip jie požiūris ir eiti per menopauzės. Pokyčiai kontracepcijos metodų taip pat gali turėti įtakos jūsų plaukų storio.

Pasitarkite su savo ginekologu apie jūsų plaukų slinkimas susirūpinimą jaučiate kai kurie iš šių didžiųjų gyvenimo pokyčių, ypač jei vyresnio amžiaus moterys šeimos nariai patyrė plaukų slinkimas po nėštumo ir jo metu ir po menopauzės.

Po gimdymo plaukų slinkimas yra, laimei, paprastai tik laikina problema. Daugelis moterų prarasti didelę sumą plaukų 6-12 savaičių po gimimo ar po maitinimo krūtimi, bet plaukai dažnai regrows ir normalizuosis per 6-12 mėnesius. Kai kurios moterys plaukai niekada nueina į normalų, iš anksto nėštumo būklę, ir net gali pakeisti tekstūrą arba storį po nėštumo. Siekiant pagerinti jūsų šansai storos plaukai post-kūdikis, gerai rūpintis savo galvos oda ir valgyti dietos daug plaukų sveiko maisto.

Prastas galvos būklė / Klaidingas plaukų produktai

Pernelyg dažnai, plaukų slinkimas gali būti užkirstas kelias arba žymiai sumažėjęs tiesiog rūpintis savo galvos. Daugelis moterų su retinimo plaukų naudoti storinančius šampūnas ir kondicionierius gydyti savo plaukų problemą. Su, kad problema yra tai, kad Volumizing produktai yra per džiovinimo moterims su retinimo plaukų, ir juos iš tiesų gali padaryti jūsų plaukų slinkimas blogiau. Jei manote, kad jūsų plaukai yra retinimo, o ne tiesiog plona tekstūra, jūsų šampūnas ir kondicionierius turėtų būti galvos ugdymą. Rekomenduojame Nioxin produktus moterims su retinimo plaukų optimalų galvos odos sveikatai ir plaukų augimą.

Pasitarkite su savo plaukų stilistas apie produktus, kurie padės geriau rūpintis savo galvos arba ieškoti žodžių, kaip "maitina", "galvos terapija" arba "galvos sveikatai" ant etiketės.

load...