Salicilo rūgšties šampūnas plaukų slinkimui išvengti: kaip tai veikia?

9 lapkričio 2018

Vartojamas gydyti viską nuo spuogų pleiskanų, salicilo rūgštis yra sudedamoji dalis, kuri manimi paprastai randamos šampūnai, kondicionieriai ir kiti plaukų priežiūros gaminiai.

Tiesą sakant, tai viena iš kelių svarbiausių pleiskanų ir anti-plaukų slinkimas ingredientų, įtrauktų į mūsų DHT blokavimo šampūnu.

Salicilo rūgštis atlieka daugybę funkcijų vienu metu ant odos ir plaukų folikulus. Tai gali užkirsti kelią riebalų sankaupos, sumažinti spuogų kurti ant veido ir galvos odos riziką. Taip pat įrodyta, kad sumažinti pleiskanų formavimąsi, išlaikyti savo galvos nemokama negyvos, pleiskanojanti oda.

load...

Šiame vadove mes pažvelgti, kas salicilo rūgštis veikia ir kaip ji veikia, pilnas su keliais moksliniais tyrimais, kurie atrodo ne kaip salicilo rūgšties sąveikauja su jūsų odos ir plaukų folikulus.

Kas yra salicilo rūgštis?

Salicilo rūgštis yra plačiai naudojamas vaistinis ingredientas, kuri naudojama kaip viskas nuo karpų ir nuospaudų į pleiskanas, spuogus, grybelis ir kitų odos ligų įvairovė gydymą.

Rasti natūraliai tam tikrų maisto produktų, pavyzdžiui, graikiniai riešutai, žemės riešutų ir gervuogės, salicilo rūgštis iš pradžių buvo gaunami iš Salix alba, arba Baltojo gluosnio žievės.

Salicilo rūgštis veikia saugiai ir efektyviai išpardavimas toli epidermį, ar išorės odos sluoksnį. Švelniai pašalinti tolimiausia odos sluoksnį, salicilo rūgštis apsaugo odos sudirginimus, kaip spuogų, grybelinių infekcijų ir pleiskanų iš besivystančių laikui bėgant.

load...

Labai saugus ir plačiai naudojamas, salicilo rūgštis yra įtrauktos į PSO pagrindinių vaistų sąrašą kaip vienas iš svarbiausių vaistinių ingredientų pasaulyje.

Ką salicilo rūgštis daryti?

Kai naudojamas lokaliai į šampūną, salicilo rūgštis natūraliai pašalinami tolimiausia epidermio sluoksnį, todėl negyvas odos nuplauti savo galvos, kai šampūnas ir būklė plaukus.

Nuo pleiskanų nemalonią, niežulys plaukai, daugelis iš labiausiai paplitusių galvos odos sąlygas pabloginti kai negyvas odos leidžiama statyti ant savo galvos. Jūs galite galvoti salicilo rūgšties kaip atsipalaidavimo miręs, sudirgusią odą, todėl lengviau nuplauna, kai dušu įrankis.

Unikalus cheminė struktūra salicilo rūgšties daro jį vienu iš labiausiai efektyvių ingredientų skverbiasi į galvos odą ir valymo odą.

Skirtingai nuo daugumos šampūno ingredientai, salicilo rūgštis gali patekti į ir valo poras, užkirsti kelią naftos sankaupos ir padeda atkimšti savo plaukų folikulus. Tai gali reikšti sveikesnį plaukų augimą ir mažiau odos problemas, kaip antai seborėjinio dermatito ar pleiskanų.

load...

Pavyzdžiui, 2002 tyrimas nustatė, kad žmonėms, gydytiems su šampūnu, kurio sudėtyje yra salicilo rūgšties ir sieros mišinį turėjo gerokai sumažinti į odos pleiskanojimas (sausa, pleiskanojanti oda) apie savo galvos odai sumos.

Daugiau:

Paprasčiau tariant, jei jūs pastebėjote, pleiskanos ar galvos odos niežulį sukelia sausa oda, salicilo rūgštis yra verta apsvarstyti, kaip to jums plaukų priežiūros protokolą.

Salicilo rūgštis ir plaukų slinkimas

Nors salicilo rūgštis nėra tiesiogiai susietas su plaukų slinkimas (pvz minoksidilas ar finasteride) mažinimo, tai potencialiai gali vaidinti svarbų vaidmenį padedant išlaikyti daugiau savo plaukais.

Taip yra todėl, salicilo rūgštis yra gyvybiškai svarbi Nuplauna riebalų perteklių - vaško, riebi medžiaga, kuriuose gali būti dihidrotestosterono, ar DHT, raktas androgeninį hormonas, atsakingas už plaukų slinkimo vyrams.

Šiuo metu nėra jokių įtikinamų mokslinių įrodymų, kad perteklių DHT esančius galvos riebalų gali prisidėti prie vyrų modelio nuplikimas. Tačiau, Nuplauna riebalų yra idealus išlaikyti savo galvos sveikas ir be spuogų, dirginimą pleiskanų pirmoje vietoje.

Trumpai tariant, jūs turėtumėte pamatyti salicilo rūgšties kaip stebuklingas vaistas nuplikimas? Ne, tačiau ji siūlo įrodyta nauda galvos odos ir plaukų sveikata įvairovė, taip pat gali sumažinti DHT lygiai galvos odą išlaikant jūsų oda šviežia, švarus ir be pertekliaus pleiskanų ir sebumo.

Kaip veiksmingai yra salicilo rūgštis?

Keletas tyrimų buvo atlikta Salicilo rūgštis potencialą kaip plaukų gydymo. Vienas iš 2002 m palyginti salicilo rūgšties Nizoral šampūnas - populiarus pleiskanų šampūnas - išsiaiškinti, kuri buvo efektyviausias gydymas nuo pleiskanų ir seborėjinio dermatito.

Tyrimo metu nustatyta, kad abu produktai žymiai pagerėjo seborėjinį dermatitą ir sumažino pleiskanų kiekį ant galvos. Tačiau žmonės, gydomi salicilo rūgšties šampūnas turėjo didesnį pagerėjimą niežulys simptomų, kuriuos sukelia seborėjinis dermatitas.

Kitas tyrimas nuo 2012 parodė, kad salicilo rūgšties, ženkliai pagerėjo odos paraudimas, niežulys, diskomfortas ir sausumo seborėjinio dermatito.

Šis tyrimas naudojamas du mišinius salicilo rūgšties - vieną derinį salicilo rūgšties lipohydroxy rūgšties, ir vienas iš salicilo rūgšties ciklopiroksolaminas ir mentoliu. Abi formulės pagamino išmatuojami, labai pagerėjo, tik su nedideliu skirtumu tarp kiekvienos grupės.

Trumpai tariant, salicilo rūgštis veikia labai gerai gydyti pleiskanas ir odos simptomus seborėjinio dermatito. Tai patikrintas daugelio mokslinių tyrimų. Nors ji taip pat gali padėti gydant plaukų slinkimą, nėra jokių mokslinių duomenų, kad tai įrodyti tik dar.

Ar salicilo rūgštis saugu naudoti?

Salicilo rūgštis yra daugiausia žiūrima kaip saugų ir efektyvų ingrediento, skirto gydyti sausos odos ir galvos odos sąlygas, pavyzdžiui, pleiskanų arba seborėjinio dermatito. Dažniausiai šalutinis poveikis yra odos dirginimas, nors tai yra labai retas ir paprastai yra labai švelnus.

Dauguma laiko, salicilo rūgštis yra naudojama gana mažais kiekiais kaip plaukų sveikatos ir pleiskanų prevencijos šampūnu. Naudokite jį taip dažnai, kaip jums būtų normalus šampūnas atlaisvinti ir nuplauna odos riebalų perteklių išlaikyti plaukus ir galvos odą optimalios būklės.

load...