Puikus šampūnas juodiams plaukams 2018 m

14 lapkričio 2018

Laimei šiandienos vartotojui, šampūnai juodais plaukais nuėjome labai ilgą kelią. Ne tik mes dabar mėgautis neįtikėtinai didelį pasirinkimą valymo skirtas mūsų plaukai unikalių poreikius, tačiau jie būna kainų taškų už kiekvieną biudžeto ribose. Ar turite mėgstamą komercinį prekės ženklą ar klausimų, kaip sąžininga prekyba yra svarbu jums, tai įvairių variantų sąrašas turi kažką kiekvienam. Štai keletas geriausių šampūnų skirtų juodais plaukais.

Garbanos grynas garbanos paaiškinančios šampūnas

Kuo daugiau jūs įdėti į savo plaukus, jei norite gauti puikus stilius visiems pavydi, tuo daugiau jūs turite galiausiai pašalinti. Putos, plaukų lakas, alyva blizgesiu, kuriame losjonas, kasdien stilius AIDS ir daugiau ne visi gauti nuplauna su kiekvienu šampūnu. Laikui bėgant, galite pastebėti jūsų garbanos neturite tą patį blizgesiu. Jie gali jaustis šlubuoti taip pat. Štai tada jūs turėtumėte įvesti paaiškinami šampūnas į savo kasdieninį, ir tai vienas iš garbanos yra neįtikėtinai švelnus. Tradiciniai skaidrintuvai buvo sukurta siekiant apiplėšti natūralų plaukų aliejų, kažkas juodi plaukai nereikia. Paaiškinant gydymo, pavyzdžiui, tai yra pakankamai švelnus mūsų garbanos, bet jūs vis tiek turėtų juos naudoti taupiai.

load...

Oyin Didžioji Poo Baras - sultingi Kietasis šampūnas

Jei norite šampūno barai, tai vienas turite pabandyti! Lengvai kvapus su maloniu žolelių / citrusų mišinys, tai prausiklis yra pilnas drėkinamasis gėrio alyvų formą ir sviestai puikiai tinka kovojant su sausos spynos. Negalima tikėtis, kad putoja aikštelė; Vietoj to, tai glicerinas pagrindu baras švelniai valo plaukus be išpardavimas iš jos natūralių aliejų. Daugiau »

Keistą-Garbanotas prisipažinti šampūnas

Didžiosios garbanos pradėti su jūsų valymo sesijos, net jei jūs tiesiog prasidėti kondicionieriaus plauti. Visa Keistą-Garbanotas linija yra susijusi su suteikdama jums pats nuostabiausias išvaizdos, garbanos be garbanos įsivaizduoti. Pradėti su šiuo valikliu, todėl tikrai senas, riebiai didėjimas nebus atimti iš jūsų galutinio stiliaus.

load...

Jason "Super Shine Abrikosų šampūnas

Myliu natūralių plaukų produktų ten pasirinkimą? Tada jums patinka šis JASON šampūnas, kuris yra pilnas natūralios gėrio, kaip augalinės kilmės ingredientų. Visiškai sulfatas nemokamai, tai yra puikus prausiklis visiems, įskaitant ir jus su dažytiems ir chemiškai apdorotų spynos. Be to, kaip ir daugelis kitų šampūnų šių dienų daug, tai vienas neparduodamas griežtai link juodos vartotojams; Jūs turėtumėte turėti jokių problemų rasti tai jūsų sveiko maisto parduotuvėje ar natūralaus maisto prekių Mart.

Daugiau:

MIZANI Aukščiausiasis naftos Drėkinantis šampūnas

Tai skanų kvapus šampūnas bus švelnus plaukus. Kaip ir daugelis valikliu šių dienų, tai yra nemokamai džiovinimo sulfatų. Jūsų plaukai bus lepus su saldžiųjų kvapo aliejų kaip Argano ir sezamo mišiniu. Sekite savo valymo seansą su lydinčiu kondicionieriaus ir jūsų stilius bus ne į fantastišką pradžios.

Alaffia Taukmedžio ir grynas kokoso praturtintas šampūnas

Jei tokie klausimai kaip sąžininga prekyba ir sąžiningo elgesio su žmonėmis neišsivysčiusių tautų yra svarbu jums, galite naudoti šį šampūną ir palengvinti savo mintis tuo pačiu metu. Pagaminta su Afrikos juodas muilas, nereikia tikėtis putoja daug iš šio Alaffia šampūnas - jo sulfatas be makiažo užtikrina ne džiovinimas putoja priima savo rinkliava ant plaukų. Vietoj to, jūs vaišinami subtiliai kvepianti valikliu, kuris atrodo ir atlieka kaip natūralus produktas jis yra.

load...

Aubrey Organics GPB šampūnas

Su daugiausia natūralių ingredientų makiažas, ši auka iš Aubrey Organics yra puikus Moteris ieško valikliu, kad praktiškai be chemikalų. Pridėta pieno ir sojos baltymų šio produkto, kad jis yra geras pasirinkimas tiems, kurie kenčia nuo silpnos garbanos, kad lengvai nutraukti. Ji sukurta siekiant būti švelnus plaukus, o suteikiant jai stiprinamąjį padidinti.

Pasiūlymai natūraliai jums drėkina valikliu

Jūsų plaukai neturi būti natūralus vertiname šį šampūną, bet jei jis yra, tai tikriausiai patinka šis turtingas ir kreminės valikliu, ypač, nes jis nėra ateis su dideliu kainą, kad kai kurie kiti šampūnai padaryti. Jūs galite lengvai rasti pasiūlymai produktus grožio tiekimo ir vaistinėse, todėl puikiai tinka moteriai, kuri nori labai plaukus už prieinamą kainą.

load...