Priežastys, kodėl jūsų plaukai neauga

10 lapkričio 2018

Ar jis atrodo taip, tarsi jūsų plaukai neauga? Na, greičiausiai, tai (jei ji tikrai nėra, gali būti pagrindinis sveikatos priežasčių, tokiu atveju reikia pasitarti su gydytoju). Bet jei jūsų plaukai nulūžta vienodu arba didesniu tarifu nei jis auga, jūs niekada pamatyti bet kokio ilgio padidėjimą.

Plaukų gali parodyti sustingęs ar neigiamo augimo normas dėl daugelio priežasčių. Ar kuris nors iš šių Pažįstamų jums? Nes jei jie tai padarys, tai būtina nutraukti šių blogų plaukų įpročius ir pradėti skatinti sveiką praktiką, kuri leidžia jums išsaugoti kiekvieną augimo galimo colių.

load...

Chemijos overprocessing

Sutampa relaxers, agresyvus balinimas ir taikant per daug chemikalų garbanos yra visi pagrindiniai kaltininkai į žalos juodais plaukais. Pažeistiems plaukams bus dar auga nuo galvos, bet ji dažnai nulūžta galuose arba reikalauja žymaus sumažinimo atsikratyti nesveiko skyriuose. Paklauskite savęs, jei:

Jei atsakėte "taip" į bet kurį iš šių, tai įmanoma, kad jūsų plaukai yra overprocessed. Nors stilistai ne visada paprastų, tai paprastai geriau gauti cheminių paslaugas salone ne iš galinti profesionalų rankas. Daugiau »

load...

Apipjaustymas pernelyg dažnai

Jūs galite turėti per daug geras dalykas ir apdaila patenka į šią kategoriją, jei norite ilgesniais plaukais. Daugelis moterų griebtis kirpimas savo plaukus namuose po kenčia nuo žirklių laimingas stilistas rezultatus. Sveiki plaukai nereikalauja tiek daug Planko kaip nesveiko garbanos; tuo mažiau jums padaryti jūsų plaukai, tuo mažiau tikėtina, jums reikės dažnai apdaila, kad imtis išjungti colių ar daugiau. Plaukai auga žinutę 1/4 iki 1/2 colio per mėnesį vidutiniškai, todėl, jei jums rūpi jūsų plaukai tinkamai, jums nereikės pjauti daugiau nei 1/2 colio kas kelis mėnesius arba, todėl, jei norite pamatyti augimą. Kai jūs apdaila jūsų garbanos, būtinai naudokite žirklės, skirtos šiam procesui, o ne nuobodu Buitinė žirklės, kurie atlieka kelias užduotis iš pjovimo amatų projektus dovana wrap popieriaus.

Daugiau:

Trūksta kondicionavimo

Sausas, trapūs plaukai gali atsitikti bet kam, jei ji nėra darbštus apie kondicionierius. Juodi plaukai dažnai trokšta drėgmę, net gamtos spynos. Jei nesate metu:

load...

Jums gali tekti pradėti. Tai labai sunku per-būklę juodais plaukais, todėl daugiau drėkinamosios produktai ir praktika jūs naudojate, tuo geriau kondicionieriai ir mažiau lūžta, jūsų garbanos bus.

Prastas baltymų struktūra

Kartu su gera drėgmės lygį, plaukų turi tinkamą baltymų pusiausvyrą išlikti stipri. Kuo daugiau cheminių medžiagų ar atšiaurių praktika, kad jūsų karčiai eina per, tuo svarbesnė baltymų tampa, tiesiog, nes kiekvienas Relaxer / Touch-up, spalva ir net lygintuvo paspauskite kompromisų savo Vijos "odeles stiprumą. Sausi plaukai paprastai pertraukos, po vis plonesni ir mažiau elastinga laikui bėgant. Kadangi plaukai sudaro baltymų, ji turi baltymų tam tikra forma ar kitą. Tol, kol jūs laikytis sveikos režimas, jums nereikės tiek daug baltymų, kaip kažkas, kas ne, bet šiek tiek baltymų padeda dauguma moterų išlaikyti stiprius garbanos. Daugiau »

Traukos alopecija

Tight stilių, ypač tie, kurie traukti Valsčiaus, gali padaryti didelę žalą; Kai kuriais atvejais, ši žala yra nuolatinis, žuvo folikulai amžinai. Jei jūsų Valsčiaus yra nedaug, ši sąlyga gali, deja, būti negrįžtamas. Pintinės, kad yra per stora, ponytails kad traukos, dūsta audžia ir daugiau visi stiliai, kurie turi būti atsisakyta. Daugeliu atvejų, mąstysena yra tai, ką reikia keisti tuo pačiu metu stiliaus pokyčius. Elegantiškas, tiesus plaukai, kad manimi ištraukė per vieną savo gyvenimą colio gali atrodyti gerai, bet sveiki plaukai yra apie tai daug daugiau nei išvaizdos. Tai gali būti laikas turi peržiūrėti savo įprastą šukuosenas, jei jūs suprasite, jie dažnai esate per stora savo pačių labui.

load...