Populiariausi pasirinkimai profesionaliam plaukų balinimui

14 lapkričio 2018

Baliklis yra vienas iš galingiausių cheminių medžiagų, kad profesionalūs stilistai naudoti plaukams. Kai naudojamas neteisingai, balinimo gali sukelti dirginimą, nudegimus, plaukų žalą, ir net plaukų slinkimas. Tačiau, jei jis naudojamas teisingai, balinimo gali duoti gana įspūdingų rezultatų.

Vienas iš svarbiausių žingsnių į pasiekti savo idealus atspalvis blondinai su balikliu pradeda su tinkamą produktą.

Salonas nuo generinių markių

Ne visi balinimo yra lygūs. Kai kurie produktai yra stipresnis ir dirbti greičiau nei kiti, o kiti yra labiau švelnus ir skirtas plaukų, kad yra subtilus arba anksčiau apšviesta. Taip pat yra didelis skirtumas tarp salonas kokybės baliklio, kad specialistai naudoja ir bendrinio baliklio turima vaistinėse ir nuolaidų grožio parduotuvių.

load...

Su profesine baliklio, gausite net rezultatus ir produktas yra pagamintas iš kokybiškų ingredientų. Tai dažnai apima papildomų kondicionieriai kad bus maitina plaukus užkirsti kelią sausumo ir žalą. Daugelis yra toneriai taip pat sušilti apšviesta spalvą.

Bendriniai ženklai, kita vertus, dažnai gaminamos su prastesnės ingredientų. Retai jie yra maitinamųjų ingredientų, todėl jūsų plaukai yra didelė rizika už žalą. Net jei jūsų plaukai išgyvens žaibas procesą, ten daug potencialo už nelygaus spalvos.

Kai jis ateina į plaukų balinimo, jūs tikrai gaunate tai, ką jūs mokate už. Plaukus sveikata yra verta, todėl pažvelkime geriausių balinimo variantų, kurie yra naudojami privalumus.

load...

"L'Oreal" blondinė studija platinos plius žaibas pasta

"L'Oreal" Geltona studija "Platinum Plius Mažinkime pasta yra balinimo produktų Cadillac. Tai rankas žemyn viena iš efektyviausių ir mažiausiai kenkia balinimui produktų pateikimo į rinką.

"L'Oreal" Platina yra dviejų skirtingų formulių. Platina Plius yra amoniako ir yra tamsesnės plaukus, kad reikia aukštesnio lygio keltuvo. Platina Amoniakas Nemokama sudėtyje nėra amoniako ir tinka kėlimo lengvesni lygį. Tai suteikia jums daugiau controland leidžia stilistas pritaikyti formulę daugiau specialiai kiekvieno kliento poreikius.

Skirtingai nuo tradicinių lighteners, kurie ateina į miltelių pavidalo, "L'Oreal" Platina yra daugiau riebiai pasta. Tekstūra yra daug lengviau dirbti nei tradicinės baliklio, nes ji neturi išplėsti arba keliauti labai daug ne visi. Tai puikus pagalbininkas, kai bandote išvengti dubliavimosi su bet anksčiau apšviesta plaukai.

Daugiau:

"L'Oreal" Platinum yra šiek tiek pricier nei kitų balinimo produktų, tačiau jis yra tarp profesionalių plaukų stilistai mėgstamiausia. Kai jūs jį naudoti, jums labai sunku grįžti į kitų markių balinimo.

load...

"L'Oreal" greitai mėlyni milteliai balinimo

"L'Oreal" Greita mėlyni milteliai balinimo gyvena iki jo pavadinimą. Tai Bleach veikia greitai.

Tai puikus produktas, kai pridedant keletą greitų renginiai tuo šampūno dubenėlį, o kliento tonerio apdoroja. Taip pat gražus variantas, kai jūs padvigubinti iki viskas-over-spalvos, su kai Ombre galus ir jums reikia pabrėžiama greitai apdoroti.

Kitas šio baliklio privalumas yra tai, kad ji turi mėlyną bazinę toną, kuris šiek tiek tonizuoja renginiai, nes ji pakelia. Jis nebus visiškai pakeisti už dažų reikia, jei plaukai yra tikrai žalvarinis, tačiau ji gali padėti, kai jums reikia šiek tiek dažų.

CHI blondest šviesūs joninis kremas ir milteliai balinimo

Blondest Šviesiaplaukis joninis balinimo Chi niekada nuvilia, o jų baliklio yra tikrai vienas iš geriausių.

Tai amoniako be balinimo gali pakelti iki aštuonių lygių. Tai viena iš patogiausių balikliai naudoti kai darai on-the-galvos gydymą. Built-in tolimųjų infraraudonųjų spindulių padeda neutralizuoti šiltus tonus iš vidaus į išorę, suteikiant jai puikias glass toning galimybes.

Balinimo patogiai ateina grietinėlės arba miltelių pavidalo, kuris suteikia Stilistas galimybes ir kontrolę.

Schwarzkopf "Igors Vario Blond Extra galia

Igors Vario Blond Extra Galia turi didelę nuoseklumą ir neturi išdžiūti, kaip ir kiti lighteners. Tai buvo aukščiausio pasirinkimas tarp stilistai daugelį metų ir ji toliau bus vienas iš favoritų.

Tai be dulkių balinimo turi riebus, gelio konsistencijos, kartu su malonus aromatas. Ji taip pat turi patikimą kovos su geltona poveikį, ir jis gali sėkmingai pakelti iki aštuonių lygių. Tai Bleach yra puikus naudoti bandant pasiekti papildomas kietas atspalvių šviesiaplaukė.

Tai šiek tiek pricier pusėje, palyginti su kitais balinimo produktus, bet papildomi pinigai bus išleisti tinkamai.

load...