Pompadour 2019 šukuosenos patarimai šiuolaikinėms moterims

13 lapkričio 2018

Iš Pompadour atgimimas sukėlė gana į įžymybių ir plaukų naujienos šurmulys. Ar mes pasiruošę, kad ši tendencija bus prikelti iš 1940-ųjų?

Įžymybė Kirpėjas Rafaelis Reboh femme Coiffure Plaukų Spa Miami Beach, kuris yra atsakingas už išmokinti Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Claudia Schiffer ir Chrissy Teigen garbanos, siūlo ekspertų patarimus dėl šio drąsi tendencija. "THE Pompadour yra puikus klasikinis išvaizdą moterims, kurie nori ištraukti savo plaukus nuo jų facebut vis dar norite būti edgy ir įdomus," Rafaelis sako: "Tačiau tai nėra lengva stilius nutempti už silpnumą širdies. "

load...

Daugelis moterų gali pasiekti šį modernų stilių supaprastintas būdu. Pavyzdžiui, jei turite pranašumą (manau Miley Cyrus ir rožinės spalvos), eiti tekstūruotos tipą naudojant plaukų glaistai ir pelėsių formuoti Pompadour. Jei turite daugiau understatedelegance jūsų asmenybę, Normandijos Janelle Monae požiūris - jos klasikinis Pompadour švelniai stiliaus dirbti su savo natūralios tekstūros ir gali būti papuoštas su keliais kuklus plaukų aksesuarai.

Čia Rafaelis dalijasi įžymybių stiliaus patarimų gauti geriausią šiuolaikinę Pompadour.

Pirmas žingsnis: gauti tinkamą šukuoseną

"Antrinę yra raktas," Rafaelis pabrėžia. "Cut plaukus taip, kad formuoja savo ypatingą veido formą." Tekstūrą metodai padės pasiekti tinkamą aukštį ir formuoti savo Pompadour šukuosena, bet jūs vis dar reikia formą, kuri veikia, kai jūs ne rockin ', kad siurblio nereikia, nes, tegul face it, tai ne stilius, kuris jus 'll greičiausiai puikuotis, kai apsipirkti. Dirbti su savo hairstylist, plaukus tekstūrą ir plaukų ilgio, kad geriausiai savo gyvenimo būdą.

load...

Antras žingsnis: sukurti pagrindą

Pradėkite prepping savo drėgnų plaukų su putėsiai arba storinančius purškimo ir išdžiovinkite plaukus su apvaliu šepečiu ar patarimas galvą aukštyn gauti maksimalų garsumą. Norėdami gauti pagrindinę pamatai Pompadour, jums reikia traukti savo plaukus atgal šonuose, paliekant viršutinę / frontas plaukus, kaip yra. Jei jūsų plaukai ilgi, sukurti Tvist į nugarą ir palaikykite 2 kaiščių (vienas ant vieno ir ant dugno), tada erzinti viršų ir šukos į Tvist.

Daugiau:

Jei jūsų plaukai yra trumpi, naudokite Pomāde ar vaško produktą tiesiogiai plaukus šonuose atgal arba į apačią; tik tol, kol ji yra arti galvos odos, paliekant viršutinę / frontas plaukus stiliaus į Pompadour formos.

Trečias žingsnis: Stilius Pompadour

Forma ir tekstūra savo Pompadour stilius tikrai ne jums. Dangus yra riba, taip sakant. Svarbiausia yra pasiekti tinkamą aukštį ir tvirtą pagrindą. Atsižvelgiant nedidelė dalis per viršų skyrių savo Pompadour, Rafaelis siūlo naudojant mažą apvaliu šepečiu surengti stilių kartu. Šiltas kiekvieną skyrių su džiovintuvu, ir leisti kiekvieną skyrių atvėsti likti vietoje.

load...

Taip pat galite naudoti garbanoti geležies arba plokščias geležies sukurti savo formą, jei apvalus šepetys yra ne jūsų stiliaus pasirinkimo įrankis. Kurti daugiau curl savo Pompadour duos jums minkštesnė išvaizdą, o tiesiau stilius suteiks jūsų šiek tiek daugiau pranašumą savo siurbliu.

Nebijokite erzinti tuo pagrindu plaukus (pabandykite naudoti root-kėlimo miltelių patiko šį vieną) ir naudokite šukas sušvelninti po dantį išvaizdą.

Penktas žingsnis: apdailos stilius

Rafaelis pasidalino, kad svarbiausia dalis kuriant Pompadour išvaizdą yra produktas, kurį naudoti. "Jums reikia išdžiovinti plaukus gerai ir naudoti matinį pasta be blizgesį, kad bus išlaikyti jį į vietą," sako jis. Šis stilius reikės struktūrą turėti viską kartu ir gerą tvirtą plaukų lakas baigti stilių ir nuolat jį iš flop'e per pusę per naktį. Jei oras ragina didelė drėgmė, aš labai rekomenduoju apdailos purškalą, kuris blokuoja drėgmės, kaip šis.

Tai gera idėja, kad praktiškai šis stilius laiko ar du prieš jį dėvėti. Kai jūs turite savo Pompadour ištobulino, suporuoti su trupučiu Bling ir Smokey akis už dramatišką išvaizdą, ar laikyti jį minkštas klasikinis rinkinys perlų auskarai ir pinup vertas makiažas. Galimybės yra tikrai gana neribotos. Tai puikus stiliaus naktį ant miesto ar atostogų rinkimą, bet būti pasirengę išsiskirti ir būti pastebėtam su savo Pompadour.

load...