Plaukų slinkimo tipai

14 lapkričio 2018

Plaukų slinkimas gali būti nuolatinis arba laikinas. Ji gali iškristi lopai, tai gali plonas lėtai per metus, tai gali sekti nuplikimas modelius arba jis gali iškristi visiškai ir visam laikui per trumpą laiką.

Židininės alopecijos (AA)

Ši plikimo rūšis yra autoimuninė liga, kuri sukelia netolygus plaukų slinkimas ty vieno pliko pleistras arba didelę plaukų slinkimo lopais.

Autoimuninė liga, kai jūsų imuninė sistema klaidingai puola kūno dalių, kad jis klaidina kažko užsienio.

load...

Areata plikimas dažnai prasideda staiga, dažnai kartojasi ir paveikia vyrus, moteris ir vaikus.

A. Yra susijęs su akivaizdžių odos sutrikimų arba sisteminių ligų, pavyzdžiui, sisteminė raudonoji vilkligė (SLE), sifilio, Adisono ligos, vėžio ir vitiligo (sutrikimo, kuriame imuninė sistema naikina organizmo pigmento ląsteles, sukelia baltos dėmės). Židininės alopecijos paprastai prasideda kaip vieną monetų dydžio lygaus plikas apskritimo arba kai retinimo, kad jūsų kirpėja gali atsitiktinai pastebėti, kai jūs einate į šukuosena.

Šie nuplikimų paprastai regrow trijų iki šešių mėnesių be gydymo.

Androgeninė alopecija (AGA)

Androgeninė alopecija (vyrai ar moterys modelio nuplikimas) yra labiausiai paplitęs tipas palaipsniui plaukų slinkimas, kuris apima retinimo plaukų beveik skaidrios valstybės. Manoma, kad būti paveldima iš vienas arba abu parents.Did žinote, kad AGA pasireiškia daugiau negu 50% vyrų virš 50 metų amžiaus ir maždaug 50% moterų per 65 metų, pasak JAV Nacionalinės medicinos bibliotekos? keletas genetiniai ir hormoniniai veiksniai sukelti AGA. Iš jų pagrindinis hormonas, atsakingas už androgenetic alopecija tiek vyrams, tiek moterims yra dihidrotestosterono (DHT), kuris sukelia į plaukų folikulus kaita, todėl plaukų loss.In vyrų, tipiškas modelis Agila plaukų slinkimas kelia traukiasi plaukų linija su plaukų slinkimas iš viršaus ir priekio galvos charakteringame "Horse shoe" modelio.

load...

Moterys su AGA paprastai turi retinimo plaukų ties galvos karūną, tačiau išlaikyti savo priekinės hairline.Because androgeninį alopecija nuolatos kenkia plaukų folikulus, gautas plaukų slinkimas yra negrįžtamas.

Retesni ar retų rūšių plaukų slinkimas yra:

Centrinės išcentriniai randų alopecija (CCCA)

Sąlyga kartais vadinama folikulų degeneracija sindromas ir karšto šukos alopecija yra dažniausiai vertinamas Afrikos Amerikos moterų ir kartais painiojama su moterų modelis plaukų slinkimas, ypač tuo pradžios.

Daugiau:

Sutrikimas progresuoja lėtai, pradedant karūną ir plečiant į aplinkinių vietovių. Mokslininkai įtaria, kad sąlyga gali būti susiję su cheminio apdorojimo, šilumos ir "karšto šukos", relaxers, stora pratęsimų audžia, užakimo tepalų ar tepalai ar lėtinis įtampos ant plaukų naudojimui. Kiti siūlomi Causative veiksniai apima grybelių arba bakterinės infekcijos, autoimuninės ligos, 2 tipo cukrinio diabeto ir genetiką.

load...

load...