Plaukų slinkimo priežastys

11 lapkričio 2018

Vidutinis žmogus skrenda tarp 50 ir 100 plaukų per dieną. Tai nėra tikroji priežastis susirūpinti, kaip ilgai, kaip jūsų kūnas yra papildyti šiuos nuostolius.

Kai plaukų slinkimas pradeda viršyti šias ribas, tada atėjo laikas jaudintis ir jums gali būti kenčia nuo plikimo (medicininis terminas plaukų slinkimas).

Didžiausio palankumo paaiškinimas yra tai, kad židininės alopecijos yra autoimuninė liga, kurioje antikūnus asmuo nuosavos plaukų folikulai yra gaminami.

load...

Alopecija, taip pat kartu su kitomis autoimunines sutrikimų, tokių kaip Vitiligo ir tiroiditas.

Priežastys plaukų slinkimo

Yra penki gana paplitusios priežastys pasklidosios plaukų slinkimas. Tai yra: Telogen tvaikas, mitybos sutrikimai, narkotikų, hormonų anomalijos ir vyrų modelio nuplikimas (alopecija androgeninė).

Vaikams, plaukų slinkimas per galvos infekcijos, pavyzdžiui, grybelis, vis dažniau.

Telogenną tvaikas yra laikinas plaukų slinkimas iki asmens, kuris plaukų deramai įžeidimas kūno trečdaliu. Jis paprastai pasireiškia nuo dviejų iki keturių mėnesių po incidento. Bendrosios priežastys yra katastrofos dietos, egzaminas stresas, dideli operacijos, nėštumo ir skyrybų / nuostolio mylimo.

load...

Jis prasideda normalizuoti po trijų iki šešių mėnesių, o po metų jis beveik visada grįžti prie normalaus. Tai yra labiau paplitęs tarp moterų ir nereikia gydyti.

Mitybos priežastys plaukų slinkimas

Dažniausiai mitybos problemos, susijusios su alopecija yra geležies ir cinko trūkumas. Praktiškai, tai yra turbūt vieninteliai sukelia alopecija.

Plaukų slinkimas, taip pat pastebėta žmonėms, kurie nuolat imtis per daug seleno. Vidutinis paros dozė rekomendacijos seleno yra 60 mikrogramų per dieną vyrams ir 53 mikrogramų per dieną moterims

Iš to jūs galite pamatyti, kad, atsižvelgiant šimtus vitaminų, maistingųjų medžiagų, mikroelementų ir tt (kas žino, ką kai kurie iš concoctions yra), bus padaryti nieko gero.

Biotinas pavyzdžiui, gali padaryti jūsų plaukai auga stiprus ir storas, bet jis nebus sustabdyti jus nuo vyksta plikas. Jei kraujo tyrimai dėl geležies ir cinko yra normalu, mitybos trūkumas yra ne jūsų alopecija priežastis.

load...

Lytiniai hormonai nereikia vaidinti svarbų vaidmenį plaukų lossDrugs dažniausiai susiję su alopecija yra geriamieji kontraceptikai, kraujo skiedikliai varfarino ir heparino (Thrombophop), skrandžio opa vaistus cimetidino bei beta blokatoriaus propranololio.

Kontraceptines tabletes slopina ovuliaciją sujungtų veiksmų hormonų estrogeno ir progestino arba kai kuriais atvejais progestino vieni.

Daugiau:

Moterys, kurios polinkį į hormonų susijusios plaukų slinkimas arba kuriems yra padidėjęs jautrumas hormoninių pokyčių, vykstančių jų kūnai gali patirti plaukų slinkimas įvairaus laipsnio, o dėl kontraceptinių tablečių arba dažniau, po kelių savaičių ar mėnesių po sustojimo piliulę.

Jei tai kelia Jums, naudokite tik mažai androgenų indeksas kontraceptines tabletes, ir, jei yra stiprus polinkis į genetinės plikimo savo šeimai, naudoti nehormoninį formą kontracepcijos.

Chemoterapija yra plačiai susijęs su plaukų slinkimas, bet tai yra grįžtamas plaukų slinkimas beveik visais atvejais.

Spindulinės terapijos vėžio gydymo metu gali atsirasti plaukų slinkimas. Radioterapija žalos ląstelių, kurios augdamos greitai, kaip antai į plaukų šaknis.

Plaukų slinkimas gali pasireikšti nuo dviejų iki trijų savaičių po pirmojo gydymo seanso. Plaukai gali augti atgal trijų iki šešių mėnesių po gydymo. Tačiau, kai naudojami labai dideles dozes radiacijos, plaukai negali augti atgal.

Hormonų problemos gali sukelti plaukų slinkimą, bet ne lytinius hormonus. Nei estrogenų nei testosterono trūkumas arba perteklius, vaidina svarbų vaidmenį plaukų slinkimo.

Kad, kurie yra susiję su alopecija ligos yra cukrinis diabetas ir skydliaukės problemų.

Iš pirmiau galite dirbti, kad jei turite kraujo mėginius, paimtus nustatyti savo plikimo priežastį, vienas retai turi padaryti daugiau, nei testų geležies, cinko, skydliaukės hormonų, cukraus ir visų kraujo ląstelių.

Kai kurie vaistai taip pat gali sukelti plaukų slinkimą, tokių kaip vaistus spuogai, padidėjęs kraujospūdis, didelis cholesterolio kiekis, antibiotikų, svorio kritimas, gimstamumo kontrolė, Parkinsono ligos, hormonų pakeičiamosios terapijos ir depresija.

Tai jūsų genų

Vyrų modelio nuplikimas yra labiausiai paplitusi forma alopecija ir yra genetinės Predestinacija. Jei yra nuplikimas kur jūsų šeimoje (ant arba ant savo motinos ar tėvo pusės), jums tikriausiai Wyłysieć per daug.

Ji yra su šio nuplikimas forma, kad vaistas Propecia® (Finasteride) parodė gerų rezultatų.

Be vyrų modelio nuplikimas, dihidrotestosterono (DHT) sukelia augimo fazės ir retinimo plaukus sutrumpinimo. Finasteride blokuoja fermentas, vadinamas 5a-reduktazę, kuri keičia testosterono į DHT ir tokiu būdu apsaugo šiuos pakeitimus iš vyksta.

99% vyrų ji bus sustabdyti plaukų slinkimas per metus, trečias turės šiek tiek padidėjo plaukų ir trečiasis bus parodyti žymus pagerėjimas. Kadangi jis veikia testosterono keičiant DHT, jis negali dirbti moterims ir gali būti labai pavojingas nėštumo metu.

load...