Plaukų slinkimo požymiai ir simptomai

11 lapkričio 2018

Daugelis vyrų ir moterų laikyti savo plaukus jų karūnavimo šlovės, todėl nenuostabu, kad plaukų slinkimas (mediciniškai vadinamas alopecija), dažnai turi neigiamą psichologinį poveikį pasitikėjimą savimi ir emocinį gerovei.

Ne visi supranta, kad tai normalu, kai plaukai iškrenta kiekvieną dieną.

Tai todėl, kad dauguma žmonių praranda nuo 50 iki 100 galvos odos plaukų kiekvieną dieną, tačiau paprastai jie yra papildyti.

Išsiskirti reiškia gumulėlių plaukų iškrenta, o plaukai, kad iškrenta retinimo metu paprastai nėra pastebimas.

load...

Plaukų slinkimas pasireiškia skirtingais būdais.

Kai kurie žmonės patiria subtilus plaukų retinimo, nes jos amžiaus, o kiti turi daug plaukų slinkimas ar net visą nuplikimas.

Priklausomai nuo priežasties, plaukų slinkimas gali būti staigus ar atsiranda palaipsniui. Jūs galite prarasti tik plaukai ant galvos ar tai gali turėti įtakos visą savo kūną.

Kai plaukų slinkimo tipai yra laikini, o kiti - kaip androgeninė alopecija (vyrai ar moterys modelio nuplikimas) - yra progresuojanti ir nuolatinis.

Šie požymiai ir simptomai gali rodyti, plaukų slinkimas:

Jei esate vyras, saugokis: ·

load...

Retinimo plaukų ant jūsų galvos odą

Besikeičianti arba Valsčiaus traukiasi.

Vieno ar daugiau nuplikimų išvaizda

Pasagos formos modelis aplink nugaros ir šonų galvos, kad išvyksta iš savo galvos veikiami karūną.

Vyriško tipo nuplikimo (androgeninė alopecija), paprastai taip konkretų modelį, taigi vardą.

Tolstanti Valsčiaus yra pirmasis ženklas, po plaukų retinimo apie šventyklos ir karūną.

Tolstanti Valsčiaus paprastai pasirodo pirmasis, po retinimo plaukų dėl karūnos ir šventyklos. Tais retais atvejais, tai plikimo rūšis progresuoja baigti nuplikimas.

Moterims, požymiai plaukų slinkimas ir plaukų sąlygos gali apimti:

Bendra Plaukų retėjimas, ypač viršuje (karūna) galvos

Praplatintu Plaukų parting.Note, kad moterys labai retai sukurti pilną nuplikimas.

Vaikų ir jaunų suaugusiųjų, kurie rodo, bet kuris iš šių simptomų gali paveikti plaukų slinkimas ir turėtų būti vertinamas gydytojas:

Staiga prarasti pleistrai plaukams

load...

Trina arba traukdami plaukus

Daugiau:

Pilnas praradimas visiems plaukų ant kūno

Vietomis skaldytų plaukų, kad panašūs juodus taškus

Neišsami plaukų slinkimas ant galvos odos ir / arba antakių.

Kiti bendrieji požymiai ir simptomai plaukų slinkimas gali būti:

Laipsniškas retinimas ant galvos: Kaip labiausiai paplitęs tipas plaukų slinkimas, tai įtakoja ir moterims ir vyrams, nes jos amžiaus.

Vyrai dažnai mano, kad jų plaukai pradeda plikti linijoje primenančiu raidė "M" nuo kaktos.

Moterys paprastai saugo Valsčiaus sau ant kaktos ir apskritai prarasti plaukus nuo tik savo galva, kuri paprastai yra labiau matoma po menopauzės viršuje.

Vietomis arba apvalios plikas sritys:

Židininės alopecijos sukelia lygiųjų pleistrai ar plikas dėmės maždaug didelio monetos dydžio, paprastai ant galvos odos. Plikas dėmės gali atsirasti bet kur ant kūno ir taip pat gali būti vertinamas Antakiai, blakstienos, barzdos ar lytinių organų srityje. Kartais žmonės skundžiasi diskomforto ar niežulys, prieš plaukai iškrenta.

Žvynais padengtos dėmės ant galvos:

Jei pastebėsite pleistrai plaukų slinkimas ar pleiskanojimas ant galvos odos, jums gali tekti grybelis (Kode), bendrą užkrečiama grybelinių odos infekcija. Kitos trichofitijos simptomai: niežulys, patinimas, paraudimas, skaldytų plaukų ir lizdinės plokštelės pavidalo odos pakitimus.

Staigus purenimas plaukų:

Fizinis ar emocinis šokas organizmui gali sukelti gumulėlių plaukų atsipalaidavimo ir iškristi, kai jūs plauti, šukos ar tiesiog švelniai vilkikas plaukus. Plaukų purenimas yra labiau tikėtina, kad sukelti bendrą plaukų retinimo, o ne plikas dėmės.

Renginiai, pavyzdžiui, sunkios ligos, anemija, stresas, greitas svorio netekimas, chirurgijos ir vartojate tam tikrų vaistų, gali sukelti pernelyg plaukų praliejimo.

Viso kūno plaukų slinkimas:

Kai kurios sąlygos ir invazinių gydymo būdai, kaip radiacijos ar chemoterapijos gali sukelti bendrą praradimą kūno plaukų. Plaukų paprastai atauga, kai jūs nutraukti gydymą.

Pirštų nagai su įdubomis išvaizda paprastai įtakos vienas iš 10 žmonių su židininės alopecijos. Kai kuriais atvejais, paveiktos židininės alopecijos žmonės gali susirasti jų plaukai dažnai atauga, bet atrodo, kad balta ir švelnios tekstūros. Laiku, jų plaukai bus atkurta į savo pradinę spalvą.

Kada kreiptis į gydytoją apie plaukų slinkimo

Staigus plaukų slinkimas gali reikšti pagrindine liga, reikia diagnozę ir skirti tinkamą gydymą. Visada eiti į gerbiamų plaukų slinkimas klinikoje ar gydytojo su specializuotų žinių, plaukų slinkimas ir restauravimo.

Kreipkitės į gydytoją, jei:

Atkreipkite dėmesį, jūs prarandate pleistrai plaukų staiga, o ne palaipsniui

Patirti nepaaiškinamą plaukų slinkimas bet kurioje kūno dalyje

Yra susirūpinę plaukų slinkimas ir norite specialisto gydytoją dėl gydymo galimybių.

load...