Plaukų slinkimo gydymas

12 lapkričio 2018

Plaukų slinkimas pasireiškia 60-70% visų vyrų ir 4-8% moterų. Per amžius žmonės bandė įvairius gynimo gydyti plaukų slinkimas. Šiame straipsnyje aptariami naujausi gydymo galimybes.

Prarasti plaukai yra labai traumuoja tiek vyrams, tiek moterims. Nors kai kurie žmonės gali sustabdyti savo plaukų slinkimas su narkotikų kaip Rogaine ir Propecia, kiti žmonės neturi sėkmės ir galų gale eiti plikas.

Plaukų persodinimas yra modernus sprendimas sena problema. Žmogaus manija su plaukais datuojamas 3500 BC. Nuo seniausių Biblijos laikais Romos laikotarpiu vyrų modelio nuplikimas šmėkla buvo auginami savo ugly head. Julijus Cezaris buvo užsiėmę su savo plaukų slinkimas ir augo jo plaukai ilgai nugaros ir šukuoti visa tai į priekį. Jis taip pat vilkėjo laurų vainikas paslėpti savo nuplikimas.

load...

Hipokratas, medicinos tėvas padarė potion plaukų slinkimo sudaro opiumo, krienai, balandžių išmatų, burokėlių; prieskoniai ir daug kitų egzotinių ingredientų....... (Ji neveikia).

Jis pastebėjo, kad eunuchai (lytiškai nesubrendusių vyrų) niekada tapo plikas. 2400 metų, mokslininkai Duke universiteto parodė, kad tarp vyriškojo hormono testosterono ir vyrų modelio nuplikimas asociaciją.

Nuplikimas turi įtakos tik tam "arklio batų" raštas ant viršugalvio galvos odą. Plaukai ant galvos pusėse niekada neteko.

Kas sukelia nuplikimas?

Plaukų slinkimas pasireiškia tam tikru mastu 60-70% visų vyrų, ir 4-8% moterų. Tai nuplikimas procesas sukelia paveldimų veiksnių. Jūs paveldėti polinkį prarasti plaukus nuo vienos iš savo tėvų. Tai perduodama jūsų genuose. Jūs netgi galite turėti šią tendenciją nepaisant to, kad tavo tėvai turi pilną galvas plaukų - tai dėl to, kad procesas žinomas kaip spontaninės mutacijos, pagal kurią genetinė informacija pokyčių samprata.

load...

Plaukų slinkimas, taip pat gali atsirasti šių įvykių, tokių kaip traumos, spindulinės terapijos, nudegimų ir operacijos. Tai dažnai gali būti taikoma transplantacijai, nes donorų svetainėse dažnai gali būti puikus.

Daug vaistų ir ligų sukelti plaukų slinkimas. Ši plaukų slinkimas yra tik grįžtamasis kartą pradinis priežastis buvo ištaisytas. Plaukų transplantacija yra ne tokiais atvejais atsakymas. Jei kenčia nuo galvos ligos, turėtumėte pasikonsultuoti su dermatologu.

Kaip jį gydyti?

Mitai dėl plaukų slinkimas, pavyzdžiui, kraujo tėkmės sumažėjimo ar įtemptą galvos odą, užsikimšusi arba užblokuotas poras, baltymų kaupiasi, drabužių ir kepurės ir skrybėlės nebėra palaikykite bet tiesą.

Kai plaukai iškrito jokių maldų, mikstūros ar losjonai bus sugrąžinti plaukus. Kadangi vyrų modelio nuplikimas yra ne dėl to, kad į kraujotaką sumažėjimas, reklama, kurioje teigiama, kad padidinti kraujo tekėjimą į galvos odą brangios lazerio terapija gali būti veiksminga.

load...

Chirurgija

Plaukų transplantacija chirurgija apima atskirų mikro ir mini folikulų vienetų perkėlimas iš galvos (donoro srityje) pusėse, kurie neturi įtakos plaukų praradimo procesą, į plikas oda (gavėjas svetainę) srityje.

Daugiau:

Plaukų paimta iš donoro srityje ir toliau augs, o ne kristi kaip modelio nuplikimas rezultatas, nes ši Plaukų šioje srityje nėra jautrus vyriško hormono DHT.

Šiandienos Plaukų transplantacija skolinga savo sėkmę į tai, kad transplantuoto plaukų folikulų (šaknys persikėlė iš savo originalios vietos į kitą vietovę) elgtis taip pat, kaip jie tai padarė savo originalioje svetainėje. Pavyzdžiui, net ir pažangiausių atvejais vyrų modelio nuplikimas, pasaga formos pakraštyje plaukai išlieka. Plaukų folikulai perkeliami iš šios plaukuota pakraštyje prie plikas plotas jūsų galvos bus įsitvirtinti ir augti.

Šoninis plyšio technologijos

Geriausiai suprasti šią sąvoką vienas turi pažvelgti į tai, kaip plaukai auga gamtoje. Tai galima pastebėti, kad užuot išdėstyti atsitiktine mados, folikulų vienetų yra suskirstyti į vieną iš kelių modelių. Panašiai individualūs folikulai per folikulo dažnai yra nustatytų modelių. Folikulų atrodo, sustatyta šalia vienas kito atžvilgiu plokštumos, statmenos plaukelių augimo kryptimi.

Šis susitarimas stiprina galvos odos srityje, kuriai taikoma folikulų, o ne būti išdėstyti atsitiktine mados ar vieno folikulo už kitą. Praktikoje yra daug kitų privalumų šoninio plyšine technika. Folikulų vienetų dažnai auga linijų statmenas plaukų augimo kryptimi. Tai optimizuoja galvos odos aprėptį ir leidžia išvengti atleidimo iš darbo aprėpties, kuri bus kilti, jei plaukų folikulų vienetų buvo išdėstyti atsitiktinai arba plokštumoje, lygiagrečioje į plaukų augimo kryptimi. Kitų privalumų šoninio paviršiaus plyšio technika apima tikslią kontrolę skiepų angulations, palyginti su pagrindinės galvos odos audinio. Ji taip pat reikalauja tik vietinę nejautrą.

Pjūviai pagaminti pagal šoninio plyšine Technika yra pakylančios nei kitų pjūviai, taip sumažinant traumos kritinių kraujagyslių giliau į galvos odą. Kai implantai dedami gaunančiose svetainių į sagital mados, pirmyn spaudimas kiekvienos folikulo ir slėgių kaimyninių folikulų yra kumuliacinės. Tai kaupiasi slėgio per galvos riboja folikulų vienetų, kurie gali būti saugiai pateikiami tam tikroje srityje, nerizikuojant suspaudimo arba Popping skaičių. Kai transplantatų dedami į šoninių plyšių yra laisvas perdavimo slėgio prie išorinio paviršiaus galvos odos ir kaimyninių folikulų spaudimo yra kaupiamosios.

Per plataus masto mokslinių tyrimų ir state-of-the-art pokyčius technika ir įrankiais, plaukų transplantacija tapo labai sudėtingas, tačiau gana paprasta procedūra. Nuo trijų iki keturių mėnesių transplantuoto folikulai pradeda augti. Šis plaukų reikės supjaustyti, nuplauti ir stiliaus. Ji niekada iškristi, nes jis kilęs iš donoro rajone ant galvos pusėse.

Turėkite omenyje, kad plaukų slinkimas yra visą gyvenimą trunkantis procesas ir tolesni procedūros gali prireikti užpildyti vykstančio plaukų slinkimas. Transplantuotas plaukai, tačiau niekada iškristi.

load...