Plaukų slinkimas - simptomai ir priežastys

10 lapkričio 2018

Apžvalga

Plaukų slinkimas gali paveikti tik savo galvos ar visą kūną. Jis gali būti paveldimumas, hormoniniai pokyčiai, medicinos sąlygų ar vaistų rezultatas. Kiekvienas gali patirti plaukų slinkimas, bet tai labiau paplitęs tarp vyrų.

Nuplikimas paprastai nurodo pernelyg plaukų slinkimas iš savo galvos. Paveldimo plikimo su amžiumi yra dažniausia priežastis nuplikimas. Kai kurie žmonės nori leisti savo plaukų slinkimas paleisti savo kursą neapdorotas ir nepaslėpti. Kiti gali jį padengti su šukuosena, makiažas, kepurės ar šalikus. Ir dar kiti pasirinkti vieną iš gydymo būdai užkirsti kelią tolesniam plaukų slinkimas ir atkurti augimą.

load...

Prieš vykdant plaukų slinkimas gydymo, pasikalbėti su savo gydytoju apie savo plaukų slinkimas ir gydymo galimybes priežastis.

Simptomai

Vyriško tipo nuplikimo

Vyriško tipo nuplikimo paprastai parodomas pradžių Valsčiaus viršuje arba galvos. Ji gali progresuoti iki dalinio ar visiško nuplikimo.

Moterų tipo nuplikimo

Moteris-modelio nuplikimas paprastai prasideda galvos plaukai tampa vis prabangiau ir trumpesnis kaip jūs amžiaus. Daugelis moterų pirmoji patirtis Plaukų retinimo ir plaukų slinkimas, kur jie dalį savo plaukus ir ant viršaus centrinė dalis iš galvos.

load...

Vietomis plaukų slinkimas (alopecija Areata)

Į fragmentiškas plaukų slinkimo žinomas kaip židininės alopecijos tipą, plaukų slinkimas pasireiškia staiga ir paprastai prasideda su vienu ar daugiau sukamaisiais nuplikimų, kad gali sutapti.

Traukos alopecija

Plaukų slinkimas gali atsirasti, jei jums dėvėti, turinčius lanksčiąsias optines, pynės ar cornrows, arba naudoti stora plaukų volai. Tai vadinama traukos alopecija.

Plaukų slinkimas gali pasirodyti įvairiais būdais, priklausomai nuo to, kas ją sukelia. Tai gali pasireikšti staiga ar palaipsniui ir turi įtakos tik savo galvos ar visą savo kūną. Kai plaukų slinkimo tipai yra laikini, o kiti yra nuolatinis.

Požymiai ir simptomai plaukų slinkimas gali būti:

Kada kreiptis į gydytoją

Kreipkitės į gydytoją, jei jūsų vaikas ar jūs esate blaškoma plaukų slinkimas ir norite tęsti gydymą. Taip pat pasitarkite su savo gydytoju, jei pastebėjote staiga arba netolygus plaukų slinkimas ar daugiau nei įprastai plaukų slinkimas, kai šukavimas ar plaunant jūsų ar jūsų vaiko plaukus. Staigus plaukų slinkimas gali reikšti pagrindine liga, reikia gydyti.

Daugiau:

Priežastys

Žmonės paprastai prarasti apie 100 plaukų per dieną. Tai paprastai nesukelia pastebimo plonėjimas galvos plaukų, nes nauji plaukai auga tuo pačiu metu. Plaukų slinkimas atsitinka, kai šis plaukų augimą ir praliejimo ciklas sutrinka arba, kai plauko folikulas sunaikinamas ir pakeisti rando audinį.

load...

Plaukų slinkimas paprastai susijusi su vienu ar daugiau iš šių veiksnių:

Rizikos veiksniai

Keletas veiksnių gali padidinti riziką susirgti plaukų slinkimas, įskaitant:

Prevencija

Labiausiai nuplikimas sukelia genetikos (vyriško tipo nuplikimo ir moterų tipo nuplikimo). Ši plikimo rūšis nėra išvengiama.

Šie patarimai gali padėti jums išvengti galima užkirsti kelią tipų plaukų slinkimo:

load...