Plaukų slinkimas - diagnozė ir gydymas

9 lapkričio 2018

Diagnozė

Prieš priimant diagnozę, gydytojas tikriausiai suteiks jums fizinės egzaminą ir paklausti apie savo ligos istoriją ir šeimos istoriją. Jis arba ji taip pat gali atlikti bandymus, pavyzdžiui, taip:

Gydymas

Efektyvus gydymas kai kurių plaukų slinkimo tipus nėra. Jums gali būti suteikta galimybė pakeisti plaukų slinkimas, arba bent jau lėtai toliau retinimas. Su tam tikromis sąlygomis, pavyzdžiui, fragmentiškas plaukų slinkimas (alopecija areata), plaukai gali regrow be gydymo per metus.

load...

Gydymo plaukų slinkimas yra vaistai, operacija skatinti plaukų augimą ir lėtai plaukų slinkimas.

Vaistas

Jei jūsų plaukų slinkimas sukelia pagrindinės ligos, gydymas šios ligos bus būtina. Tai gali apimti vaistus sumažinti uždegimą ir slopinti imuninę sistemą, pavyzdžiui, prednizolonas. Jeigu tam tikrų vaistų sukelia plaukų slinkimą, gydytojas gali patarti nebevartoti jį bent tris mėnesius.

Vaistai yra gydyti prieinamumą modelio (paveldima) nuplikimas. Funkcijos apima:

Plaukų transplantacija chirurgija

load...

Plaukų transplantacija

Tipiškas Plaukų transplantacija apima pašalinti dėmių plaukus nuo galvos ir įdėkite į plaukų folikulus pagal folikulus į plikas skyriuose.

Labiausiai paplitęs tipas nuolatinio plaukų slinkimo, tik viršugalvis yra paveikta. Plaukų transplantacija arba atkūrimo operacija, gali gaukite plaukų liko.

Per Plaukų transplantacija tvarkos, dermatologas ar kosmetikos chirurgas pašalina mažytes lopai odos, kurių kiekvienoje yra vienos iki kelių plaukus nuo nugaros ar šono jūsų galvos odą. Kartais imamas didesnis juostelės odos, kurių sudėtyje yra daug plaukų grupes. Tada jis ar ji implantams plaukų folikulus pagal folikulus į plikas skyriuose. Kai kurie gydytojai rekomenduoja naudoti minoksidilio po transplantacijos, siekiant padėti sumažinti plaukų slinkimą. Ir jums gali prireikti daugiau nei vieną operaciją gauti norimą efektą. Paveldimo plikimo ilgainiui pažangą, nepaisant operacijos.

Daugiau:

Chirurginės procedūros gydyti nuplikimas yra brangūs ir gali būti skausmingas. Galimi pavojai yra kraujavimas ir randai.

Lazerio terapija

Maisto ir vaistų administracija patvirtino žemo lygio lazerio įrenginį kaip paveldimo plikimo vyrams ir moterims gydymo. Keletas mažų tyrimai parodė, kad jis pagerina plaukų tankumą. Daugiau tyrimai siekiant parodyti ilgalaikį poveikį.

Gyvenimo būdas ir namų gynimo

Jūs galbūt norėsite pabandyti skutimosi, kitas stiliaus metodus ir produktus, šalikai, peruką, arba hairpiece. Pasitarkite su plaukų stilistas idėjas. Šie nonmedical sprendimai gali būti naudojamas padengti nuolatinį ar laikiną plaukų slinkimą.

Jei jūsų plaukų slinkimas yra dėl sveikatos būklės, kad perukas išlaidos gali būti apdrausta.

Klinikiniai tyrimai

Naršyti Mayo klinikos tyrimų išbandyti naujus procedūros, intervencijas ir bandymus, kaip priemonė užkirsti kelią, nustatyti, gydyti ar valdyti šią ligą.

Pasiruošimas Jūsų paskyrimo

Jūs esate linkę pirmiausia pareikšti savo susirūpinimą į savo šeimos gydytoją dėmesio. Jis ar ji gali nukreipti jus į gydytoją, kuris specializuojasi odos problemų gydymo (dermatologas).

Ką tu gali padaryti

Jūsų laikas su gydytoju yra ribotas, todėl rengia klausimų sąrašą, kurie padės jums maksimaliai išnaudoti savo laiką kartu. Sąrašas savo klausimus iš svarbiausių iki mažiausiai svarbios atveju laikas skaičiuojamas ne. Dėl plaukų slinkimo, kai pagrindiniai klausimai, į kuriuos būtina pasitarti su gydytoju apima:

Ko tikėtis iš gydytojo

Jūsų gydytojas gali užduoti jums keletą klausimų. Būdamas pasirengę į juos atsakyti gali rezervuoti laiką eiti per visus taškus norite praleisti daugiau laiko. Gydytojas gali paprašyti:

load...