Plaukų priežiūros klaidos, kurias darote

11 lapkričio 2018

Jūs krizė, smūgis, ir susirangyti jai kiekvieną dieną, kad ji atrodo puikiai, bet visa tai tvarkymas gali būti siųsdami savo plaukus į kanalizaciją-pažodžiui. Keturiasdešimt vienam procentui moterų sako, kad jie patiria plaukų lūžimo kasdien. Ir kai kirpykloje netaktas iš tikrųjų gali sukelti plaukai išeiti su šaknimis. Štai kaip apsaugoti savo garbanos nuo kirpykloje klaidų iš "per daug" veislės: per stora, per dažnai arba per karšta. (Power mitybinis tirpalas yra pirmasis planas, kad sprendžia priežastimi beveik kiekvienas pagrindinis negalavimas ir sveikatos būklė šiandien.)

Klaida # 1: overhandling

Suteikdami jūsų plaukams 100 smūgių, erzinimas, ar energingas šampūnu ilgainiui Fray odelių, išorinis sluoksnis plauko, kuri apsaugo trapias vidinius gijos. Rezultatas? Plaukų lūžių.

Plaukų pagalbininkas: "Gydyti plaukus kaip tai geriausių šilko" pataria Rodney Cutler, savininkas Niujorko Cutler / Redken salonas. Naudokite pirštais patarimų, švelniai valo galvos odą-nereikia šveitimas. Purvas, naftos ir šiukšlių bus nuplaukti kaip putoja eina per plaukus. Po sąlyga, bet prieš nuplaukite, detangle plaukus po dušu su plačia ketera. Pabandykite Pantene Pro-V anketa remontas ir Apsaugokite šampūnas, kondicionierius ir serumas siekiant sumažinti žalą (5 €, Drugstore.com). Kai plaukai sausi, teptukas tik tiek, kad stilius tai.

load...

Klaida # 2: perkaitimo

Veikiamas aukštos karščio, plaukus anketa odelių ląsteles atskirti ir aplaužyti, kad matytųsi subtilus gijų viduje. Jūsų plaukai yra linkę Snap kur odelių nėra, paaiškina Paradi Mirmirani, MD dermatologas ne "Kaiser Permanente Vallejo Medicinos centro Kalifornijoje. Plaukų praranda savo glotnumą ir blizgesį, taip pat, kai odelių yra pažeistas.

Plaukų pagalbininkas: Niekada džiovinimas permirkęs drėgnų plaukų, sako Cutler; ji negali imtis šilumos. Po skalavimo, išspausti plaukus švelniai su rankšluosčiu Do not RUB. Pabandykite super sugeriančios Aquis Mikropluošto plaukų rankšluosčiu. Jei šampūnas kasdien, naudokite atostogos-in kondicionierių, skirtą apsaugoti blow-džiovinti plaukus.

load...

Tiesioginis vidutinio šilumos oro srauto žemyn plauko ta kryptimi, odelių ląstelės yra sluoksniuotos; pučia plaukus visomis kryptimis prideda frizziness. Išjunkite blow-džiovintuvas, kai plaukai yra beveik sausas, o tada švelniai valyti stiliaus ją.

Daugiau:

Afrikos-Amerikos moterys neturėtų naudoti garbanoti ar lygintuvų dažniau nei kartą per savaitę ar netrukus po spalvą arba relaksacijos procedūros, perspėja Susan C Tayloras, MD įkūrėjų direktorė Color Center Odos Šv Luke's-Roosevelt Hospital Center naujame Niujorkas miesto. Jei turite padažyti, naudoti šilumos gynėjas aerozolių, pvz Tresemme Thermal Creations Šilumos Tamer Protective Spray (5 €, Drugstore.com).

Klaida # 3: overprocessing

Dauguma plaukų dažai, perms, ir atsipalaiduoti agentai yra nepavojingi, jeigu jie yra paliktas per ilgas arba naudojami pernelyg dažnai.

Plaukų pagalbininkas: Negalima Permė dažniau nei kas 120 dienų. Lupo, MD klinikinis profesorius dermatologijos Tulane universiteto medicinos mokyklos. Niekada Perm ir spalvos dėl tų pačių dienos po kelių savaičių-tarp geriausiai, sako Mirmirani.

load...

Afrikos-Amerikos moterų, relaxers ir kitų cheminių procesų gali prisidėti prie nuolatinio plaukų slinkimo rūšies vadinamas centrinis išcentrinis randų alopecija (CCCA), nors genetika taip pat gali būti įtraukti. Moterys su CCCA gali arba atsipalaiduoti ar spalva, bet ne tiek.

Klaida # 4: per stora ponytails, pynės, ar papildymai

Iš gumine juosta aplink plaukai surišti į uodegą spaudimas gali nusidėvėti apsauginį odelių ir sukelti plaukai pertrauka. Nieko, kad kelia įtampą dėl plauko folikulo ilgesnį laiką, pavyzdžiui, pynės ar plėtinius, gali traukti plaukus atliko šaknų, sukelia traukos alopecija (nuplikimas), kuri yra kartais visam laikui.

Plaukų pagalbininkas: Naudokite tik plaukų apsaugoti juostos, pavyzdžiui, Goody stayput plaukų gumelės. Jei nerijos jaustis stora, kaip jie yra stilizuoti, kreipkitės į stilisto pradėti iš naujo, ragina Tayloras.

Be to, plėtiniai ir raštų neturėtų palikti savo galvos jausmas stora, jums galvos skausmas, arba sukelti uždegimą, sako Pantene "Celebrity stilistas Danilo. Geriausia: laikini klipas per plėtiniai. Check out hairuwear.com už platų pasirinkimą.

load...