Plaukų priauginimas gali sukelti nuolatinį plaukų slinkimą

10 lapkričio 2018

Plaukų plėtinių magija yra daug mergaitės geriausias laikomi grožio paslaptis. Tačiau mažai kas suvokia riziką ši auganti grožio tendencija kelia nuolat plaukų slinkimas.

Ilgas blizgantis spynos pučia vėjas. Elegantiškas Updos kraunamos ant galvos. Kas nenorėtų plaukų plėtinių magija?

Būdamas galėsite pakeisti savo išvaizdą dėl užgaidos, o ne laukti metus už savo plaukų augti yra daug mergaitės geriausias laikomi grožio paslaptis. Tačiau nežinoma daugeliui, tai auganti grožio tendencija kelia už Ilgalaikis plaukų loss.Hair plėtiniais rizikos pirmą kartą buvo pranešta naudojamas senovės Egipte, bet tikrai įgijo populiarumą 60s ir 70s, kai aviliai buvo visi klasės ir Cher savo pavydėtiną garbanos padarė moterys skubėti iki artimiausio salone.

load...

Užuot slepiasi po nemokšiškai perukas, natūralus arba dirbtinis plaukai gali būti pridėta prie savo plaukų, padidinti ilgį ar pilnatvę. Kai įžymybės buvo vertinamas naudojant plaukų plėtinių pakeisti savo išvaizdą reguliariai, plačiajai visuomenei suplūdo kopijuoti savo sidabro ekrano stabus.

Moterys dideliais kiekiais, o vyrai šiek tiek mažiau pradėjo pirkti į šį naują verslą, tekinimo plaukų plėtinių į milijonų dolerių pramonės beveik naktį.

Plaukų gydytojas ir ekspertas plaukų transplantacijos sako:

Už plaukų plėtinių teorija yra nuostabu. Jūs galite padidinti savo plaukų ilgį paprasčiausiai pritvirtinti mažas, grupių arba dirbtinio arba žmogaus plaukų su savo esamą plaukų galų. Arba, jei jūs turėjote labai ploni plaukai be kūno, galite pridėti šiuos plaukų kekių į plaukus velenai bazę, tokiu būdu padidinant tūrį ir pilnatvę plaukus.

load...

Su tokių metodų problema yra ta, kad jūs turite rasti būdą, kaip pridėti papildomų plaukus savo plaukais. Keli būdai naudojami, naudoti mažus įrašus, mažoms metaliniais žiedais, kurie yra sukamas nuo, potencialiai kenksmingų klijai, siuvimo kekių pratęsimų į esamą plaukų kuris turi būti supintas į eilutes. Ką nuostabių reklamos kampanijos nerodo jums yra potencialus žalos šie įvairūs metodai gali sukelti.

Nuolatinė žala

Kas yra plaukai? Plaukai auga iš šaknų ar folikulai po oda. Šaknis yra gyvenamasis dalis plaukų, o velenas, sudarytas iš negyvų ląstelių išstumtas iš šaknies, kaip jis auga. Bet chemijos arba mechaninio apdorojimo plaukų tipas gali pakenkti tiek šaknis ir veleną. Jei jūsų plėtiniai neskirti arba paimtas teisingai gali atsirasti daug formų žalą. Klijai, šilumos, ir mechaniniai garbanos naudojami pridėti plaukų plėtinių gali pažeisti plauko, todėl jis sulaužyti arba virš pratęsimas prisijungia.

Daugiau:

Papildomas svoris pridėtinės plaukai gali būti per daug, traukdami plaukus iš ne folikulus. Arba plaukai gali būti ištrauktas šaknis tiesiog šepečiai arba šukos gaudyti įvairių tipų prisijungia. Jei ištrauktas pakankamai dažnai, folikulas tiesiog miršta, todėl plaukų slinkimas, būklė vadinama medicinos srityje, kaip traukos alopecija.

load...

Net jei esate pasisekė, kad būtų išvengta galimos žalos, kad plaukų priauginimas gali sukelti savo plaukus, esate labai mažai tikėtina, kad būtų išvengta galimos žalos jūsų banko sąskaitą.

Taisant

Plaukai priauginimui nėra nuolatinis. Įrašyta plėtinius trunka iki penkių ar šešių valandų, priklausomai nuo tvirtinimo techniką. Dabartiniai metodai gamins rezultatus daugiausiai tris mėnesius. Tada jūs turite turėti tai perdarytas vėl, dažnai turintys pirkti naujus plėtinius.

Ir su plaukais, jums tikrai gavo tai, ko jums mokėti už. Pigūs dirbtinis plaukai atrodo gana nepatraukli ir nenatūralus, ir blogai pritvirtinti plaukų priauginimas yra lengvai pastebimi.

Nepaisant visų galimą žalą į savo plaukus ir jūsų piniginėje, plaukų priauginimas būti toliau parduodamos dideliais kiekiais. Kai daroma tinkamai ekspertai, plaukų priauginimas gali padėti žmogui ištaisyti problemą, kuri gali būti gana sukrečiantys ar grynai Pateikite šviežia ir madingas išvaizdą.

Tačiau nepamirškite, kad už kiekvieną Jennifer Aniston tipo įžymybė, kuris vaikšto žemyn raudonu kilimu su ilgais teka spynos, yra neišvengiama Britney Spears įžymybės kurie patyrė nepataisomą žalą į savo gamtos vadovų plaukus.

Tol, kol jūs esate gerai išsilavinę ir informuoti apie galimus pavojus, susijusius su plaukų pratęsimų, ir įvedate į kelionę visapusiškai informuoja eiti į jį su jūsų akys plačiai atvertos.

load...