Plaukų laikrodžiai: tai yra 5 ankstyvieji plikimo požymiai

12 lapkričio 2018

Ar tie palaidi plaukų sruogų gulinčius varomas jus į paniką? Nesijaudinkite, tik dar. Tai visiškai normalu, kad žmonės galėtų mesti kažkur tarp 100 ir 150 plaukų per dieną. Tai, kai jūsų plaukai tampa sparčiau ir sustoja auga atgal, kad jūs turite problemų.

Nors plaukai barsto ant savo ne visada rodo vyrų modelio nuplikimas, jis gali nurodyti, plaukų slinkimas, kai kartu su kitais požymiais nuplikimas. Kadangi androgeninį alopecija (vyrų modelio nuplikimas) gydymas yra sėkmingas, kai sugauti savo veiklos pirminiuose etapuose, jūs norite, kad vietoje šių požymių kaip įmanoma greičiau.

load...

Atkreipkite dėmesį į šitų ankstyvųjų požymių nuplikimas

1. Slopstant Hairline

Tai tikriausiai labiausiai paplitusi ženklas plaukų slinkimas, ir kadangi ji vyksta taip palaipsniui, tai lengva nepastebėti. Iš esmės, jūsų Valsčiaus pradeda slinkti toliau ir toliau savo kaktos, kol jis beveik nuo jūsų karūna viršuje. Geriausias būdas atpažinti, ar jūsų Valsčiaus traukiasi yra pažvelgti į plaukus aplink šventyklos, nes tai sritis, kurios paprastai prasideda retinimo pirmas. Jei jie atrodo retesnis nei anksčiau ir ji atrodo taip, tarsi jūs pradeda kurti iš našlės viršūnę, jūsų Valsčiaus pradeda tolti.

Su Valsčiaus nuosmukio problema yra tai, kad ji retai sustoja su šventyklos. Daugumai vyrų, ji ir toliau tolti, kol jie turi M-formos Valsčiaus su plikas dėmės išplėsti į karūną iš kiekvieno kampo, o taip pat plaukų pleistras kairėje viduryje.

load...

2. Jūsų karūna yra retinimo

Kai teptuku ar stiliaus plaukus, ar jūsų galvos atrodo labiau matoma nei įprastai? Jei taip, plaukai ant galvos galima iškristi. Plaukų slinkimas karūną gali pasireikšti įvairių sričių. Jūs galite kurti plikas vietoje savo viršūnių, galite prarasti plaukai tolygiai jūsų galvos, ar tai gali prisijungti su savo traukiasi Valsčiaus ir palikti jus su liūdnai aklagatvis šukuosena.

3. Kažkas apie jūsų plaukai yra skirtingi

Jūsų plaukai pradeda keistis, nes jis pradeda retinimas. Staiga, kaip jūs naudojami stiliaus plaukus tiesiog neveikia taip pat, kaip ji naudojama. Kai kuriems vyrams, jie gali net pradėti kurti papildomas bangas ar garbanos savo plaukus prie ausų, kai jie pradeda prarasti savo plaukus. Kitiems tai gali būti kažkas panašaus į cowlick pažiūros nyksta į ploną oro, arba jų plaukai nori staiga patenka butas visą laiką. Bet kuriuo atveju, gali būti, kad žinote, kaip jūsų plaukai turėtų būti stilingi, ir kad kažkas, kad nesiruošia staiga pakeisti, išskyrus dėl šių priežasčių: bandėte naują stiliaus produktą, jūs atsipalaidavęs plaukus, ar jūsų plaukai yra retinimo.

Daugiau:

4. Jūsų plaukai auga lėčiau

Jei jūsų plaukai neauga taip greitai, kaip ji naudojama, kad taip pat gali būti ženklas, kad esate ankstyvosiose stadijose nuplikimas. Kitas signalinė lemputė ženklas yra, jei jūsų plaukai tekstūros pasikeitė, kai ji atauga. Retinimo plaukų linkęs grįžti daugiau Plonas ir silpnesni nei sveikų plaukų sruogų.

load...

5. Plaukų retinimo apskritai

Nors tai dažnai prarasti šiek tiek plaukų, kaip jūs senės, visiškas skirtumas tūrio tikriausiai reiškia, kad jūs esate ankstyvosiose stadijose vyrų modelio nuplikimas. Sekite plaukus storio jūsų karūną ir netoli jūsų Valsčiaus. Jei kuri nors iš šių sričių atrodyti jie plonėja, jums gali būti prarasti savo plaukus.

Ką daryti, kai jūs pastebėsite, ankstyvus požymius nuplikimas

Raktas į prevencijos vyrų modelio nuplikimas yra imtis iniciatyvaus požiūrio. Jei laukti, kol jūs praradote savo plaukų urmu, jūs tikriausiai nesiruošia gauti rezultatus, kad jūs norite. Deja, viena iš labiausiai paplitusių priežasčių, kodėl vyrai leisti savo plaukų slinkimas eiti nepažymėta yra, nes neigimas.

Vyras modelio nuplikimas yra kažkas, kad gali atsitikti vyrų, bet kokio amžiaus. Nesvarbu, ar esate savo 40s ir 50s, ar esate savo vėlyvoje paauglystėje, kad anksti 20s, plaukų slinkimas gali smogti. Taigi, kai jūs pradėsite pastebėti daugiau nei įprasta dydžio plaukų ne jūsų nutekėjimo apačioje, ar jūsų plaukai yra ne visai taip storas, kaip ji turi būti, svarbu, kad jūs imtis veiksmų. Yra valymo programos, kurios yra moksliškai įrodyta, kad sulėtinti plaukų slinkimą ir dauguma vyrų skaičius. Kai kurie netgi gali padėti jums regrow kai plaukai jau prarasta! Vyras modelio nuplikimas yra normalu, o ne naudojant įrankius gydyti taip nėra.

load...