Plačiausių vyrų plaukų problemų sprendimas

9 lapkričio 2018

Labai nedaugelis iš mūsų yra laimė turėti puikią galvą plaukai. Dauguma vaikinų turėti bent vieną iš labiausiai paplitusių vyrų plaukų problemas spręsti su. Nesijaudinti, tačiau ten sprendimas beveik kiekvieną vyriškų plaukų problemų.

Atsikratyti žilus plaukus

Daug žmonių jums pasakys, kad jūsų žili plaukai "atrodo atskirti" ir jūs turėtumėte palikti jį ramybėje. Ar kada pastebėjote, kad žmonės pasakoja, kad beveik visada tie, kurie neturi žilus plaukus !? Norėdami atsikratyti pilkos, aš visada rekomenduojame Ieškau profesionalaus Colorist patarimų. Jūs norite, kad spalva atrodo subtiliai ir natūraliai, ir jūs esate kur kas mažiau tikėtina pasiekti natūralų rezultatą namuose. Šiandien daugelis įmonių padaryti profesionalių produktų (pavyzdžiui, Redken For Men Spalva camo), kurios yra skirtos maišyti toli žilus plaukus be galo obliterating savo natūralią spalvą.

load...

Kaip kontroliuoti Cowlick

Ahhh. Cowlicks. Tos grisus mažai kuokštai plaukų, kad užstojančių visur gali būti tikras skausmas į, gerai, jūs žinote, ką. Mačiau vaikinai praranda savo protus ir buzz savo plaukus nusivylimas per savo cowlicks. Su cowlick, svarbiausia yra sukirpti ją pakankamai trumpas, todėl cowlick nestovi arba palikti jį pakankamai ilgai, kad yra pakankamai svorio laikyti plaukus žemyn. Geras kirpėjas ar stilistas turėtų galėti spręsti ilgį ir atitinkamai sumažinti. Žinoma, liberali taikymas stiliaus produktas taip pat gali padėti sutramdyti savo neramus karčius, taip pat.

Padaryti švelniavilnių gyvūnų plaukų Vaizdo Storesnis

Gerai, šlubuoti plaukai gali būti stiliaus košmaras. Laimei, su teise šukuosena ir geras produktas atrankos, galite duoti švelniavilnių gyvūnų plaukų su storio iliuziją. Trumpesnis, sluoksniuotos šukuosena, shampooed ir kondicionieriai su sustorėjimas šampūnas ir kondicionierius, ir stiliaus su tinkamą produktą gali suteikti savo švelniavilnių gyvūnų plaukų pridūrė garso, tekstūra, ir paramą.

load...

Darbas su plaukų slinkimas

Niekas negali būti labiau liūdina vaikinu, ypač kai jis jaunesnis, nei vyksta plikas. Ką tu darai? Grow it out, šukos jį per, Buzz ją išjungti? Atvirai kalbant, aš nesu didelis gerbėjas narkotikų, kilimėlių, kremai, ar schemas, kai kalbama apie sprendžiant su plaukų slinkimas. Tai geriausia priimti tai, ką gamta davė jums ir gauti didelį šukuosena (labai trumpas puikus šukuosena), kad padėtų sumažinti retinimo išvaizdą. Sutelkti dėmesį į išlaikyti savo kūną ir sveiką odą ir saugo, kad spinta ieško malonus ir niekas (išskyrus jus) bus tikrai net nepastebi savo negausūs galvos odą.

Tvirtinimo iki "kepurė galva"

Vengti hat plaukai yra tikrai jokio galvos skausmo. Tiesiog nereikia dėvėti skrybėles. Žinoma, tai lengviau pasakyti nei padaryti, kepurės yra patogu būna šilta ir išlaikyti saulę iš mūsų akis ir išjungti galvos. Norėdami išvengti hat galvą, niekada dėvėti kepurę, kad yra per stora ir niekada įdėti po vieną, kai jūsų plaukai yra drėgna. Norėdami pašalinti liniją, sukurtą skrybėlę, greitas įvyniojimas su karštu, drėgnu rankšluosčiu padarys triuką arba galite tiesiog šlapias rankas ir paleisti juos per plaukus, kad vėl suaktyvinti savo stiliaus produktą ir padėti dirbti iš įtrauka paliktą skrybėlė.

Daugiau:

Darbas su sausų plaukų

Sausas plaukai gali būti sukeltas daugelio dalykų, tokių kaip šampūnu per dažnai karštame vandenyje, alkoholis pagrindu stiliaus produktų, pernelyg smūgis džiovinimo, baseino vandens, per daug saulės spindulių ir didelio karščio. Tiesiog šampūnu rečiau aušintuvas vandeniu ir naudojant drėkinamąjį šampūną ir kondicionierių dažnai bus visi, kad dauguma vaikinai reikia padaryti ištaisyti savo cheminio plaukų dilemą.

load...

Kaip gydyti riebiai plaukus

Riebaluoti plaukai, gali būti reali problema. Riebios galvos plaukai gali padaryti jums atrodo purvinas ir prastai apsirengęs (ir net gali turėti nemalonų kvapą). Šampūnu dažniau ne visada yra geras sprendimas (tai gali padaryti jūsų galvos gaminti dar daugiau alyvos). Šampūnu kartą per dieną su šampūnu pažymėtą specialiai riebiems plaukams paprastai padaryti pavyko, tačiau jums gali tekti kreiptis į gamtos gynimo, pavyzdžiui, citrinos sulčių arba acto skalavimo padėti pašalinti alyvą plaukus.

Kaip sumažinti garbanos vyriškų garbanotais plaukais

Manau, nėra nieko, kad atrodo geriau nei stora galvos garbanotais plaukais. Laikydami tuos garbanos tapti garbanotas arba per purus yra gana lengva. Svabiausia kontrolės. Naudojant puikus produktas kaip TIGI Bed Head Vyrų garbanės Apibrėžti kremas drėgnų plaukų ir tada palieka ramybėje savo plaukus, padės išlaikyti garbanės atskirti ir sumažinti garbanos.

Kaip kontroliuoti storos plaukai

Taigi, jūs jau prakeiktas su super stora galvos plaukų? Mes visi turėtų būti taip pasisekė, ar ne? Suprantu storio plaukai tikrai turi savo iššūkius. Svarbiausia yra sumažinti plaukus Super trumpas arba palikti jį pakankamai ilgai, kad svoris turi jį žemyn. Naudokite teisinga stiliaus produktas taip pat gali padaryti skirtumas pasaulyje kontroliuoti savo storą karčiai.

Kaip valdyti šiurkščiavilnių plaukų

Taigi gyvenimas nagrinėjami esi storas, šiurkštus galvos plaukų, kad primena plieno vata trinkelėmis? Taip, tai gali būti problema. Laimei, rupi plaukai gali būti valdomas su teise supjaustyti, tinkamo šampūno ir kondicionieriaus, o naudojant kirpėją ar stilistas, kuris žino, kaip dirbti su šiurkščiavilnių plaukų.

load...