Penki mitai apie natūralius juodus plaukus

13 lapkričio 2018

Prieš Relaxer -ai tapo lengvai prieinama, juoda žmonės ištiesinta savo plaukus per priemonėmis, iš kurių daugelis buvo labai griežtas ir žalingas įvairovė. Nors juoda dauguma moterų vis dar nori dėvėti savo ištiesinti plaukus, ten buvo nuolat auga judėjimas link dėvėti natūralius plaukus. Tačiau lieka begalė dezinformacijos, kuri neleidžia kai kurie žmonės iš priimdamas savo plaukus, kaip jis auga iš savo galvos. Jie pasirenka ištiesinti plaukus, nes jie vis dar tiki šių klaidingų apie natūralių plaukų. Kas yra tikrieji tiesos apie šių bendrųjų natūralių plaukų mitų?

Natūralus plaukai nėra universalus

Jei manote, kad Afros yra vienintelis stilius natūralių plaukų, jums trūksta ant unikalių šukuosenos, kurios graži ir sveika jūsų plaukų ir galvos odos toną.

Keletas iš daugelio natūralių šukuosenos galite dėvėti apima:

Be to, galite sujungti šias stilių sukurti savo viena-of-a-kind šukuosenas. Jei jūsų plaukai yra trumpi, kurie gali apriboti savo universalumo šiek tiek, bet ilgiau jūsų plaukai auga, tuo daugiau stilių galite eksperimentuoti su ir mėgautis.

load...

Natūralus plaukai neauga

Juodi plaukai jos natūraliame būvyje turi tendenciją mažėti iki, užkirsti kelią jums matyti savo tikrą ilgį, todėl populiarus įsitikinimas, kad jis neturi augti ilgio. Nors kiekvienas turi iš anksto nustatytą plaukų ilgį, kad manimi dėl genetikos, tinkamą priežiūrą, jūs galite auginti plaukus tol, kol ji yra lemta būti, ir jūs neturite reikia relaxer arba Suraityti daryti! Relaxer ištiesina savo garbanas, kad jūs galite pamatyti, ilgis lengviau, bet joje esantys chemikalai neskatina plaukų augimą.

Plaukai auga žinutę 1/2 colio per mėnesį, įskaitant juodais plaukais vidurkį. Jūsų plaukai auga, bet jūs negalite būti išlaikyti ilgį dėl cheminių piktnaudžiavimo, sausumas, padidėjęs vėjelis ir apskritai trūksta tinkamą priežiūrą.

load...

Natūralus plaukai yra stiprus

Daugiau:

Natūralus plaukai atrodo stiprus, kuris yra, kodėl tiek daug žmonių netyčia piktnaudžiauti su grubus gydymo. Iš tikrųjų, juodi plaukai yra trapi ir turi būti gydomi priežiūros gentlest, kad ji klestėtų. Platus dantų šukos, natūralūs ingredientai ir jūsų pačių pirštai yra geriausi įrankiai ir gaminiai natūralių plaukų. Jūs pamatysite, kad mažai manipuliavimo ir apsauginiai stilių dažniausiai padeda išlaikyti ilgį, nes pastovus viliojimo gali būti per daug kai kurių tipų plaukams.

Natūralus plaukai turi riebalus

Daugelis produktų Jūs rasite ir etninės plaukų priežiūros skyriuje savo vietos parduotuvėse pilni ingredientų, kurie yra ne geriausias juodais plaukais. Ironiška, bet tiesa. Naftos ir mineralinės alyvos sudaro didelę procentinę juodi plaukai produktų ir visi jie yra užkimšti savo galvos ir pritraukti nešvarumus į plaukus. Jūs neturite "riebalus" savo galvos, kad jis būtų sveikas.

load...

Laimei, šiandien vartotojas turi daug daugiau galimybių nei anksčiau. Nauja įmonių reguliariai apkarpyti iki, kad prisitaikyti prie juodi plaukai rinkoje produktų pilnas gerų-už-savo-plaukų ingredientų. Rasite daug, kad būti ne:

Gone yra dienų, kai jums gali rasti tik šiuos premium markių internete. Čia galite rasti pavadinimus kaip Jane Carter, AsIAm, Eden kėbulo, Shea drėgmės, Alikay Naturals ir dar daugiau vietos mažmenininkams, taip pat internete.

Natūralus plaukai yra sunku valdyti

Natūralus, tekstūra plaukai gali atrodyti sunku valdyti, jei jūs bandote gydyti jį kaip tiesūs plaukai. Jei naudojate tuos pačius įrankius ir tikėtis tokių pačių rezultatų, kad jums būtų ant ištiesinta plaukus, jūs ketinate būti nusivylęs. Tačiau, kai jūs išmoksite gydyti plaukus taip, kad nesistengia jo pakeisti ar pakeisti, ji gali būti kaip valdomas kaip bet kokio kito tipo plaukams.

Jūs turėsite naudoti įvairias priemones ir metodus stiliaus. Jūsų pirštai, plataus ketera, natūralus šernas šerių šepečius ir natūralių aliejų visi geri būdų, kaip gydyti juodus plaukus. Jei naudojamas bendraujant su ištiesinta plaukai, mokytis naujų kasdienybe ir metodus, kurie dirbti su savo natūralios tekstūros vietoj prieš jį duos geriausius rezultatus.

load...