Patys šiuolaikiški ilgojo brūkšnelio šukuosena

15 lapkričio 2018

Didelis tendencija plaukai yra ilgi Bobas. Tai nėra ilgi plaukai, bet tai ne trumpi plaukai, arba. Jis linkęs lažintis, supjaustyti šiek tiek bukas ir tik virš pečių. Tai Pasakų ilgis, kad veikia bet veido formą ir plaukų tekstūrą.

Ilgai Bob-taip pat vadinamas "LOB" arba "Demi-Bob-gali būti tendencija, tačiau čia pasilikti. Jis nebus išeiti stiliaus bet kuriuo metu greitai ir daug, kad yra dėl to, kad šio šukuosena universalumą. Nesvarbu esate madingas, profesiniai, atsitiktinis, funky, ar nieko tarp, ten ilgas Bob, kad puikiai tinka jums.

load...

Gradientinis ilgai Bob

Ilgai Bob gerai dirba su visų veido formų. Kadangi tai yra ilgas, tai vienas iš nedaugelio Bobs, kad apvalus, su kuriomis susiduria moteris gali dėvėti, nes ji daro stebuklus lieknėjimas veidą. Taip pat, jei turite ilgą veidą, šis sumažinimas daro didelį darbą pridėti garsą, kuris gali padaryti jūsų veido atrodo platesnis.

Stilingas ilgas Bob

Raktas į ilgą Bob yra tai, kad aspektą. Jis gali būti šiek tiek nuobodus, kai ji sumažinti pernelyg bukas, todėl sluoksniai yra dažnai sukrauti į nugarą. Bet ji taip pat gali būti pernelyg sluoksnių, arba ji būtų ne Bobas.

load...

Ilgai Bobas gali dirbti tiesia, banguoti, ir net garbanotais plaukais. Tai quitethe universalus supjaustyti, nes galite dėvėti tai banguotas, butas-išlyginti tiesiai, arba visiškai natūralus.

Asimetriškas ilgai Bob

Ilgai Bob gali būti labai elegantiškos. Šio stiliaus, Centras dalis yra labai švieži, o asimetrija-su nugaros colio arba tiek trumpesnis nei priekyje yra populiarus supjaustyti.

Norėdami gauti šią elegantišką išvaizdą jums norimą butą geležies plaukus arba paprašykite savo stilisto praretinti savo storos plaukai. Jei turite banguoti plaukai, galite ištiesinti su plokščiu geležies arba nešioti banguotas.

Garbanotieji ilgai Bob

Kai jūs einate su ilgu bob, jūsų plaukai yra puikus ilgis pridėti keletą super mielas garbanas, kai jums patinka. Žinoma, garbanos bus sutrumpinti jį, bet tai įdomus ir bouncy išvaizdą, ypač jei turite storą plaukus, kad turėjo curlwell.

load...

Norėdami gauti šią išvaizdą, jums reikia garbanoti geležies ir modeliavimo purškiklis. Tiesiog Taupyti rankšluosčiu nusausintų plaukų su stiliaus purkštuvu, smūgis jį sausa, tada wrap vieno colio vienetų aplink didelio barelį garbanoti geležies.

Aptakus ir paprastas ilgas Bob

Tai seksualus ir rafinuotas versija ilgą Bobas. Partis tik ne į tą pusę ir supjaustyti kampu-tad trumpesnį gale nei priekyje. Jos natūraliai storos plaukai buvo praretinti, greičiausiai su skustuvu, kuris taip pat buvo naudojamas padaryti galai Plonas. Jos plaukai yra vienodo išlyginti į aptakus tobulumo.

Daugiau:

Dėl šios išvaizdą, tai geriausia naudoti stambios, apvalios šepečiu. Stenkitės ne susirangyti galus per toli pagal. Naudokite plokščias geležies ir sekite, kad su blizgesio purškalas, pavyzdžiui asBumble ir kamanėms anketa Shine Spray.

Gauruotas ilgai Bob

Jūs gausite edgier išvaizdą, jei jūs paprašykite stilistas praretinti galuose su žirklėmis arba skustuvu. Tai sukuria gražus Noaudzis su plaukais bob, kad yra fantastinis su bangų užuomina.

Norėdami gauti banguoti bob, purškimo rankšluosčiu nusausintų plaukų su volumizer ar delno į atostogas-in kondicionierius jei turite sausus plaukus. Tada, kaip youblow-sausas, aimthe įkaista į plaukus, o jūs delną ir Menkė ją.

Elegantiška ilga Bob

Šis paprastas kirpimas turi tekstūra šiek tiek stiliaus į jį. Tai Pasakų alternatyva ilgus Bobs, kurie taip tiesiai atrodo, kad jie vienodo išlyginti.

Galite leisti ilgai bob išdžiūti naturallyand ji puikiai atrodo, taip pat. Tai gera idėja, kad jūsų stilius įrankiuose kai kuriomis dienomis, nes tai geriau plaukus sveikatai.

Įdomus, edgy ilgai Bob

Ilgai Bob neturi būti stilingi iki tobulybės. Žinoma, tai vienas buvo šiek tiek pagalbos iš garbanoti geležies, bet ji vis dar turi tą gauruotas, edgy atrodo, kad yra toks kietas. Tai supjaustyti, kuri gali būti lengvai plauti-ir-Go stiliaus kiekvieną dieną. Plius, nerami galai suporuotas su tamsiai raudonos spalvos, yra tiesiog per daug įdomus.

Vingiuota ilgai Bob

Halle Berry ilga Bob yra labai glostantis savo kaulų struktūrą. Ji neturi kampų savybes, bet Bobas daro savo minkštas veido atrodo stipresnis. Daug, kad turi daryti su galėjęs, didelių ir drąsių bangas, kurios dar labiau įspūdingas su aukso atspalviais.

Tai atrodo, kad moterys bet kokio amžiaus galima nutempti, ypač vyresnio amžiaus moterims, kurie mėgsta per trumpesnį, daugiau klasikinio Bobas.

Kietas Bob

Paprasta, bet oh toks kietas. Ši šviesiaplaukė Bob yra stulbinantis, nes jis turi tik keletą nerami sluoksnius. Iki praskleidus plaukus į vieną pusę, priekiniai veikia kaip šalutinis valomas kirpčiukai ir pridėti garsą, nors jie beveik tokio pat ilgio.

Brandus ilgai Bob

Ilgos bobswith sluoksniai yra puikus pasirinkimas kiekvienai moteriai per 50. Tai yra atsitiktinis išvaizdą, kad rėmai veido ir dieninės dažyti galai pridėti Skoniui liesti. Jei norite, galite pridėti kirpčiukai prie gabalo ir ji gali padaryti jums atrodo dar jaunesnė.

Kasdieniai ilgai Bob

Ilgos bob šukuosena yra super universali. Galite lygintuvo Plaukų todėl aptakus ir sudėtingų, galite susirangyti plaukus, ar galite leisti jai išdžiūti. Tai atsitiktinis išvaizdą yra puikus vienas moterims, kurie nenori įdėti daug pastangų į savo plaukus, tačiau ji taip pat siūlo daugybę galimybių ypatingomis progomis.

load...