Patarimai, kaip plaukuoti gaklinius plaukus vyrams ir moterims

12 lapkričio 2018

Priešpilnis gaktos plaukai gali reikšti visus things- rūšių iš valymo pusių atsikratyti visko. Kartu su atsižvelgiant ir paliekant plaukus tiksliai ten, kur norite, mes padėsime Jums su DIY kryptimis, kaip sumažinti skausmą, rasti švarią salonas, daug vaško technologijų, projektavimo konsultacijas ir lytimi patarimai.

Už moterų stilių

Švari iki? Kaip apie tai visi dingo? Nesvarbu, ar norite šiek tiek arba visi jį išjungti, yra daug bikini stilių pasirinkti. Ir už jos ribų, kad plaukai norite kairę taip pat gali būti pritaikytos.

Tvarkingos, pilni, prancūzų, Holivudo ir Brazilijos bikini vaškai yra kai kurie iš labiausiai prašomų ir dažniausiai pavadintas stilių. Tiesiog neužmirškite, jūs visada galite sukurti savo pasirinktinį stilių į savo asmeninį skonį.

load...

Kaip vaškas bikini linija

Bet technikas, kuris žino, ką jie daro naudoja bent šiek tiek sunku vašką, nes jis puikiai tinka šiurkščių plaukų kaip ir bikinio zonos. Jis eina storesnis nei minkšto vaško ir "trauktis" apsiaustas plaukus, nes ji sukietėja, todėl plaukai pleiskanoti lengviau ir todėl mažiau skausmo.

Jei norite sutaupyti šiek tiek pinigų, mes turime gerą naujieną: jūs galite pasiimti sunku vašką savo vietos grožį tiekimo saugyklos arba gauti on-line. Ir dar geriau, turime nurodymus, kaip galite vaškas Bikinio namie. Tai šiek tiek sudėtingiau naudoti nei minkšto vaško, tačiau jums patinka rezultatus!

load...

Geriausias Vaškas ir rinkiniai

Jei renkasi do-it-yourself galimybe, mes kartu sudėjus geriausius produktus ir rinkiniai, kurie gali kovoti su bikini plaukus. Ne, nebūtinai reikia Mokėti daug pinigų arba pirkti specialią įrangą. Galite naudoti vieną komplektą, kad kainuoja tiek pat kaip įprastą profesinę bikini vašku daryti kelis Plaukų šalinimo užsiėmimus namuose.

Vyriški bikinio ir Brazilijos vaškas

Už vyrų stilių

Jūs vaikinai turi savo pasirinkimą taip pat. Galite būti nustebinti, tik kaip populiarus ši paslauga yra vyrams. Sužinokite apie kai kurias bendras stilių vyrų bikini vaškų ir ką jos nulemia pašalinti plaukus žemiau juostos.

Daugiau:

Brazilijos patarimai

Brazilijos vaškas nuima beveik visi plaukai nuo nugaros ir priekio, kartais paliekant nedidelį juostelės arba trikampis. Jei išdrįstų gauti šio tipo, jums reikia norint tai padaryti profesionaliai. Tai ne laikas taupyti pinigus ir bandyti spręsti patys namuose.

load...

Nes jis pašalina plaukus į jautrią bikinio zonos daug, yra tam tikrų dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti prieš ir po rūpintis savo Brazilijos. Šie patarimai gali būti naudojamas bet bikini vašku siekiant sumažinti šalutinį poveikį, pavyzdžiui, skausmas, dirginimas, iškilimų ir išaugę plaukai.

Kaip rasti geriausią vaško tech

Jei jūs nusprendėte mokėti už jūsų vaškas, tada, žinoma, norite, kad geriausias iš geriausių. Jūs nebūtinai reikia mokėti viršų doleris gauti galutiniam patirtį. Štai kaip rasti craftiest Tech savo srityje, kuri leis jums jaustis patogiai, jūs jaučiatės mažesnį skausmą ir suteikia tiksliai norimą stilių.

Raskite švarią salonas

Pasirinkę profesionalų darote depiliacija savo bikini darbą, neateina be galimų problemų. Jūs norite įsitikinti, salone ar SPA ir technikas jūs einate į yra išlaikyti jį švarų, apsaugoti Jus nuo infekcijos, ar, dar blogiau, liga. Kai kurie paprasti požymiai gali padėti jums pamatyti, jei jie išleisti savo saugi ir sveika prieš pelno.

Nuosava skausmas

Leiskite face it, epiliacija bikinio srities yra labai jautri zona, o ne ateiti be tam tikrų nepatogumų priemonę (skaityti: skausmą). Laimei, yra paprastų būdų imtis savo Ouch faktorius žemyn porą punktais ir padaryti šią patirtį labiau pakenčiamas, ar jūs tai darote sau ar matome pro.

Ką Prašyti beveik neskausminga Wax

Dizainas

Yra daugiau nei tiesiog pašalinti plaukus. Jei jums patinka dramos ar norite kažką kitą galite gauti suprojektuoti į įvairių formų, spalvų ar net su brangakmeniais. Kai kurie iš šių kūrinių gali būti padaryta dėl jūsų pačių. Kaip tai už naują prasmę dizainerio bikini?

load...