Paprastai iškirpkite savo vaikų plaukus namuose

14 lapkričio 2018

Profesionalūs kirpimo yra brangūs ir tai vargo rasti laiko savo įtempto grafiko gauti vaikams į saloną. Trim tuos brangius salonas kirpimo iš savo šeimos biudžeto augti pinigus į savo banko sąskaitą. Naudokite šiuos penkis patarimus, kad sumažinti savo vaikų plaukus namuose lengvai kelią ir tapti jų pačių mados dizaineris.

Žiūrėti video

Jūs galite skaityti straipsnį po straipsnio aprašant patarimų ir metodų, kaip sumažinti savo vaikų plaukus kaip profesionalas. Tačiau nėra geresnio mokymo priemonė internete nei žiūrėti ką nors iš tikrųjų it.YouTube yra puikus šaltinis video, kad parodyti jums, kaip sumažinti savo vaikų plaukus. Žiūrėti daugiau video gauti patogi su tuo, ką jums daryti, prieš pradėdami kapojimo toli savo vaikų plaukų. "YouTube" yra kita vieta ieškoti, kai jūs ieško pagalbos su konkrečiu šukuosena norite suteikti savo vaikui, pavyzdžiui, pridėti sluoksnius arba pjovimo Bobas.

load...

Pirkti tinkamus įrankius

Jei jūs kada nors sumažinti savo lėlės plaukus, kai buvote vaikas, jūs žinote, kaip negražiai tie supjaustyti linijos atrodė su mamos amatų žirklėmis. Gauti tinkamą įrangą prieš jums sumažinti savo vaikų plaukus ar jums nebus laimingas su results.Start su gera pora žirklės. Jūsų vietinis grožio prekių parduotuvė parduoda žirklės kaip stilistai naudoti apie 20 €. Jums taip pat reikės purškimo butelį Drėkinti savo vaiko plaukai, šukos ir rankšluostį. Ir kaip jums suteikti daug mažesne nei rinkos verte, taip pat reikės įsitikinkite, kad jūsų žirklės aštrios ar pirkti naują pair.Having tinkamą įrangą padės jums sukurti savo įgūdžius per tam tikrą laiką, todėl jūs galite nuosekliai sukurti profesionaliai atrodančius kirpimo. Jūs būsite labiau pasitikintys, mažiau nusivylęs ir jūsų vaikai nebus taip baisu, kaip jie būtų, jei ateidavo į juos su tais pačiais milžinišką žirklės jums naudoti, kad sumažinti dalykų aplink namą.

load...

Užduoti stilistas

Norite sužinoti, stiliaus paslapčių iš privalumus? Eiti tiesiai į šaltinį. Kitą kartą jūs į saloną, paprašykite stilistas duoti jums keletą patarimų. Daug kartų rasite stilistas yra mama pati ir supranta, kad reikia taupyti pinigus arba duoti greitą apdaila tarp visu haircuts.Of žinoma, stilistai, kad jų gyvenimo iš jūsų ateina į juos, todėl nereikia tikėtis, kad jie pasidalinti visa savo paslapčių nuodugniai pamoka. Bet jūs galite gauti gedimų kursas pagrindai, todėl jūs galite sumažinti savo vaikų plaukus namuose. Laikui bėgant, jūs galėsite sukurti savo nuosavą techniką, kuri suteikia jums norimų rezultatų, kai jums sumažinti savo vaikų plaukus.

Daugiau:

Laikyti vaikams užimtas

Jūsų vaikas gali sėdėti puikiai dar stilistas kėdė. Namuose, tai gali būti kita istorija. Vaikams naudojami eziukas ir neturi sėdėti tyliai, o jūs imtis siekiama, kad susivėlęs. Prieš pūkštelėti juos virtuvės kėdės ir tikiuosi, kad jie likti tariant, įsitikinkite, kad turite veikla išlaikyti juos užimtas. Tokiu būdu, jūs galite imtis savo laiką ir jie bus daugiau turiniu susijusius iš CD grotuvo ir klausytis audio knygų ar muzikos kartu. Pasirinkti keletą knygų ir paskatinti juos skaityti. Spausdinti dažymas puslapių, todėl jie gali sukurti šedevrą, o jie gauti savo plaukų iškirpti. Apsvarstykite leisdami jiems žiūrėti mėgstamą programą galite pasirinkti ar valgyti maistingą užkandį išlaikyti juos užimtas. Šie maži ramiai leis šukuosena eiti daug sklandžiau.

load...

Eik lėtai

Jūs esate naujas pjovimo plaukus ir jūsų vaikai gali veikti skirtingai su jumis, nei jie būtų už stilistas. Paimkite savo laiko, ypač iš pradžių jie tiesiog priprasti prie mamytė sumažinti savo plaukus ir jūs vis dar mokosi, kaip sumažinti nugaros, šonų ir priekinių uniformly.Take daug pertraukų, kai jums jų reikia, arba kai Jūsų vaikas pradeda skųstis. Svarbu jie neturi judėti, o jūs sumažinate savo plaukus. Jūs nenorite jokių skubotų juda, kad padarys jūsų Snips trumpesnis nei jūs norėjote arba kad galėtų nick savo odą, suteikdama jums tiek blogą namų šukuoseną experience.Initially, jums gali jaustis kaip savo vaikus namuose kirpimo nėra taupymo Jums laiko, nes tai gali užtrukti valandą ar daugiau.

Pagalvokite laiko praleidžiate corralling savo vaikus į automobilį, važiuojant į saloną, laukia stilistas, žiūrėti jūsų vaikas gauna jo plaukai, gauti atgal į automobilį ir vairavimo home.Your kelias pirmąsias kirpimo gali užtrukti ilgiau, bet tai tik nes jūs dirbate per mokymosi kreivė. Su praktika, tai nebus ilgai, kol esate hairmaster su prieš ir po nuotraukas tai įrodyti. Svarbiausia, nepamirškite, kad augs atgal, jei jūs padarote klaidą!

load...