Nuotraukos ilgų, tiesių šukuosenų 2018-2019

14 lapkričio 2018

Ilgi, tiesūs šukuosenos niekada neišeina iš mados. Šioje galerijoje, aš funkcija vieni iš geriausių tiesios šukuosena įžymybes šiandien.

Norėdami gauti super tiesūs plaukai, jums reikia smūgis džiovintuvas, plokščias geležies ir teisė plaukams formą suteikiančius produktus. Kokios rūšies jūs naudojate yra grindžiamas jūsų plaukų tekstūrą. Garbanotais plaukais, jūs norite tiesinimo balzamas kaip "L'Oreal Paris Oleo-Keratino Smooth Intense Xtreme Straight Creme.

load...

Galite Blow Dry savo plaukus arba gauti tai profesionaliai padaryta. Jei turite Super garbanotais plaukais, jūs galite turėti pin-tiesus plaukai, per daug, bet aš rekomenduoju gauti tai profesionaliai prapūsti iš salone arba cheminės tiesinimo gydymą padaryti kaip japonų plaukų tiesinimo. Sužinokite daugiau apie šių metodų mano straipsnio, kaip gauti super tiesūs plaukai.

Čia, Sara Wrightas buvo vienodo išlyginti jai jau tiesūs plaukai. Rezultatai spalvingas aptakus išvaizdą. Sužinokite savo mėgstamus lygintuvų.

Daugiau apie šią išvaizdą:

Blake Lively

load...

Pamirškite Jennifer Aniston, Blake Lively turi vieną iš geidžiamiausių šukuosena kada.

Jei jūsų individualius plaukų sruogų yra plonas, tačiau turite daug plaukų, jums gali augti plaukai ilgi, tiesiog paprašykite savo stilisto supjaustyti ilgais sluoksnių. Sluoksniai pridėti kūną. Tačiau įsitikinkite, kad stilistas ne ploni plaukai per daug. Ir investuoti į gerą sustorėjimo, storinančius purkštuvu arba putėsiai. Bet šiek tiek bus pereiti ilgą kelią. Per daug produktų, taip pat sveria plaukus žemyn.

Vaizdo įrašas: Kaip gauti Blake Lively ilgą Waves

Jennifer Hudson

Apsvarstykite plaukų plėtinių. Ne visi plaukų priauginimas yra didelių investicijų. Jūs galite gauti keletą clip-on plėtinių papildomą kūno.

Cameronas Ričardsonas

Pastaba spalvingas plaukų spalvą ir bukas kirpčiukai.

Olivia Wilde

Jei jums atsibodo klijuoti tiesiai plaukais, pridėti bangos šiek tiek it.Let plaukai išdžiūti. Dauguma plaukai turi anatural bangą į jį. Jei leisite plaukai išdžius, natūralus banga bus pridėti kūną. Menkė plaukus, nes ji džiūsta pridėtinės bangos.

Daugiau:

Sužinokite, kaip suteikti sau Beachy bangas.

load...

Jūs turėsite puikią garbanoti geležies. Štai iš geriausių Akmenslydis lygintuvai sąrašas.

Josephine de la Baume

Jei jums patinka kirpčiukai atrodo su ilgais plaukais, patikrinkite šį nuotraukų galeriją iš mano mėgstamiausių sprogimo garsą šukuosena.

Famke Janssen

Daugiau apie ilgą šukuosena:

Frieda Pinto

Nancy O'Dell

Myliu centras dalį čia jis veikia Nancy veido formą, bet neveikia kiekvieno žmogaus!

Amanda Seyfried

Kaip šis žvilgsnis reikalauja puikus smūgis-out, jei turite net šiek tiek bangos plaukus. Žiūrėkite "Kaip suteikti sau profesionalią Izēšanās".

Jessica Lucas

Jessica Lucas tikrųjų yra natūraliai banguoti plaukai. Ji gavo šį išvaizdą ir jūs taip pat galite suteikiant sau profesionalią Izēšanās, tada toliau tiesinimo plaukus su Geležinis.

Mila Kunis

Kenija Moore

Jessica Biel

Kirpčiukai atrodo puikiai suporuotas su ilgais plaukais. Daugiau kirpčiukai įkvėpimo, patikrinkite šiuos foto galerijų Bang šukuosena.

Jennifer Aniston

Mano stilistas pjauna mano plaukus su skustuvu ir poveikis yra nuostabi. Kraštai matote čia Jennifer Aniston buvo sukurtas su skustuvu. Taip pat atkreipkite dėmesį, jos spalvingas spalvos.

Norite daugiau Jennifer Aniston? Check out Jennifer Aniston plaukuotumas: su Her 20 labiausiai iconic šukuosena.

Hannah Simone

Lea Michele

Dženifer Lopez

load...