18 puikių gabalų trumpiems, rudiems plaukams

11 lapkričio 2018

Rudos ir juodos spalvos plaukai atrodyti fantastinis su trumpa šukuosena. Tarp lengvesni odos ir tamsesnė plaukų kontrastą daro trumpesnis supjaustyti išsiskirti daugiau nei ji ant šviesiai plaukus ir odą.

Tai galleryhighlightsfabulous trumpus, tamsius šukuosena. Daugelis stilių yra Pixies, bet keletas Bobs ir daug edgy gabalai yra įtraukti taip pat. Jie puikus įkvėpimo savo kitą supjaustyti. Būkite tikri, kad jūsų stilistas bet kad jums patinka, ir ji turėsite puikią idėją apie išvaizdą jūs ketinate.

load...

Atminkite, kad stiliaus trumpų plaukų gali būti didelės priežiūros kai kurioms moterims. Jūs turite tinkamus įrankius ir produktus, jei norite gauti geriausią apnašos atrodo, kad taip karšta. Rankų ir gausite maksimalią naudą iš savo naują išvaizdą.

Puiki edgy supjaustyti

Aktorė Ginnifer Goodwin, dažnai turi Pasakų trumpinti. Ji atrodo miela su šiuo vokeliai kad funkcijos ilgas, pusė valomas kirpčiukai. Turtingas šokolado spalva taip pat leidžia theshort, edgy šukuosena pasipriešinimo ir rėmeliai veidą puikiai.

Elegantiškas ir rafinuotas

Čia aktorė Ginnifer Goodwin, sporto slicked į šoną atrodo, kad daro ją supjaustyti atrodo labiau rafinuotas ir puikiai tinka vakaro drabužiai. Jos Sparkly auskarai ir minimali makiažas dėmesio būtų skiriama dėl jos gražus veidas, taip pat.

load...

Vyksta ilgai

Jei jūs manėte, Pixies buvo Ginnifer Goodwin anketa eiti pjauti, pagalvokite dar kartą. Ši žavinga Bob taip pat rodo off jos veido formos ir paryškinti garbanas give it a sexy-aptakus išvaizdą.

Kietas dulkintis šukuosena

Tai choppyshag haircutmay neveikia visiems, bet aktorė Renee Smith nešioja išgelbėjo. Tai šiek tiek longerthan dauguma ir yra visiškai Pasakų savo širdies formos veido.

Trumpi garbanos yra puikus

Kai kurie žmonės gali sakyti, kad jūs negalite eiti trumpas su garbanos, tačiau ji gali būti done.Short garbanotas kirpimo gali būti didelės priežiūros, nors italų dainininkė Carmen CONSOLI anketa storio ir apnašos Bob atrodo karšta ir šiek tiek laukinių. Būtent todėl mes tai patinka.

Klasikinis, mielas vokeliai

load...

Šis trumpas vokeliai yra klasikinis išvaizdą ir vienas, kad yra lengvai išlaikyti ir augti. Ji tikrai daro aktorė Valorie kario atrodo dar labiau jaunatviškas nei ji daro natūraliai. Tai mielas, seksualus atrodo, kad yra nesenstantis.

Svarbiausi akių pop

Į thisshort kirpimas pabrėžia atneš Glamour Magazine editorCindi Leive akis. Tai paprastas papildymas nauju supjaustyti, kad tikrai gali išsiskirti, ypač kai jis sluoksniuotos tokiais puikiais atspalvių ruda.

Rudos Bob

Ši ruda Bob paprastai geriausiai veikia moterims su natūraliai tiesūs plaukai. Nors mes dažnai pamatyti ją su pečių ilgio plaukų, aktorė Jessica Stroup tikri galite roko išvaizdą.

Daugiau:

Jei jūsų plaukai yra garbanoti, galite gauti šią išvaizdą su plokščiu geležies ir mažai laiko. Tai fantastiška galimybė už naktį.

Trumpas, rudos, ir dramatiškas

Ispanų dainininkė Luz Casal yra kita moteris žiūrėti dramatiška, trumpų stilių. Jie alsuoja klasika dar madinga stiliaus ir svyruoja nuo ilgų sluoksnių trumpas ir glotnus. Tai ypač sumažinimas yra vienas thatwill augti didelis, todėl ji puikiai tinka moteriai, kuri mėgsta keisti viską, kaip ji tai daro.

Trumpas, rudos Bob

Kanados actressChelsea Hobbs yra kita moteris, kuri nešioja plaukus seniai daugiau nei ji daro trumpas. Vis dėlto, tai ilgiau Bob su kirpčiukai gali duoti daug moterų pasitikėjimą, kad apipjaustymo šiek tiek daugiau off gali sukelti dideliu išvaizdą.

Funky ir švieži šukuosena

Kirpčiukai Ispanijos modelis Juncal Rivero šukuosena sušvelninti jos platesnės kaktos be apimantis jį visiškai. Garbanos yra minkšti ir apsvaiginimo ir visa išvaizda yra šviesą Glam.

Trumpai tariant, smailas, ir stulbinantis

Atkreipkite dėmesį, kaip shortthe kirpčiukai šioje šukuosena yra. Nors tai užtruks priežiūrai daug, tai augs gražiai, jei padanga jį. Jei jūs turite puikus veido kaip aktorė Morena Baccarin nėra, šis stilius atneš tik daugiau dėmesio į savo geriausių savybių.

Victoria Beckham

Mados dizaineris, modelis ir dainininkė Viktorija Beckhammade asimetriškas bobiconic įvairiais būdais. Augantis Apskaičiuoti nevienodai supjaustyti stilių, kaip tai gali užtrukti kantrybės, nors. Tiesiog būti pasirengę sumažinti jį visą vieną ilgį, kai esate pasiruošę pakeisti viską.

Augantis jį stilingai

Žinomas dėl savo ilgų, banguotų spynos, aktorė Hilary Swank nebuvo sumažinti tai yra palyginti trumpas vienu metu. Čia ji rodo, kad jūs galite išlaikyti stiliaus toną, o auga it out. Šie šalutiniai valomas kirpčiukai ir aukso atspalviais pridėti įdomus ir funk į išvaizdą.

Saldus, juoda, ir drąsūs

Tai super trumpos šukuosenos yra super saldus ir tai padarė net geriau giliai juodos spalvos. Tai tikrai iškelia režisieriaus Diablo Cody nuostabiu vaizdu į mėlynas akis.

Mielas dar kietas

Britų ", tai" mergina Alexa Chung yra žinomas dėl savo cool kirpimo. Jie paprastai esate gana Mussy ir turėti, kad susivėlęs išvaizdą, bet jie dirba tikrai gerai savo asmenybę. Šioje nuotraukoje, ji paėmė jis trumpesnis nei įprastai su banguota bob, kad yra super mielas.

Garbanos už temperamentingas išvaizdą

Garbanoti geležies prideda temperamentingas aspektą "Grėjaus Anatomija" žvaigždė Chandra Wilson ilgą Bobas. Garbanos yra madingas dar moderni ir tai Pasakų išvaizdą raudono kilimo ar ypatinga proga.

Halle Berry

Aktorė Halle Berry yra kita piktograma tendencijų nustatymo trumpa šukuosena. Ji žinoma vyksta nuo laumių į Shags ir tai yra tiek išmaišoma. Tai tikrai viena iš mūsų mėgstamų atrodo iš jos per metus.

load...