Niežėjimas galvos ir plaukų slinkimas: ar jie susiję?

12 lapkričio 2018

Ar nerimaujate, kad niežti galvos odą gali sukelti plaukų slinkimas? Nors kai kurių odos ligų, kurios sukelia niežulys galvos odos taip pat gali sukelti plaukų slinkimas, niežtintis galvos ant savo nėra tiesiogiai susijęs su nuolatine plaukų slinkimo nuo vyrų modelio nuplikimas.

Vietoj to, vyrų modelio nuplikimas paprastai įvyksta per tam tikrą laiką be jokio pastebimo niežulys, skausmas ar kito diskomforto.

Tai reiškia, jums nereikia nerimauti prarasti savo plaukus visam laikui tik todėl, kad jūsų galvos oda jaučiasi niežti. Tačiau, niežtintis galvos gali reikšti vieną iš kelių dalykų:

load...

Kartais, pirmiau išvardyti klausimai gali būti pridėti laikiną plaukų slinkimą, kurį sukelia jūsų odos dirginimą. Laimei, dauguma iš pirmiau išvardytų situacijų yra lengva gydyti naudojant vietinio gydymo ir medikamentų, iš kurių daugelis yra prieinami per skaitiklį.

load...

Gydant folikulitas, seborėjinio dermatito, ir grybelis

Folikulitas, seborėjinis dermatitas, ir grybelis yra trys iš labiausiai paplitusių priežasčių, niežtintis galvos. Viskas iš šių sąlygų trys yra lengva gydyti naudojant žodinius ir aktualūs vaistus, pavyzdžiui, ketokonazolas ir antibakterinių odos plovimų.

Nors nė viena iš šių sąlygų yra susijusi su vyrų modelio nuplikimas, visi trys kartais gali sukelti laikiną plaukų slinkimą vadinamas telogenną tvaikas tipą.

Daugeliu atvejų, sąlygas, pavyzdžiui, folikulitas ir grybelis yra gydomi geriamaisiais ar vietiniam priešgrybeliniai vaistai, pavyzdžiui, ketokonazolu, taip pat narkotikų, pavyzdžiui, indometacino. Daugeliu atvejų seborėjinio dermatito taip pat iš gali būti sėkmingai gydomi, naudojant medžiagų, tokių kaip akmens anglių dervas, salicilo rūgšties, ir seleno sulfido.

Daugiau:

Gydymas niežulys galvos nuo atšiaurių šampūnai ir plaukų produktai

Kartais į šampūnai, plaukų purškiklių ir kitų kirpykloje ir priežiūros produktų cheminės medžiagos gali sukelti jums sukurti niežulys galvos odą. Kraštutiniais atvejais šis niežulys lydi plaukų slinkimas.

load...

Kadangi šis niežulys ir plaukų slinkimas tipas yra ne iš vyrų modelio nuplikimas, tai ne nuolatinis. Jei imtis veiksmų ir spręsti priežastimi niežulys ir plaukų slinkimas, jūs paprastai atgauti visus plaukus jūs praradote kaip odos dirginimo rezultatas.

Paprasčiausias būdas gydyti niežulys galvos odos sukelia atšiaurių šampūnai, kondicionieriai ir kiti plaukų produktų yra pereiti prie saugesnės, mažiau dirgina alternatyva. Tai galėtų reikšti, naudojant organines arba vaikų šampūnu, arba pašalinti plaukų laku, gelio ir putėsiai iš savo plaukų priežiūros rutina.

Gydymas kitų priežasčių galvos niežulys

Dauguma atvejų niežulys galvos odos gali būti išspręsta naudojant metodus, išvardytų aukščiau, pavyzdžiui, pereinant nuo atšiaurių šampūnai ir kirpykloje produktų alternatyvų cheminių nemokama ir gydant odos sąlygas, pavyzdžiui, folikulitas, seborėjinio dermatito ir grybelis.

Tačiau kai kurie galvos niežulys formos gali išlikti net su pirmiau nurodytų būdų. Kartais galvos niežulys sukelia autoimunines veiksnių, tokių kaip psoriazė, ar aplinkos veiksniai, kurie iš jūsų kontrolės.

Jei turite kartojasi galvos niežulį, kuris trunka keletą savaičių ar mėnesių ir negali dirbti priežastis, geriausias būdas yra visada kreipkitės į gydytoją. Tai ypač svarbu, jei taip pat pastebėsite, plaukų praliejimo, kuris gali sukelti pagrindinių streso ar sveikatos problemas.

Apibendrinant

Niežtintis galvos gali reikšti daug dalykų, nuo purvino plaukams, kuri turi būti kruopščiai nuplauti odos dirginimą, kurį reikia gydyti mediciniškai. Tačiau, kad tai apskritai nėra patikimas ženklas, kad jūs kenčia nuo nuolatinės vyrų modelio nuplikimas.

Ar jus jaudina plaukų slinkimas? Mes išvardyti labiausiai paplitusi, patikimus požymius vyrų modelio nuplikimas mūsų žinynas, ankstyvus požymius nuplikimas ir kaip juos sustabdyti.

load...