Nicki Minaj šukuosena nuotraukos 2019

13 lapkričio 2018

Ji išgyveno daugiau šukuosena jungikliai nei tiesiog apie bet kokią kitą įžymybių dirba šiandien, bet vietoj ardymo savo nuosavą plaukus su per daug spalvų pakeitimus ar drastiškų gabalus, Nicki Minaj tai protingas būdas - su priedais, pavyzdžiui, perukai ir plėtinių. Tai vienas iš daugelio išvaizda Nicki galerija demonstruoja minkštas atrodo, laukinių ir beprotiškas stilių ir net perukus, kad galite nutempti. Jeigu jūs visada įdomu, kaip dėvėti plaukų patobulinimų, pažvelgti ir pamatyti, kaip tai daroma Pro!

Užsidėti minkštą žalią bob, Nicki įrodo, kad, nors spalva gali būti šiek tiek ten, tai stilius, kuris gali dirbti daug. Išsaugokite jį savaitgalį vietoj biure, nors.

Nicki Minaj aršios oranžinė

Visada norėjau pabandyti piktinančius spalvą panašaus į tai, bet nerimauja kenkia jūsų plaukai? Dabar galite sportuoti tą patį drąsų apelsinų stilių be susirūpinimą lūžimo ar sausumo. Tiesiog slydimo į perukas kelią Nicki Minaj daro čia - laisvų rankų įranga mikrofonai yra neprivaloma!

load...

Nicki Minaj ilga šviesūs žvilgsnis

Nesvarbu, ar pasirinksite ryškiai žalios atspalvis apačioje, ar ne, tai yra gana neįdomų ieškoti ponia Minaj. Visas kirpčiukai srautas į tiesia stiliaus.

Nicki Minaj - Plaukų pilna apimtimi

Tai plati, laukinių garbanotas "padaryti, tai puikiai drąsus ir dramatiška, puikiai tinka moteriai, kuri nenori tą patį ole peruką, kad visi kiti yra sporto! Tight garbanos derinti su pleišto formos sukurti išvaizdą, kad turėtų būti išsaugotas ypatingomis progomis - specialus ir over-the-top dramatiška.

Nicki anketa rožinė konfekcyjnie

load...

Tai gana rožinė išvaizdą pasižymi tiesiomis kirpčiukai tamsesne atspalvius ir mylių aukštos garbanos šviesesnio atspalvio. Jūs negalite imtis save per daug rimtai į perukas panašaus į tai, kaip liudija Nicki raiškos.

Minkštesnė stilius

Žadina vieni iš geriausių iš 60 ir 70 bewigged žvaigždės kaip Tina Turner, šis šviesos šviesūs stiprinimas yra didelis, minkštas garbanas ant galo. Buki kirpčiukai yra tik šiek tiek pasuko pagal.

Nicki sporto įvairiaspalvis šukuosena

load...

Taigi, jūs turite būti labai drąsus traukti šią funkciją, tačiau jei norite eiti per-top, galite taip pat eiti visą kelią. Viena pusė yra šviesūs, o kitas rūgštis žalia - sujungti dvi spalvas ir tai, ką jūs gaunate; vienas nepamirštamas "daryti! Nebent jūs praleisti savo gyvenimą dėmesio centre, tai gali būti išvaizdą jums sutaupyti Helovinas.

Nicki Minaj - įdaras tai gana

Pridėti šiek tiek nuojauta trumpą bob perukas su mielas skrybėlę. Šis itin šviesūs šešėliai gali būti per džiovinimo ir žalinga chemiškai apdorotų spynos, todėl, jei jūs visada norėjo eksperimentuoti su ryškiomis spalvomis, tai yra būdas eiti.

Nicki Minaj Dons Mermaid bangas

.Jeigu undinės turėjo rausvą plaukus, kad yra. Ilgas, minkštas bangų kaskados iš ryškiai blond dalis, todėl tai atrodo pilna pastelės. Sutampantys rožinė lūpų yra būtina!

Daugiau:

Nicki trumpa ir paprasta stiliaus

Perukai yra ne tik pridedant ilgį. Kai ponios su ilgi plaukai sporto perukai, kai jie nori pakeisti trumpesniais stilių. Tai geras būdas pereiti savo išvaizdą, neatsižvelgiant žirklės savo ilgą spynos! Trumpas Bob puoselėja daug veido formų. Jūs galite pereiti drąsus ir šviesūs, kaip Nicki Minaj daro čia, bet jūs taip pat galite pasirinkti subtilesnių spalvų, kad papildytų savo veido.

Saldainiai spalvos šukuosena ant Nicki Minaj

Kas galėtų traukti šią funkciją be Nicki Minaj? Šviesūs, ryškiai rožinės ir karšto geltona sūkurinė aplink tarpusavyje sukurti šukuosena, kad anketa iš šio pasaulio.

Nicki yra gana į pastele

Ėjimas su tuo pačiu spalvų schemą, kaip ankstesnį išvaizdą, bet tonizuojantis jį šiek tiek, Nicki žengia į išvaizdą, kad tikrai gana neįdomų (palyginti su kai jai daugiau neįtikėtinas "DOS). Daugiau natūrali blondinė atspalvis yra dėmesys čia su bitai ryškiai geltonos ir minkšta rožinės kad jis taptų jos stilius.

Nicki anketa Azijos įkvėpimas

Nešioti Azijos įkvėpė suknelė? Tada plaukai kaip tai yra puikus papildymas. Tai gali užtrukti kelias valandas pasiekti tradicinį Geiša "Ar, todėl sutaupysite šiek tiek laiko su greitai imitacija. Slydimo į perukas, kaip tai trunka vos minučių, tačiau leidžia transportuoti save į visiškai kitą pasaulį. Jūs jau žinote, Nicki nebijo rizikuoti ar keisti, todėl tai atrodo turėtų būti ne staigmena.

Nicki nieko, jei ne per viršų

Didžiulis šviesiai rausvos lankas sėdi ant tiesios kirpčiukai ir šviesiaplaukė ir rožinė garbanos. Taigi tai ne stilius už kiekvieną dieną ar kiekvieną moterį, bet ji tikrai stilius, kuris bus jums pastebėjau.

Puikiai tinka Fashionista Like Nicki

Kas gali būti geriau mėgautis mados savaitė nei mados šukuosena perukas panašaus į tai? Net ryškios spalvos plaukai ir makiažas nesumenkina spalvinga, bobbled suknelę. Kai sporto retro šukuosena panašaus į tai, atitinkančių jūsų makiažas, kaip Nicki daro čia.

Nicki yra puikus mėlynai

Žinoma, juoda, ruda, raudona, vario ir šviesūs yra gražus spalvų, bet kodėl gi ne pabandyti mėlyna kažko visiškai kitokio ir nepamirštamas? Tai tiesus ir garbanoti Combo yra Nicki parašą - buką supjaustyti kirpčiukai. Kutai rėmeliai veidą gražiai, o didelės apimties garbanas gale pridėti aukštį ir dramą.

Nicki Minaj padarė karjerą iš itin drąsių šukuosenos, kurios yra ne drovus. Nors jūs neturite eiti mėlyna, žalia arba rožinis, galite rasti peruką, kad Jums tinka puikiai. Naudokite šiuos plaukų priedus greitai stiliaus pokyčius, kad būtų galima iš eksperimentų pasaulyje be baimės žalą. Dabar galite būti platinos šviesiaplaukė arba plaukai nugarą, net jei tik dieną. Plaukų gali būti taip smagu, kaip norite, kad ji būtų, todėl imtis tvirtinimu Nicki jei jūs visada įdomu, ką norite atrodyti kaip mėlynas trumpaplaukis grožio, bet bijojo jį išbandyti.

load...