Moteriški trumpikės šukuosenos nuotraukos, skirtos lengvai priežiūrai 2018

14 lapkričio 2018

Trumpi mažesne nei rinkos verte

Trumpas šukuosena beveik visada puikus pasirinkimas vyrui. Trumpos šukuosenos yra vyriškas, kietas šiltas oras, ir apskritai lengva prižiūrėti.

Tiesiog todėl, kad plaukai yra trumpi, nereiškia, kad jis turi būti nuobodu. Šioje galerijoje yra keletas labai vyriškus kirpimo vaikinai ieško trumpą šukuosena - iš buzzcut į trumpą, tekstūra vyriškų šukuosena, jūs rasite puikią šukuoseną, kuri jums tinka. Norėdami įsitikinti, kad gausite būtent pjūvį jūs ieškote, aš rekomenduoju spausdinti iš stiliaus nuotrauką ir atsižvelgiant jį su jumis. Rodoma paveikslėlį visada daug lengviau nei aprašant šukuosena. Renkantis savo stilių, tiesiog įsitikinkite, kad būti realūs ir pasirinkti stilių, kad bus dirbti su savo plaukų tipą ir veido bruožų.

load...

Šis stilius yra geras pasirinkimas už žmogų su gamtos tekstūra. Plaukai yra nupjauta šonuose ir atgal ir liko apie du colių ilgio viršuje. Stiliaus, kai plaukai yra šiek tiek drėgna, taikyti nedidelį kiekį stiliaus pasta (vienas su matiniu paviršiumi) ir dirbti jį aplink savo ranką delnu. Tolygiai paskirstyti per plaukus ir naudoti pirštų pridėti tekstūros tiek. Tiesiog nereikia dirbti per sunku į jį - tai yra labai atsitiktinis stilių.

Klasikinis Butch kirpimas

Šio stiliaus, plaukai yra sumažinti tolygiai visame galvą kirpimo mašinėlės (šiuo stiliumi, A # 2 ašmenys yra naudojama). Teisingai atliktas, plaukai turėtų būti smailas trumpesnis šonuose ir atgal, be matomų linija ties sprandu. Stilius produktas nėra privalomas, bet aš siūlau gerą atostogas kondicionieriaus su saulės apsaugoti galvos odą ir suteikia plaukams glotnumo.

load...

Tekstūros Ivy lygos kirpimas

Su šio stiliaus, plaukai yra sumažinti, kad atitiktų galvos formos, su šiek tiek papildomų ilgio priekyje. Šis stilius veikia gerai su dauguma tipų plaukams, bet ypač gerai tinka tiems, su švelniavilnių arba retinimo plaukų. Stiliaus, dirbti nedidelį kiekį stiliaus įklijuokite rankos delnu ir kreiptis į plaukus. Naudojant delno, dirbti plaukus į šonus judesio visoje viršugalvio ir naudoti pirštus duoti liftu tiek priekyje.

Klasikinis siaurėjantys su tekstūra viršuje

Tai tradicinis stilius su moderniu Tvist. Iš šonų ir nugaros supjaustyti mašinėlę trumpas su kūginiu iškirpte. Viršutinis gali būti arba šukuotų tvarkingai su dalimi biure arba Spygliuota ant viršuje savaitgalį. Tai yra geras būdas tam vyrui, kuris nori trumpesnis plaukus variantų. Kaip nuotraukoje, iš Wypomadować tiek dirbo tarp delnų ir kreipėsi į plaukus. Plaukai yra tada nukreipti atgal pirštais su sekcijų galvos turo šiek tiek pastūmėjo į priekį. Pirštai gali būti naudojamas pasukti sekcijas pridėtinės tekstūros.

Daugiau:

Ivy lygos stilius

load...

Dėl šio stiliaus, plaukai yra sumažinti agresyviai trumpas šonuose ir atgal švariu siaurėjantys ties iškirpte. Plaukai yra sumažinti pirštų ilgio viršuje. Stiliaus, naudokite žirnio dydžio kiekį Wypomadować. Dirbti tarp rankos delnų produktą ir sklandžiai plaukus į priekį į viršų. Su šio stiliaus, dėmesys yra Atidumas ir sumažinti turėtų būti sumažintas kas tris savaites.

Trumpas stiliaus su tekstūra viršų

Šis stilius yra geras pasirinkimas vyrui su retinimo plaukų. Plaukai yra nupjauta šonuose ir atgal ir liko apie du colių ilgio viršuje. Stiliaus, kai plaukai yra šiek tiek drėgna, taikyti nedidelį kiekį stiliaus pasta (vienas su matiniu paviršiumi) ir dirbti jį aplink savo ranką delnu. Tolygiai paskirstyti per plaukus ir naudoti pirštų pridėti tekstūros tiek.

Klasikinis "Ivy lyga

Su šio stiliaus, plaukai apkarpomas trumpas, kad atitiktų galvos formos. "Clippers" yra naudojami siekiant sumažinti plaukus trumpas ir aukštos pro karūną. Viršuje yra sumažinti mašinėlę trumpas karūną ir leidžiama gauti palaipsniui ilgiau į priekį. Šviesos taikymas Wypomadować suteikia blizgesį ir suteikia išvaizdą gatavas išvaizdą.

Trumpas Ivy League "iškirpti

Pavadinta stilių, kuris kadaise buvo populiarus Ivy League universitetų, šis stilius yra imtasi agresyviai arti su "Clippers aukštų iki šonuose ir gale galvos. Prie iškirptės paprastai smailas švarus be ties sprandu linija. Į šioje nuotraukoje plaukai supjaustyti piršto ilgį ant su šiek tiek daugiau ilgio priekyje. Nors stilius atrodo gera rankšluostį džiovintų be produkto, iš Wypomadować arba grietinėlės tiek gali būti pridėta duoti šiek tiek daugiau Sutvarkyta išvaizdą.

Galąstuvas kirpimas

Dėl varnalėša, plaukai nukirpti agresyviai trumpas visiems virš galvos. Šioje nuotraukoje, A # 1.5 ašmenys yra naudojamas. Prie iškirptės yra smailas ir švarus arka yra sumažinti per ausis. Nėra stilius yra būtinas, tačiau dėl per labai trumpą pobūdžio supjaustyti, iš saulės tiek turėtų būti taikoma į galvos odą, kai į saulę ilgesnei ekspozicijai norima.

Ilgai crewcut

Šio stiliaus plaukai supjaustoma kirpimo mašinėlės visi per galvą, su šonuose ir atgal smailas žymiai trumpesnis nei viršuje. Dėl stiliaus, iš gelio ar Wypomadować tiek suteikia blizgesį ir suteikia daugiau Sutvarkyta išvaizdą.

load...