Mitas išsišakojus: nuplikimo genas

14 lapkričio 2018

Vietoj nusodinimo kojinės, kuponai, arba apgailėtinais megztiniai, šeimos iš visos tautos jau buvo nubaustas vienas nuo kito daugiau įdomių atostogų dovanų - DNR tyrimai rinkiniai. Be to, vertinant savo protėvių istoriją, šie rinkiniai taip pat išbandyti už įvairių genų, kurie svyruoja nuo trivialus buvimą - ar norite sūraus maisto - į rimtesni, kaip jūsų tikimybę gauti Parkinsono liga.

Vienas iš populiariausių DNR tyrimai rinkiniai, taip pat atrodo, kad nuplikimas geno ir plaukų slinkimas tikimybė vyrams. Yra daug mitų aplinkinių paveldimo plikimo, kurie sukelia vyrai panikuoti ir freak out be priežasties. Dėl šios mitas išgyvendinimas įmoką, mes paaiškinsime paveldimo plikimo ir išpakuokite kaip tiksliai šie labai populiarus DNR tyrimai rinkiniai iš tikrųjų yra.

load...

Ar plaukų slinkimas iš savo motinos pusės?

Jūs tikriausiai girdėjote šį mitą: jei jūsų motinos tėvas yra plikas, nei jūs neabejotinai ketina prarasti savo plaukus. Kartais, mitas tampa konkretesnis - jeigu jūsų senelis pradėjo vyksta plikas, kai jam buvo 25, nei reikia tikėtis, kad pradeda prarasti plaukai vėliau; taip sagtimi ir mėgautis kolegijoje. Prieš pradėdami pašėlusiai klausia savo mama už senelis senas nuotraukas, yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Pirma, ten šiek tiek tiesos, kad šį mitą. Vyras modelio nuplikimas, mediciniškai vadinama androgeninį alopecija, ar daugiausia iš genetikos. Tyrimas parodė, kad 79 procentų vyrų modelio nuplikimas yra paveldimi ir kitas tyrimas nustatė, kad androgenų receptorių (AR), geno, (kuris sukelti nuplikimas) galima rasti savo X chromosoma. Be mokslinių tyrimų popieriaus, 23andMe ir mokslininkai iš Bonos universiteto padarė išvadą, kad X chromosoma taip pat vykdo kitas plaukų slinkimas biologiniai veiksniai, pavyzdžiui, "melatonino signalizacijos, riebalų ląstelių diferenciacijos ir augimo etapų plaukų."

load...

Biologiniams vyrams turi abu yra X ir Y chromosomą, o biologiniai patelės turi dvi XX chromosomos. Nuo vyrų gauti savo X chromosomą iš savo motinų, žiūrėdamas į motinos genetikos prasmę. Kai bruožas pasireiškia perduota X chromosoma vyrams, jo tikimybė save išreikšti yra didesnis, nes jis nebus subalansuotas iš kito X chromosoma. Moterys, kita vertus, reikia genetinius bruožus pop-up į abi X chromosomos išreikšti save. Motinos atlikti vieną X chromosomą iš savo tėvų, kad jų senelio genetiką tikėtina rodiklis, ką bruožai jie bus perduoti žmonėms. Cela dit, tai būtų redukcinis teigti, kad plaukų slinkimas tiesiog ateina iš savo mamos genetika. Štai kodėl:

Ką tai reiškia, jei mano DNR testas sako aš esu gali eiti plikas?

Nepaisant to, kad populiarus, DNR tyrimai rinkiniai yra nauja reljefas mokslui. Su 23andMe, teoriškai viskas, ką turite padaryti, tai spjauti į vamzdelį, siųsti jį į laboratoriją, o tada laukti keletą savaičių pamatyti savo riziką vyksta plikas. Nors šis procesas gali atrodyti itin patogu, tai ne šimtu procentų teisingas. 23andMe - ir kitų bandymų rinkiniai - taip pat linkę į klaidos.

Daugiau:

Kai kuriems ne Kaukazo etninių grupių, duomenys taip pat yra ribota ir gali sukelti trūkumų rezultatus. Bendrovė įspėja klientus, kad tik todėl, kad variantai yra pateikti jų DNR, tai nereiškia, kad tie variantai, visada išreikšti save. Tai yra prognozavimas, o ne diagnozė. Yra skirtumas tarp buvimo geno nešiklį ir turintys simptomą arba liga. Jūs greičiausiai gali perduoti nustatantis nuplikimas geną savo vaikams nesikreipiant plikas sau.

load...

Ar nuplikimas ateiti tik iš genetikos?

Jei jūsų DNR testas sako, kad jūs esate linkę eiti nuplikęs, atminkite, kad jis yra vienas iš daugelio veiksnių, sukelti plaukų slinkimas. Nors atvejų vyrų modelio nuplikimas dauguma tai kyla iš genetikos, yra ir kitų veiksnių, kurie gali būti lengvai nustatomas iš DNR tyrimai rinkiniai. Atminkite, kad svarbu kreiptis į gydytoją, jei jums pradėti patiria plaukų slinkimas, nes tai gali pranašauti rimtus sveikatos problemas. Kokie yra keletas ne paveldimų veiksnių, kurie gali sukelti plaukų slinkimas?

Šie veiksniai gali būti gydomi vaistus, kad HIMS pasiūlymus ir konkrečius atvejus telogenną tvaikas ir trichotillomania, gali reikalauti, psichologinę ar psichiatrijos pagalbą.

Kaip man išvengti paveldimo plikimo?

Deja, jūs negalite paprasčiausiai ištrinti nuplikimas geną. Jei pradėsite patirti požymiai plaukų slinkimas, tačiau yra veiksmai, kuriuos galite padaryti, siekiant užkirsti kelią jį nuo blogėja. Dėl visų savo tautosakoje, dauguma plaukų slinkimas ateina iš cheminių reakcijų organizme. Paveldimo plikimo priežastis yra dihidrotestosteronas (DHT), androgenų, kad manimi pagamintos su testosterono. Visi biologiniai vyrai, kad DHT. Kai yra genetiškai privalo eiti plikas, DHT traukiasi, o vėliau sunaikina savo folikulus - todėl plaukų slinkimas. Laimei, yra gydymas, kuris gali sustabdyti šį blokuoja DHT. Vaistas Finasteride slopina DHT gamybą, užkirsti kelią jus nuo prarasti daugiau folikulų.

Išsiaiškinti savo genetiškai linkę prarasti plaukai gali būti baisu ir nervų wracking. Tačiau svarbu įdėti DNR tyrimai rinkiniai ir senų šeimos nuotraukų savo senelis į perspektyvą. Tuo Hims, norime pateikti informaciją, jums reikia imtis svarbių veiksmų siekiant judėti į priekį. Check out mūsų Naudingi patarimai apie Finasteride poveikį ir kaip ji veikia. Jei jus domina sužinoti daugiau apie tai, kaip mūsų produktai gali sumažinti savo plaukų slinkimas stresą, priimti į mūsų plaukų slinkimas produktų išvaizdą.

load...