2019 m. Lengvūs, mažai priežiūros amžiaus vyrai

11 lapkričio 2018

Lengvas priežiūros šukuosena vyrams

Daugelis aktyvūs vyrai renkasi lengvą šukuoseną, kuri atrodo puikiai su mažai priežiūros. Dėl aktyvūs vyrai ištisus metus, arba bet kuriuo metų laiku, kai kepurės yra būtina, visų šių stilių reikia greitai paleisti-per pirštais.

Dar daugiau nuotraukų iš vyriškų šukuosenų, naršyti mūsų šukuosena galerijas ir būtinai perskaitykite mūsų vyriškų produktų vadovus ir leiskite mums parodyti jums, kaip gauti daug vyrų kirpimas ir kaip pasirinkti geriausią plaukų ilgį už jus.

load...

Tai puiki galimybė vaikinas ieško stiliaus su beveik nėra darbo. Plaukai yra apkarpytas trumpas visi per galvą su papildoma ilgio ant viršaus šiek tiek. Stiliaus pasiekiamas taikant iš Wypomadować DAB ir tiesiog veikia į šonus virš galvos viršaus pridėti tekstūrą ir atskyrimą. 15 sekundžių ir baigsite.

Laisvalaikio apnašos stilius

Be abejonės šilčiausias vaikinas televizijoje, Chace Crawford visada stilingas, bet atrodo, kad jis labai mažai pastangų į jį. Vaikinas su tiesūs plaukai, iš apdailos grietinėlės ir greitai drebėjimo DAB yra viskas, ko jums reikia. Chace, tačiau turi silpną bangą savo plaukus todėl tiesūs atskirtos išvaizda pasiekiama naudojant plokščią lygintuvą ant priekio.

load...

Liečiamų tekstūros

Šis stilius pasiekiamas taikant gelio tiek į plaukus ir džiovinimo jį šukuojant plaukus atgal su pirštais. Kai sausas, mažas tiek gelio, gali būti naudojamas pasukti skirsnių galus sukurti šiek tiek daugiau tekstūrą ant viršaus. Tinkamai padaryta, šis stilius gali būti pasiektas mažiau nei dvi minutes. Kai kepurė yra būtina, tuo trumpesnis šonai bus sumažinti hat galvą ir stilius gali būti atgal į vietą tik su vandeniu tiek ant drėgno rankas aktyvuoti gelį. Kaip greičiau alternatyva, galite naudoti gelį drėgnų plaukų ir leiskite visiškai išdžiūti stiliaus ir tiesiog Grėbliai per pirštais duoti sausą išvaizdą.

Luke MacFarlane mėgautis lengvu stilius

Luko Macfarlane iš televizijos brolių ir seserų atrodo atsitiktinis su šį trumpą dulkintis. Pasiekti išvaizdą, taikyti šiek tiek apdailos kremą ant drėgnų plaukų ir suteikia jai greitai išmesti. Viskas. Per lengva.

load...

Klasikinis trumpas stilius

Kai jūs ieškote už mažą priežiūros stiliaus, trumpas beveik visada geriausias būdas eiti. Dėl šios paprastos trumpą Cezaris, plaukai yra sumažinti naudojant numeris du gumos ant šonų ir nugaros, ir paliko dvejų piršto ilgį ant viršaus. Tiesiog Wypomadować tiek suteikia blizgesį ir atskyrimas. Tiems, kurie turi dėvėti kepurę ar megzti dangtelį, šis stilius veikia gerai, nes trumpi šonai sumažinti "hat galvą", o viršuje lieka plokščia.

Daugiau:

Trumpi pusių ir ilgesnės viršų

Dėl šios supjaustyti, plaukai ir ji supjaustoma į maždaug trijų ketvirtadalių colio šonuose ir atgal maždaug trijų colių ilgio ant viršaus. Norint pasiekti, kad "miegojo" ieškoti, taikyti tekstūros kremas arba baigiamosios grietinėlės šiek tiek išdžiūti plaukus ir Lobizmas jį aplink šiek tiek su pirštais. Šis "iš lovos" stilius gali tiesiog padaryti kažkas nori hop lovoje su jumis.

Gossip Girl Ed Westwick

Dėl televizoriaus Gossip Girl, Ed Westwick personažas Chuckas Bosas teigia, kad šiek tiek šliaužiantis "šukuoti su Karbonāde išvaizdą." Off rinkinys, jis visą stilių su šiuo Klasikinės Cezario pjūvio. Taikyti Wypomadować atskyrimo ir blizgesį tiek ir išmesti jį aplink šiek tiek su pirštais su galutiniu sklandžiai priekį. Didžiosios atrodo pagal minutę - puikus vaikinas kelyje.

Klasikinis crewcut

Sumažinti su keturių skaičių ašmenų visame galvos, tai klasikinis crewcut yra super lengva. A Wypomadować tiek suteikia blizgesį. Tai puikus stiliaus vaikinai, kurie nori beveik jokios priežiūros ar tiems kur skrybėlės yra būtinybė.

Ilgas buzzcut

Tai jūsų paprastai Penktasis buzzcut. Nėra produktų ar priežiūros reikia nutempti šį išvaizdą, nors gražus storas galvos plaukų padeda.

Didžiosios tekstūros ir šiek tiek bangų

Vaikinas su trupučiu natūralaus tekstūros savo plaukus, tai yra puikus būdas. Tiesiog mesti šiek tiek stiliaus grietinėlės į drėgnų plaukų ir paleisti savo pirštus per jį, kol jums pasiekti norimą efektą. Nereikia šukų.

Klasikinis siaurėjantys

Dėl savo įprastą šukuoseną, aktorius Colton Haynes vilki klasikinį smailas šukuosena. Plaukai nukirpti trumpas šonuose ir atgal ir smailas iki nulio ant iškirpte. Plaukai liko apie du su puse colių ilgio ant viršaus ir gali būti dėvimi atsainiai nusirito atgal wit pirštus (kaip jis dėvi jį nuotraukoje aukščiau) arba tvarkingai atsiskyrė ir šukuoti už formalaus išvaizdą.

load...