Lengvai įaugę plaukai namo gynimo ir gydymo

14 lapkričio 2018

Išaugę plaukai namų gynimo gali būti naudojamas už paraudimas, dirginimas ir dažnai infekcija, kuri ateina su šio nemalonaus klausimo gydymą. Šie iškilimai yra iššūkis, švelniai tariant, daugeliui nuėmus hairespecially kur plaukai yra storas arba garbanoti. Šie patarimai padės jums pasiekti sklandesnį odą, o taupyti pinigus too.Most Toliau sprendimai yra šiek tiek eksfoliacija natūra atsikratyti negyvų odos ląstelių ir padėti plaukai išleisti mūsų odos ir atkreipti aukštyn, o ne auga atgal į odą , Cheminiai exfoliators yra viena iš pagrindinių sudedamųjų dalių mažmeninės produktų, pagamintų padėti plaukų spaudai.

Mes turime keletą natūralių alternatyvų cheminėms medžiagoms. Tiesiog reikia įspėti, kad gamtos sprendimai dažnai šiek tiek daugiau laiko dirbti ir dažnai reikia atlikti reguliariai, nes jų švelniai pobūdžio. Kadangi produktai, pagaminti kovoti plaukus vis grįžti į odą naudojimo stiprių chemikalų ir gali būti greitai veikiantis, nes jų agresyvaus pobūdžio.

load...

Druska

Druska yra nuostabus exfoliator ir odos valikliu. Tai ypač naudinga tiems, kurie turi riebiai odai ir rupi plaukus.

Kiekvienas turi druskos namuose! Tai plačiai prieinama, pigus ir labai paprasta naudoti padėdama odos išstumti išaugę plaukai, o kova su infekcijomis. Gaukite mūsų receptą ir sužinoti, kaip naudoti druskos mišinį ant veido ir kūno kovoti tų bjaurių nelygumus. Tai paprasta padaryti ir naudoti.

Cukraus šveitiklis

Cukraus krūmynai yra labai karšta elementas, nes jie švelniai nušveisti odą ir palikite ji šilkiniai sklandžiai, ką mes turime atsikratyti plaukų įaugimo. Jūs tikrai turite savo pasiimti juoko ir juoko cukraus krūmynai su įvairių kainų. Mūsų receptas apima eteriniai aliejai specialiai kovoti su plaukų įaugimo. Tad kodėl gi ne padaryti sau vienas namie ir sutaupyti krūvą pinigų?

load...

Aspirinas kaukė

Daugiau:

Dauguma populiarių išaugę plaukų produktų sudėtyje yra aspirino darinys, nes jis nušveičia odą ir kovoja su uždegimu. Jūs galite padaryti savo kaukę namuose pigiai. Tai ypač naudinga, kai turite didelį plotą, pavyzdžiui, veido ar bikinio gydyti. Mūsų receptas žingsnis po žingsnio instrukcijas apie tai, kaip padaryti ir naudoti šį unikalų kaukę.

Ayate Washcloth

Mes tik patariame naudoti šį ant veido ar kūno, jei plotas yra ne uždegimas arba užkrėstas. Jis pagamintas iš Agave gamyklos (to paties augalo, kuris atneša mums tequila) ir švelniai nušveičia odą, naudojamas savaime drėgnas arba su savo mėgstamą kūno plovimo ar valikliu.

Mes mylime, kad tai daugiau pelėsių atsparus nei šiūruoklės tai trunka metus ar du. Tiesiog išmesti jį su savo kitų skalbinių jį plauti. Naudokite jį kiekvieną dieną vieną savaitę, jeigu jūsų oda parausta ar sudirgusi, ir tada kas antrą dieną, kad apsisaugoti nuo išaugę.

load...

Fiziškai Pašalinti išaugę plaukai

Kartais plaukai jau ilgi ir auga į odą ir gali būti išvežtas iš odos. Tai geras pasirinkimas, jei jūs tiesiog turite pora čia ir ten, ir norite juos dabar. Mes jums pasakyti, kaip prep odą ir rūpintis ja po to daug geresnių rezultatų.

Sausas šepečiu

Sausas šepečiu puikiai tinka odos ir kūno įvairiais būdais. Ji skatina pūtimo srautą ir sako, kad būti nuostabus limfinės sistemos.

Taip pat nušveičia ir gali fiziškai tiesioginis plaukai teisingą kelią augti, todėl tai puiki prevencijos plaukų įaugimo. Jūs turėsite specialų šepetėlį, pagamintą kūno, plaukų šepečiai prisiskambinti jie per šiurkštus.

Tai geriausia sausu šepečiu odą prieš jūsų vonios ar dušo. Pradėkite savo kojomis juda aukštyn, naudojant acircular judesį. Jei esate skubėti ar norite jį naudoti daugiausia prevencijos plaukus vis atgal į odą, tada tiesiog valyti tą plotą.

Dušas arba maudytis, kai baigsite. Ar tai prieš kiekvieną dušu arba iškirpti atgal į pora kartų per savaitę, jeigu jis tampa per daug jūsų odai.

load...