Kokosų aliejus plaukų augimui, sveikatai ir plaukų slinkimo prevencijai: faktai

15 lapkričio 2018

Per pastaruosius kelerius metus, kokoso aliejus smarkiai išaugo populiarumas, kaip sveikatos papildą, odos priežiūros produktų ir net šampūnai, kondicionieriai ir kitų plaukų gydymo būdus.

Kokosų aliejus populiarumas kaip šampūnuose ir kitų plaukų produktų sudedamoji dalis yra ne tik gero marketingo rezultatas - ten gana daug mokslinių įrodymų, kad kokosų aliejus gali, kai naudojami teisingai, bus geras jūsų plaukų sveikatai daug.

Tačiau, kaip ir su daugeliu kitų plaukų produktų, taip pat yra keletas teiginių apie kokoso aliejaus - ypač jos turėtų galimybę užkirsti kelią plaukų slinkimas - tai gali būti ne visai tikslūs.

load...

Šiame vadove mes pažvelgti į mokslo už kokosų aliejus kaip plaukų sveikatos ir plaukų slinkimas prevencijos produkto išvaizdą, iš jos poveikį atbulinės eigos ir gydymo plaukų žalą dėl kokosų aliejaus potencialo sulėtinti arba užkirsti kelią plaukų slinkimas.

Kokosų aliejus ir plaukų sveikata

Ieškoti "kokosų aliejus plaukams" Google "ir rasite puslapis po puslapio touting kokosų aliejų naudą gerinant sveikatą, storį ir stiprumą plaukus.

Per pastarąjį dešimtmetį, kokoso aliejus nuėjo nuo produkto dauguma žmonių vengiama populiarus ingredientas viską iš sveiko maisto, kad šampūno. Nors tariami mitybos nauda kokoso aliejus yra diskutuotinas, dauguma žmonių, atrodo, sutinka, kad kokosų aliejus yra geras plaukus.

load...

Tačiau už kokosų aliejumi ir plaukų Sveikata Mokslas ne visada sutampa su pretenzijas galite pamatyti dienoraščiai ir žurnaluose. Iš tiesų, yra labai mažai realus mokslas atsilieka daugelis teiginių apie kokoso aliejaus ir plaukais.

Žemiau, mes pažvelgė realių, įrodyta moksliniais duomenimis apie kokoso aliejaus ir plaukų sveikatai išbandyti ir atskirti faktus apie kokosų aliejus (iš kurių daugelis yra teigiamas) ir reikalavimų, kuriuos galite pamatyti dienoraščių, žurnaluose ir diskusijų lentas ,

Kokosų aliejus ir plaukų žala

Kokosų aliejus dažnai parduodami kaip puikus "žala prevencija" produktą plaukams, padeda sustabdyti arba apgręžti padarytą žalą saulės poveikio, sūraus vandens, šukavimas ir kirpykloje produktų.

Tyrimo duomenys sukuria kai kurie iš šių teiginių. Be 2003 tyrime buvo rasta kokoso aliejaus gydymo išvengti šukavimas žalą įvairių tipų plaukams, kai naudojamas tiek iš anksto plauti ir po plovimo kaip viliojimo produkto.

load...

Tyrime, dalyviai, naudojami kokoso aliejus turėjo žemiausią lygį Plaukų baltymų praradimo. Baltymų praradimas yra dažna problema žmonėms, kad šiluma, tiesinti ar šukos plaukus dažnai, taip pat žmonėms, kurie dažnai naudoja plaukų gydymo ir kitus produktus.

Mokslininkai spėja, kad tai yra tikėtina, nes kokosų aliejus yra lauro rūgšties trigliceridų, didinant jo afinitetas plaukų baltymų ir leisti jam keliauti plauko daugiau nei kitų dažniausiai naudojamų aliejų viduje.

Dabar, ar tai reiškia, kad kokosų aliejus gali išgydyti bet kokią plaukų sveikatos problemos? Ne visai. Plaukų sudaryta iš baltymų, kaip ir kitų kūno dalių. Tačiau daugelis kokosų aliejus šalininkai teigia, kad tai yra veiksminga panacėja tiesiog apie bet kokį plaukų problema, kuri tiesiog nėra tiesa.

Daugiau:

Kokosų aliejus ir plaukų augimą

Kitas paplitęs teiginys yra tai, kad kokosų aliejus sukelia plaukai auga greičiau. Skirtingai nuo reikalavimo pirmosios kokoso aliejus plaukų sveikata - kad kokosų aliejus yra geras pagerinti bendrą plaukų sveikatą - ten labai mažai mokslinių įrodymų, atsargines šią idėją.

Pasak Shari Marchbein, MD ir valdybos sertifikuota dermatologas, šiuo metu "nėra patikimų tyrimų susiejant kokosų aliejaus naudojimą greičiau plaukų augimą." Dauguma teiginių internete apie kokoso aliejaus unsourced, su keletas straipsnių grisus susieti su nekilnojamojo moksliniais duomenimis.

Žinoma, mokslinių įrodymų trūkumas nereiškia, kad kažkas yra ne tiesa - tik tai, kad nebuvo moksliškai įrodyta, kad būti tiesa arba netiesa. Kaip rezultatas, tai geriausia būti skeptiškai, jei matote, "Blogger", sveikatos guru ar grožio ekspertų teiginį, kad kokosų aliejus absoliučiai padės jūsų plaukai auga.

Kokosų aliejus ir plaukų slinkimas prevencijos

Kaip ir su plaukų augimą, tai įprasta matyti pretenzijų internete ir žurnaluose apie kokosų aliejus veikia kaip galinga medžiaga, siekiant išvengti plaukų slinkimas. Kai dienoraščiai net rekomenduoti taikyti kokosų aliejus į savo galvos vietoj įrodyta, veiksmingas lokalaus poveikio vaistinių preparatų, pavyzdžiui, minoksidilas.

Nors moksliškai įrodyta, kad kokosų aliejus gali sumažinti baltymų praradimą plaukų, nėra mokslinių įrodymų, kad kokosų aliejus turi įtakos užkertant kelią vyrų modelio nuplikimas sukelia DHT.

Tačiau tai nesustabdė žmones nuo priėmimo teiginių apie kokosų aliejus yra "gebėjimas" užkirsti kelią plaukų slinkimas. Daugelis straipsniai naudoti plaukų baltymų netekimas tyrimą minėjome anksčiau, tačiau pasukti savo išvadas susieti plaukų baltymų praradimas plaukų slinkimas, kuris yra labai skirtingi.

Kaip sakėme anksčiau, įrodymų trūkumas nereiškia, kad kažkas yra ne tiesa. Tačiau tuo metu, ten pritrūko mokslo įrodymų, kad kokosų aliejus turi kokį nors teigiamą poveikį užkirsti kelią plaukų slinkimas - tik hipotezes ir spekuliacijos.

Jei naudojate kokosų aliejų kaip plaukų gydymo?

Kokosų aliejus yra lengva rasti šampūnai, kondicionieriai ir kiti plaukų priežiūros produktai. Taip pat maloni medžiaga apskritai - jis kvepia gera, daro savo plaukų blizgesį ir turi didelį jausmą, kai jis kreipėsi į plaukus ir galvos odą.

Nes didžioji dalis, šie kokoso naftos produktai yra visiškai saugūs naudoti, jei atidžiai sekite instrukcijas ir nenaudokite produktų pernelyg.

Tačiau atminkite, kad daugelis teiginių apie kokosų aliejų kaip plaukų sveikatos ir plaukų slinkimas prevencijos gydymui nėra paremta mokslu. Kaip tokia, ji yra geriausia ne galvoti apie kokosų aliejų kaip mediciniškai įrodyta, veiksmingas būdas Regrow plaukus arba atšaukti plaukų slinkimo poveikį.

load...