2019 m. Kirpyklų plaukų spalvos mišiniai

15 lapkričio 2018

Ne visi plaukų spalvos yra lygūs. Iš tiesų, kai klientas prašo tik iš fiksuoto baisu kartais atlikti. Plaukų spalva yra kaip matematika, ji gali prasmės ne pirmas, bet kai jums išsiaiškinti formulę, atsakymas yra teisus ten priešais jus. Žemiau rasite keletą sudėtingų plaukų spalva prašymus, iššifruoti, kad jūs žinote, ką daryti kitą kartą.

Tos užsispyręs raudonos

Pasiekti turtingą įvairialypes raudona ne mažas tvarka. GOLDWELL jau seniai žinomas tarp profesionalių colorists siūlyti kai tikriausią ir ilgiausiai trunkančių raudonais tonais. Žemiau Jūs rasite nuostabų spalvų formulę, kad rezultatas bus ugnies, turtingas, įvairialypei raudonos plaukų spalvos.

load...

Bazė: Goldwell Topchic 7k 40mls + 40mls 10-apimtis peroksidas

Formulė A (už vibracija): Topchic 7OR 10 MLS + 8GG 10mls + 7 kg 10mls + 30mls 20-apimtis peroksidas

B formulė (gylis): Topchic 7 kg 10mls + 8GG 10mls + 7KR + 30mls 20-apimtis peroksidas

Formulė C (pabrėžia): Topchic 8KG 10mls + 9G 10mls + iki 20 ml 40-apimtis peroksidas

Ėjimas iš Blonde Brunette

Kai jūsų Uber blond klientas ateina ir klausia, kurių reikia imtis iki brunetė, dauguma iš mūsų ketinate panikos mažai. Nebijoti! Šis Pasakų formulė rezultatas bus turtingas, gilus brunetė su gražus raudonos atspalviais. Jūs pasiekti tik teisę sumą gylio, o spalva bus ne atrodo per rašalu arba tamsus. Darbas su keliais tonais, kai tonizuojantis žemyn savo šviesiaplaukė klientams bus lengviau juos perėjimo, ir jie bus ne jaustis kaip jų plaukai yra visi vienas tamsios spalvos.

load...

Formulė 1 (bazė): Turtingas Šilta Tamsūs

30mls Tophic® 6NN + iki 20 ml 6GB + 1ml 8kg + lygiomis dalimis 10 tomas kūrėjas

Formulė 2: Auksinė Šviesiaplaukis

15mls Tophic® 8g + 5mls 9G + 2mls GG mišinį + lygiomis dalimis 10-apimtis peroksido

Formulė 3: Vario danga Šokoladas Tamsūs

Iki 20 ml Tophic® 7KB + 5mls 7 "G + 3mls 8kg + 2mls GG mišinį + lygiomis dalimis 10-apimtis peroksido

Formulė 4: Šilta Ruda

10mls Tophic® 7nn + 10mls 7G + 5mls 7B + 2mls 8kg + lygios dalys 10-apimtis peroksidas

Daugiau:

Formulė 5: (Tonerio)

10mls Colorance® 8G + 5mls 8k + 3mls 7g + 2mls GG mix + 40mls Colorance® kūrėjas

Ėjimas platinos

Ėjimas platininiu su klientu taip pat gali būti baisi perspektyva ne pirmas. Jūs būsite kovoja šilumą, visi kartu bando išlaikyti savo kliento plaukų vientisumą. Kelionė Kėlimo iš plaukų ir naudojant tinkamą dažų yra raktas. Žemiau Jūs rasite nuostabus formulę, kuri apima dažus, kad tikrai veikia.

load...

Formulė 1 (balinimo): TIGI teisės saugomos © spalviniu tikroji šviesa + TIGI teisės saugomos © spalviniu aktyvatorius 8.5vol / 2.55%.

Formulė 2 (Lily balta smėlio spalvos): 58 g TIGI teisės saugomos © spalviniu blizgesio 0/02 + TIGI teisės saugomos © spalviniu aktyvatoriaus 8.5vol / 2.55%

Formulė 3 (buff Zomša): 30g TIGI teisės saugomos © spalviniu blizgesio 0/02 + 7g TIGI teisės saugomos © spalviniu kūrybingi 23/07 + TIGI teisės saugomos © spalviniu aktyvatoriaus 8.5vol / 2.55%

Kad nepagaunamas J-Lo "Bronde"

Prašymai "Bronde 'plaukų spalva yra Popping daugiau ir daugiau. Ne visai šviesūs ir ne visai rudi yra tai, ką kai kurie apibūdinti šią spalvą išgarsintas ponios kaip Jennifer Lopez ir Jessica Alba. Kaip gražus kaip ši spalva yra, ji taip pat gali būti stebėtinai sudėtinga pasiekti kartais. Jums reikia rasti, kad tik pakankamai šilta ir vėsioje atspalvių pusiausvyrą nesikreipiant į šiltas arba išbalęs. Žemiau yra puikus formulė padės jums pradėti su šio karšto tendencija.

Natūralus Lygis: 6 šviesiai ruda

Esami Lygis: Nauja augimas esamą vidutinio šviesos Extra Light blond renginiai

Tikslinė Rezultatas: vientisas mišinys tarp atspalvių, pasiektus pridedant lowlights, renginiai, ir vidutinio juostas su liuminescenciniai minkštas pakilo tonus.

load...