Kaip suvesti plaukus velcro ritinėliais

10 lapkričio 2018

Velcro volai dažnai pamiršta stiliaus įrankius, sukurti bangos ir garbanos, kurios yra minkštos ir gana, trukti ilgą laiką, ir išsaugoti savo plaukus nuo žalingų vėjelis. Jums reikia šiek tiek daugiau laiko kurti Velcro ritininiai garbanos, tačiau rezultatai yra verta.

Velcro ritininiai garbanos yra puikus už naktį ar ypatinga proga, kai reikia savo stilių paskutinis. Priklausomai nuo dydžio volai jums pasirinkti, galite gauti retro bangos su dideliu Marilyn Monroe tūrio arba mažų, loopy garbanėlių. Jei turite bauda, ​​plonas, ar užsispyręs plaukus, kad tiesiog nebus surengti curl, Velcro volai gali padėti sukurti ilgalaikį garsumą.

load...

Surinkite savo reikmenys

Norėdami pradėti, jūs ketinate reikia keletą dalykų:

 1. Velcro volai: dydis jums reikia priklauso nuo poveikio, kurį norite. Žinoma, maži ritinėliai duos jums mažų garbanos, ir dideli volai duos jums bangos ar didelį kiekį, priklausomai nuo jūsų plaukų storio ir texture.Conair savęs Grip Volai yra nebrangus variantas; jie būna grupinės su ritinėliais asorti dydžių, todėl jūs galite eksperimentuoti.
 2. Šviesos valda arba šilumos nustatymo lakas: Pasirinkite plaukų lakas, kuri skirta vėjelis, pavyzdžiui asCHI Infra Texture Hairspray.It suteikia tekstūrą ir nebus sverti plaukus žemyn.
 3. Anti-garbanos serumas: prep savo rankšluosčiu nusausintų plaukų su produktu, kad bus išlaikyti garbanos iki minimumo. Vienas pabandyti: CHI Šilko infuzijos.
 4. Lengvas putėsiai: storinančius formulavimas pavyzdžiui asKenra Papildomas tomas putėsiai suteikia tvirtą griebtis nedarant jūsų plaukai lipni arba standus.

Pridėti arba atimti produktus dependingon savo plaukų tipą ir tekstūros, žinoma. Jums gali tekti pažaisti su keliais iš pradžių rasti, kas tinka jums. Tikslas yra užkirsti kelią garbanos ir suteikti šiek tiek palaikykite be getting sunku arba lipnus. Sunkusis geliai ir stiliaus produktai gali padaryti jūsų garbanos traškus ir standus, o ne minkšta ir romantiškas. Be to, per daug lipni produktas gali sukurti tobula audra dėl tos volai įstrigti plaukus.

load...

Prep plaukus

Pradėti su šviežiai išplautų ir kondicionieriumi plaukų. Rankšluosčių jis sausas ir taikyti anti-garbanos serumo ar plaukų aliejus ir jūsų lengvas storinančius putėsiai arba purkštuvu.

Here'sthe svarbiausia dalis: Leiskite jūsų plaukai išdžiūti (arba galite smūgis jį sausa), kol jis yra tik apie 90 proc sauso vos drėgna liesti, bet ne visiškai sausas. Tai neturėtų atrodyti šlapias; drėgna plaukus, kai jūs įdėti jį į "Velcro volai, tuo ilgiau užtruks užbaigti savo išvaizdą, ypač jei turite ilgus plaukus. Jei jūsų galai gauti per sausas, rūkas juos lengvai su vandeniu; tiesiog nereikia naudoti per daug.

Tada purkšti plaukus visoje su šviesos ūkyje, lanksti plaukų lakas. Šukos per. Dabar jūs esate pasiruošę pradėti sukti.

Skyrius plaukus

Padalinkite plaukus į tris didelius skyriuose. Kai kurie žmonės mano, kad naudojant įrašus laikyti juos vietoje yra naudinga. Pasirinkite skyrių ir padalino jį į dar keli. Optimalus skaičius priklauso nuo jūsų plaukų storio ir ilgio. Jie turi būti siauresnė nei voleliu ir ne storesnis nei savo voleliu skersmens. Šukos kiekvieną skyrių kruopščiai, todėl įsitikinkite, kad jūsų galai yra visiškai sklandžiai.

Daugiau:

Roll it up

Dabar jūs esate pasiruošę ridenti. Štai kaip:

load...
 1. Padėkite volelį šalia jūsų galvos odą, ties skyriuje apačioje.
  • Jei norite, kad jūsų garbanos būti nukreipta atgal, padėkite volelį už savo skyriuje.
  • Jei norite, kad jūsų garbanos būti nukreiptas į priekį, padėkite volelį prieš savo skyriuje.
  • Jei norite, kad jūsų garbanos būti nukreiptas pagal, padėkite voleliu pagal savo skyriuje.
  • Jei norite, kad Curl turi būti nukreiptas į viršų (į pasiusti), uždėkite virš skyriuje volelį.
 2. Naudoti volelį sklandžiai plaukai kaip jūs skaidrę jį per vidurio veleno prie jūsų plaukų galų.
 3. Kai jūs gaunate į galus, įsitikinkite, kad jie sklandžiai ir susilietus su voleliu.
 4. Švelniai sukite plaukus ant volelio atgal į jūsų galvos odą.
 5. Velcro volai užsitikrinti sau-ne kaiščių ar klipus reikia.

Pakartokite visiems plaukų skyriuose.

Paskubėkite ir laukti

Suteikite savo plaukų laiko nustatyti. Kaip ilgai jūs turėtumėte laukti priklauso nuo jūsų plaukų storio ir kaip šlapias jis buvo, kai jūs pradėjote. Planuoju bent valandą; ilgiau laukti, tuo geriau. Dėl šios priežasties, sukti plaukus idealiai, kai jūs turite kažkur būti naktį ir gali praleisti dieną daro kitų dalykų aplink namą, o jūsų plaukai rinkinių.

Jei jūs neturite, kad laiko natūra, jūs galite pagreitinti džiūvimo procesą su plaukų džiovintuvais.

 1. Naudokite tik mažą oro greitis.
 2. Būkite tikri, kad oro srautai per savo ritinėlių ta pačia kryptimi, kad jūsų plaukai valcavimo išvengti flyaways ir garbanos.
 3. Leiskite volai visiškai atvėsti po naudojant plaukų džiovintuvą.

Pašalinti volai ir stilius

Po savo plaukų visiškai sausas, galite pašalinti volai. Štai keletas patarimų:

Žaisk su savo plaukais

Dabar, kad jūs pašalinti savo Velcro volai, jūs nemokamai atrasti savo stilių. Galite pirštų šukos ir stilius plaukus, arba naudokite teptuką net minkštesnė bangos. Naudokite plaukų lakas nustatyti savo stilių, kaip tikėtasi.

load...