Kaip sustabdyti nuleidžiamą plaukų liniją

13 lapkričio 2018

Ar pastebėjote savo Valsčiaus pradeda plikti? Dauguma vyrų pastebėti pirmuosius požymius plaukų slinkimas tam tikru momentu savo 20-aisiais, 30-aisiais ar 40-aisiais, su dviem trečdaliams visų amerikiečių vyrų, rodančių matomų plaukų slinkimas pagal amžių 35.

Tai lengva panika, kai pamatysite savo Valsčiaus šliaužti atgal kiekvienais metais. Laimei, yra būdų, kaip jūs galite sustabdyti savo Valsčiaus nuo traukiasi toliau, nuo burnos medicinos serumų ir šampūnų, skirtų išlaikyti plaukus sveikus, storas ir pilnas.

Taip pat yra vizualiniai būdų sustabdyti savo traukiasi Valsčiaus, nuo šukuosenos, kad padaryti jūsų plaukų slinkimas mažiau akivaizdu produktų galite kreiptis tirštėti plaukus ir sukurti tobulo Valsčiaus iliuziją.

load...

Akivaizdu, kad šie sprendimai yra mažiau veiksmingas ilgą laiką, nei pirmasis, bet kai naudojamas teisingai, jie vis dar gali būti vertės.

Žemiau rasite mūsų geriausius rekomendacijas, kaip išvengti plaukų slinkimas ir sustabdyti savo traukiasi Valsčiaus kol ji tampa dar blogiau. Mes išvardyti mūsų gydymo, siekiant veiksmingumo, su efektyviausių gydymo būdų pirmasis ir laikinų variantų toliau žemyn puslapyje.

Sumažinkite savo DHT lygiai

Vyrų modelio nuplikimas sukelia hormonų ir genetikos derinys. Pagrindinis kaltininkas yra DHT, arba dihidrotestosteronas - anksiolitikas hormonas sukurtas kaip pirminės vyriško lytinio hormono testosterono pašalinis produktas.

load...

DHT jungiasi prie receptorių galvos odą, sukelia plaukų folikulai trauktis ir galiausiai nustoti augti ne visiems. Ne kiekvienas yra vienodai jautrūs DHT - didžiąją dalį laiko, žmonių, kurie jautriai reaguoja į DHT prarasti savo plaukus greičiausias ir eiti nuplikęs santykinai ankstyvame amžiuje.

Jei pastebėjote savo Valsčiaus pradeda plikti, lengviausias ir efektyviausias būdas sustabdyti jį traukiasi toliau yra blokuoti DHT jos šaltinio ir galvos odą, naudojant vaistus specialiai kovoti atgal nuo DHT derinys.

Finasteride

Pirmasis iš šių vaistų yra finasteridas, kuris yra FDA patvirtintas plaukų slinkimas gydymas, kuris neleidžia testosteronui konvertuoti į DHT į pirmąją vietą.

Finasteridas 1mg yra prieinamas kaip kasdien tabletes, kuri neleidžia 5α-reduktazės fermento iš konvertuoti testosterono į DHT. Tai stabdo tolimesnį plaukų slinkimas maždaug 86% vyrų, ir gali net sukelti nedidelį kiekį atauga.

Minoksidilio

Antrasis minoksidilio, kuris yra FDA patvirtintas aktuali aerozolių ar putų skirta suteikti daugiau deguonies ir maistinių medžiagų, kad jūsų plaukų folikulus.

load...

Nors Finasteride blokai DHT kovoti su plaukų slinkimas, minoksidilio siekiama sukurti optimalų augimo aplinką plaukus. Pagalvokite apie Finasteride kaip skydas nuo tolesnio plaukų slinkimas, ir minoksidilas kaip trąša paspartinti ir paskatinti plaukų jau turite augimą.

Aktualijos DHT receptorių blokatoriai, šampūnai

Trečiasis yra vietiškai DHT gydymas, kuris gali būti šampūnas ar purškimo. Tai yra mažiau įrodyta nei Finasteride ir minoksidilas tačiau gali dirbti ir užkirsti kelią bet kokį likusį DHT iš privalomas receptorius galvos ir sukelia plaukų slinkimas.

Aktualijos DHT blokatoriai gali turėti tik gana nedideliu poveikiu. Pagalvokite apie šio protokolo kaip nedidelį papildomą postūmį, skirta blokuoti tiek DHT, kaip įmanoma, o ne kaip pagrindinis ingredientas dalis. Jei naudojate DHT blokavimas šampūnas kasdien, jūs taikoma.

Sužinokite daugiau apie blokavimo DHT

Galite sužinoti daugiau apie DHT ir jo poveikį plaukų slinkimo mūsų vadovas DHT ir Vyras plaukų slinkimas. Jei norite pradėti gydyti jūsų DHT susijusių plaukų slinkimas, taip pat galite pasikalbėti su mūsų ekspertas plaukų slinkimas gydytojai per konsultacijas internetu.

Jei jus domina sustabdyti savo traukiasi Valsčiaus ilgą laiką, blokuoja DHT visada turi būti dalis jūsų strategiją. Be sustojimo DHT, kas antrą taktika sustabdyti savo traukiasi Valsčiaus tik bus laikinas.

Pakeiskite savo gyvenimo būdą

Kai kuriais atvejais, plaukų slinkimas gali būti sukelia stresą. Jei dirbu ilgas valandas ar bendraujant su stresu savo asmeniniame gyvenime, yra tikimybė, kad gali būti jūsų traukiasi Valsčiaus priežastis.

Daugiau:

Svarbu atkreipti dėmesį, kad tai labai retas sukurti traukiasi Valsčiaus nuo streso. Dauguma laiko, streso susijusių plaukų slinkimas yra arba difuzinis plonėjimas (retinimo visoje savo galva) arba gumulėlių plaukų, kurie patenka iš karto, nes aukšto lygio streso hormonų.

Jei pabrėžė, geriausias sprendimas yra apsilankyti pas gydytoją. Jūs taip pat gali sumažinti stresą keičiant savo gyvenimo būdą, siekiant pašalinti tokius dalykus kaip reiklus arba pernelyg su mokesčiais darbo, asmeninių problemų ir kitų šaltinių stresu ir nusivylimu.

Naudokite plaukų augimą vitaminų

Nors vitaminai ir mineralai nesustos vyrų modelio nuplikimas, jie vaidina svarbų vaidmenį padedant jums augti storio, sveiki plaukai.

Siekiant optimalaus plaukų sveikatai, geriausia valgyti maistą, kad turtingos vitamino A, C, D ir E. Dauguma plaukų slinkimas ekspertai taip pat rekomenduoja vartoja rekomenduojamą suvartojamų biotino, kuris yra svarbus skatinant greičiau ir sveikiau plaukų augimą.

Geriausias būdas gauti dauguma šių vitaminų yra per savo mitybą. Jei esate netobuli bet kurį iš aukščiau išvardytų vitaminų, pridedant konkrečių ar kelių vitaminų papildas gali būti gera idėja.

Kaip bendra taisyklė, vitaminų nesiruošia turėti daug jai įtakos jūsų plaukų augimo nebent turite esamą trūkumą. Mūsų būtinų vitaminų už sveiką galvos plaukų vadovas aiškina daugiau apie vitaminus turėtų suvartoti optimaliai plaukų augimą.

Keisti savo šukuosena

Nors jis nebus sustabdyti savo traukiasi Valsčiaus nuo blogėja, pakeisti savo šukuosena yra lengvas būdas atkreipti dėmesį nuo savo Valsčiaus.

Prieš mes į konkrečius stilius, tegul padengti vieną svarbų taisyklę, ką reikia žinoti prieš priimant bet kokius pakeitimus savo šukuosena:

Nebandykite slėpti savo traukiasi Valsčiaus! Vietoj to, savo, kad jis traukiasi.

Combovers, ilgi kutai ir kitos šukuosenos, kurios yra skirtos pridengti nuplikimų dažnai galų gale daro priešingą piešimo daugiau dėmesio savo retinimo dėmės. Be to, niekas gerai atrodo su akivaizdžiu combover.

Vietoj bando paslėpti savo Valsčiaus, geriausi mažesne nei rinkos verte traukiasi hairlines linkę išlaikyti savo plaukus trumpas sumažinti kontrastą tarp savo plaukų ir kaktos lygis:

Pakalbėkite su plaukų slinkimas gydytojas

Ar norite imtis realių veiksmų, kad sustabdytų savo traukiasi Valsčiaus? Jei esate susirūpinę plaukų slinkimas ir norite apsaugoti savo plaukų ir pareikšti pabaigos toliau recesijos, geriausias sprendimas yra kalbėti su vienu iš mūsų ekspertų plaukų slinkimas gydytojai.

Mes tikime, moksliniu požiūriu plaukų slinkimas, kuris yra, kodėl mes galime padėti jums atnešti įtikinamų galą prie savo traukiasi Valsčiaus naudojant įrodyta, veiksmingas gydymas.

Nežinote, jei esate pasiruošęs pasikalbėti su gydytoju apie plaukų slinkimas? Jei nesate visiškai tikras, ar atėjo laikas imtis veiksmų dar, mūsų Ar jums reikia Plaukų slinkimas daktaras vadovas apima pagrindinius dalykus turėtumėte ieškoti prieš pradedant kalbėti su ekspertu apie savo plaukų slinkimas.

load...