Kaip spalvoti įstrigę žmogaus plaukų priauginimas

12 lapkričio 2018

Jei jūsų Clip-In plaukų priauginimas yra ne visai teisingas spalva jums, tik dažų jiems kitą atspalvį! Tai lengva namuose procesas, kaip ilgai, kaip jūs darote yourextensions tamsesnė arba pakeisti toną (pavyzdžiui, todėl juos Rausvai arba aušintuvas).

Žodis atsargiai, nors: Jei norite pašviesinti arba pabrėžti savo žmogaus plaukų priauginimas, apsvarstyti pasinaudojus profesionalios plaukų stilistas pagalbos. Galite pabandyti jį, tačiau tai sudėtingiau, aktyviau dalyvauti procese, kuris gali sugadinti jūsų brangaus investicijas, jei padaryta negerai.

load...

Prieš pradėdami, dar kartą patikrinkite, kad jūsų plaukai plėtiniai yra teisinga žmogaus plaukų. Ne dirbtinis plaukai gali būti sėkmingai spalvos.

Pasirinkite spalvą ir surinkti savo reikmenys

Pasirinkite spalvą iš professionalhair spalvos ir kūrėjas linija. Boxed spalva iš vaistinės nesuteikia jums galimybę pasirinkti, kūrėjas, kad jums naudoti savo plaukų plėtinių. Per 10 tomas kūrėjas ar Demi-nuolatinis spalva yra geriausia. Jūs galite naudoti 20-garso kūrėjas, jei reikia, bet 30- ir 40-apimtis gali sugadinti jūsų plaukų plėtinių, jei nesate atsargūs.

Matrica SoColor Nuolatinė kremas Plaukų spalva ir matricos Sollte 10 tomas Kūrėjas yra geras pasirinkimas; spalva ateina atspalvių, kurie yra energingas ir ilgalaikis įvairovė.

load...

Po nusipirksite savo spalvą ir kūrėjas, surinkti kelis tiekimą:

Organizuoti savo darbo sritį ir sumaišykite spalvas

Jei įmanoma, sukurti savo prekės dideliu prekystalio ar lentelės vietos su daug erdvės dirbti patogiai. Patalpa turi būti šilta ir gerai apšviesta. Spread lakštai alavo folija visoje savo darbo srityje, siekiant apsaugoti darbo vietą iš spalvos.

Pagal gamintojo nurodymus paruoškite savo spalvą. Dauguma spalva sumaišyti lygiomis dalimis spalvos ir kūrėjas. Jums reikės maždaug 3-5 uncijų paruošto spalvos plėtiniai. Daugiau spalva gali prireikti ilgesnio plėtinius.

Jūs neturite plauti plėtinius prieš spalvos, bet jums reikia juos šukuoti per pašalinti raizginius. Tada, paguldykite jį visoje alavo folija. Negalima spalva plaukus plėtinius, o jie yra šlapias ar drėgnas.

Daugiau:

Taikyti spalvą

load...

Naudojant pirštinės rankas ir spalvų šepetys, visiškai įsigertų kiekvieną jūsų plaukų pratęsimų skyrių su spalva tirpale. Būkite tikri, kad spalva visiškai paltai abi plėtiniai pusių iš jų viršūnės iki pat pabaigos. Tai kur kas geriau naudoti per daug spalvų, o ne nepakanka.

Startat plėtinio (kur yra klipai) Top žemyn į galus, po natūralaus kritimo plaukus. Taikant spalvą aukštyn kojom gali sugadinti plėtinius ir, greičiausiai, bus palikti savo plėtinius garbanotas ar netvarkingas.

Apdoroti spalvą

Po taikėte spalvą kiekvienam jūsų pratęsti skyriuje, laisvai padengti juos su polietileno plėvele, kad būtų išvengta spalvą nuo išdžiūvimo. Leiskite spalva apdoroti kambario temperatūroje pagal gamintojo nurodymus-paprastai, bet nuo 20 iki 40 minučių.

Patikrinkite nedidelė dalis plaukų plėtinių kas nuo penkerių iki 10 minučių per perdirbimo metu švelniai patrinkite spalvą off pratęsimo su popieriniu rankšluosčiu. Būtinai pakartotinai spalvą su savo spalvų šepetėliu po patikrinimo, ir prisiminti, kad plaukų spalva šlapi atrodo tamsesnis nei ji, kai sausa.

Kai apdorojimas buvo baigtas ir plėtinių spalva yra patenkinama, atėjo laikas išskalauti. Sulenkite savo Alavo folija pusiau patogiam transportavimui į kriauklę.

Išskalauti

Plaukite spalvą plėtinių naudojant šalto vandens esant žemam slėgiui, naudojant pirštais švelniai dirbti jį. Labai svarbu, kad jūs leiskite vandeniui tekėti kryptimi, kad plaukai natūraliai patenka, iš nukirpti dalį pratęsimo iki galuose.

Kruopščiai skalauti turėtų imtis 15-20 minučių. Įsitikinkite, kad jūs pašalinti visus spalvos; Jei abejojate, išlaikyti rinsing.Follow iki šampūnu plėtinius su švelniu, sulfato nemokamai, drėkina arba spalvų saugus šampūnu.

Šukos ir leisti išdžiūti

Kai esate tikri, kad jūsų plėtiniai išskalauti visiškai patiesti rankšluostį ant savo darbo vietos. Taikyti atostogos-in kondicionierių kiekvienam jūsų pratęsti skyriuje ir šukos juos švelniai su savo plataus ketera.

Leisti pratęsimus oro išdžiūti prieš naudojant arba juos stiliaus, ypač jei useany rūšies šilumos įrankiai.

load...