Kaip plaukai yra gydomi?

10 lapkričio 2018

Gydymas plaukų slinkimas yra didžioji pramonė su variantų, įskaitant šampūnai, losjonai, vaistai, pavyzdžiui, Finasteride ir minoksidilą, plaukų chirurgijos ir folikulų regeneracijos įvairovė.

Milijonai vyrų ir moterų visame pasaulyje kenčia nuo plaukų slinkimas (alopecija), kuris gali sukelti itin didelį skausmą ir paveikti bendrą psichologinę gerovę.

Yra daug rūšių Plaukų praradimas, kiekvienas su įvairių priežasčių, todėl teisinga diagnozė gydytojas su specializuotų žinių ir patirties plaukų slinkimas yra labai svarbus.

Priklausomai nuo priežasties, iki 80% žmonių, turinčių ribotos plaukų slinkimo turės spontanišką plaukų atauga per keletą mėnesių ir nereikia gydyti. Kai kurie žmonės gali turėti atkryčių arba turi laukti keletą metų Plaukų grįžti prie normalaus.

load...

Be kita ko - ypač su dideliais paveiktų sričių plaukų slinkimas - Plaukų niekada regrows.

Gydymas labiausiai paplitusi forma palaipsniui plaukų slinkimo - vadinamas vyrai ir moterys modelio nuplikimas (androgeninė alopecija / Moteris modelis plaukų slinkimas) - pagrindinis dėmesys skiriamas prevencijai plaukų slinkimas, didinti plaukų augimą ir apimantis plikas sritis galvos.

Nors mokslininkai nuolat dirba kurti naujus vaistus, ir pažangių chirurginių procedūrų pakeisti į modelio plaukų slinkimas išvaizdą, yra dar nuolatinis išgydyti.

Saugokitės įvairių alternatyvių produktų ir potions, teigdami pasiūlyti stebuklingas vaistas!

Įsitikinkite, kad aptarti savo poreikius, problemas ir emocinis poveikis plaukų slinkimas yra jums su savo gydytoju.

load...

Štai penki Dažniausiai plaukų slinkimas gydymo galimybės:

1. Finasteride

(Finpecia arba Propecia) 1mg. Tai žodžiu tabletė geriama kartą per parą. Galima tik pagal receptą. Neišgydo plaukų slinkimas.

Naudoja

Vyrų modelio nuplikimas (alopecija androgeninė)

Kaip tai veikia

Finasteride blokuoja fermento, kuris konvertuoja testosteroną į dehidrotestosteroną (DHT) folikulo. Kadangi pagrindinis kaltininkas androgenetic alopecija, DHT sukelia augimo fazės ir retinimo plaukus sutrumpinimo.

Efektyvumas

Klinikiniai tyrimai parodė, Finasteride būti labai veiksminga. Sustos plaukų slinkimas 99% vyrų per metus.

Trečiasis turi šiek tiek padidėjo plaukų, o trečioji Rodyti pažymėtas pagerėjimą plaukų augimą.

Medicinos praktikoje, narkotikų lėtina plikimo dauguma vyrų ir apsisuks plaukų miniatiūrinių kai.

Privalumai

Mažėja prostatos liaukos vyrų kuris yra imlus išsiplėtusios prostatos yra naudingas šalutinis poveikis. Gali būti naudojamas atskirai arba kartu su kitomis plaukų slinkimas gydymo, įskaitant operacijos.

load...

Trūkumai

Kai naudojamas kasdien ir nuosekliai veikia tik per ilgą laiką. Stabdymo vaistas gali prarasti bet kokį plaukus, įgytą per 12 mėnesių nutraukti vaistus. Nepatvirtintų vartoti moterims. Gali sukelti seksualinės šalutinis poveikis, pvz sumažėjo lytinis potraukis (mažiau nei 0,5%).

Sužinokite daugiau apie Finasteride ir kaip ji padeda plaukų slinkimo

2. Minoksidilas

(Regaine) 2% aktuali vaistų. (5% dozės efektyvesnis, bet tik 2% dozės galima Europoje be recepto).

Naudoja:

Minoksidilio sprendimas uždedama į galvos odą du kartus per parą. Jis yra naudojamas gydyti vyrų ir moterų modelio nuplikimas (alopecija androgeninė). Taip pat prieinama putų formavimo (naudojamas tik vieną kartą per parą). Bendriniai formos laisvų su kitais prekės ženklais ir tai taip pat yra įtrauktas kaip ingredientas kai per-the-counter produktus.

Kaip tai veikia

Minoksidilio anketa veikimo būdas nėra visiškai aiškus. Atrodo, kad pratęsti Anagen (augimo) etapo plaukų folikulus.

Efektyvumas

Rezultatai jos veiksmingumą lėtėja ar sustabdyti plaukų slinkimas tam tikru vyrų ir moterų laipsnis svyruoja nuo 50% iki 80% pacientų, kurie vartojo abu 2% ir 5% formulių. Tik apie 20% pacientų pranešti naują plaukų augimą. Efektyvesnis, kai taikomas apibrėžtų sričių plaukų slinkimas.

Daugiau:

Privalumai

No prescription reikalingi 2% dozės. Pasiekia puikių rezultatų stabilizuoti ir plaukų augimą gerinant naudojamas kasdien ir nuosekliai. Efektyviausias teisingą diagnozę, ir kai naudojamas kaip dalis gydytojas vadovaujasi plaukų atstatymo programą.

Trūkumai

Mažiau veiksmingas, kai taikoma didelių sričių plaukų slinkimas. Paprastai neveiksminga kai kurie ir toliau prarasti plaukus.

Efektyviau 5% tirpalas yra nepasiekiamas Europoje pagal receptą, bet turi žymiai dažniau šalutinis poveikis, pvz kontaktinio dermatito.

3. Steroidai

(Pvz kortizonas) - prieinama įpurškimo ir vietiniam vartojimui.

Naudoja:

Židininės alopecijos (būklė, kai imuninės ląstelės sunaikinti plaukų folikulus).

Kaip tai veikia

Steroidai paprastai švirkščiamas į nuplikimų kas 4-6 savaites, kol plaukų augimą yra baigtas.

Efektyvumas

Geras rezultatas injekuojamas steroidų gydyti, kai plaukų slinkimas procesas Posėdyje mažiau nei vienerius metus. Ribotos sėkmės su aktualiais steroidų tepamas ant odos.

Privalumai

Rezultatai jau gali būti matomas per mėnesį pradedant injekcijų kursą.

Trūkumai

Neefektyvus paveiktose alopecija suaugusiems areata ilgą laiką. Skausmingas - gali tekti anestetikų kremas prieš injekcijų.

4. Trombocitų turtingoje plazmoje (PRP) arba Kamieninių ląstelių terapija

Minimaliai invazinė, ne-chirurginis gydymas. Europoje ši procedūra, vadinama folikulų Regener-8 Plaukų slinkimas programa (FR-8) yra siūlomos Medicinos plaukų atstatymo klinikos.

Naudoja

Gydo plaukų slinkimas ir retinimo plaukų tiek vyrams, tiek moterims. Efektyvus androgenetic alopecija (nuplikimas genetinis) ir kitų tipų plaukų slinkimas, įskaitant židininės alopecijos (AA) ir Plikimas (AS).

Kaip tai veikia

Specialistas atkreipia 120ml nuosavo paciento kraujo, panaši į kraujo, kurių buvo imtasi dėl įprasto laboratorijos tvarka. Kraujo dedamas į sudėtingas centrifugavimo technika išcentrinio mašina, kuri atskiria baltymingų trombocitų iš kitų komponentų. Tai tada suleidžiamas tiesiai į retas gavėjo srityje skatinti plaukų augimą. Efektyviausias, kai jis naudojamas kartu su kitais transplantacijos procedūrų.

Efektyvumas

Kraujo trombocitų ir plazmos yra daug įvairių augimo faktorių (GF), įmonės ir citokinais (biologiškai aktyvių molekulių). Nors PRP turi tą "potencialas" skatinti ir remontas plaukų augimą, ši procedūra yra "nėra įrodyta, ar patvirtinti", atsižvelgiant į Tarptautinės draugijos Plaukų atstatymo operaciją (ISHRS).

Privalumai

Paprasta, greita ir neskausminga. Nėra atkūrimas arba žemyn laikotarpis. Teigia, kad ilgalaikių, ilgalaikį poveikį.

Trūkumai

Procedūra gali užtrukti iki trijų mėnesių parodyti rezultatus. Daugelis pacientų parodė, nedelsiant pagerinti plaukų augimą ir sustorėjimas. Stiprintuvas gydymo reikia kas 3-4 mėnesius.

5. Plaukų persodinimas operacija

Šoninis plyšio technika

Naudoja

Vyras ir Moteris modelio nuplikimas (androgeninė alopecija / Moteris modelis plaukų slinkimas)

Kaip tai veikia

Tiny individualios mikro ir mini folikulų vienetų įtakos neturi plaukų praradimo proceso persikėlė iš galvos (donoro srityje) pusių į plikas oda (gavėjas svetainę) srityje. Persodinami plaukai turi būti sumažinti, nuplauti ir stilizuotas kaip normaliems plaukams.

Efektyvumas

Persodinami plaukų folikulai (šaknys persikėlė iš savo originalios vietos į donorų ploto) veikti taip pat, kaip jie tai padarė savo originalioje svetainėje.

Taigi, jie ir toliau augs, o ne kristi dėl modelio nuplikimas, nes plaukai šioje srityje nėra jautrus vyriško hormono DHT.

Privalumai

Gana paprasta procedūra naudojant vietinę anesteziją. Persodinami folikulai pradeda augti 3-4 mėnesius po operacijos.

Persodinami plaukai nebus kada iškristi - jis kilęs iš donoro rajone ant galvos pusėse.

Trūkumai

Brangus. Priima 10-12 dienų iki siūlių gali būti pašalintos po operacijos. Visi rezultatai paaiškėja tik 8-12 mėnesių.

Plaukų slinkimas yra visą gyvenimą trunkantis procesas - dar procedūros gali prireikti užpildyti vykstančio plaukų slinkimas.

load...