Kaip pasirinkti tinkamą trumpą šukuoseną

13 lapkričio 2018

Kai kurie iš labiausiai stilingas moterų pjovimo jų plaukai trumpi garbei gyvenimo pokyčių, galbūt, ar tik nauja išvaizda. Geros naujienos yra tai beveik kiekviena moteris (su labai retomis išimtimis) gali dėvėti trumpų plaukų. Paslaptis yra rasti tinkamą pjovimas jūsų veido formą ir plaukų tekstūrą. Jūsų asmenybė taip pat vaidina svarbų vaidmenį.

Šiuo demonstraciją, išsiaiškinti, kuris trumpi šukuosena tendencijos tiktų jums geriausia.

Pirma: jūs galite išsisukti su trumpais plaukais?

Jei turite Super garbanotais plaukais, jums gali būti geriau ilgesnį šukuosena. Visi kiti plaukų tekstūros dirbti su trumpais plaukais.

load...

Čia yra pagrindiniai taisyklės trumpais plaukais:

Kuris stilius geriausiai laižytis savo veido formą?

load...

Check out šių Julianne Hough, kuris turi ilgą veidą nuotraukas. Kairėje atvaizdą, ji nešioja savo šviesius plaukus ilgai, kuriame pabrėžiamas jos ilgą veido formą. Tačiau vaizdą į dešinę, ji sporto gauruotas ilgą Bob, kuris prideda plotį jos veidą, todėl atrodo labiau ovalios.

Štai raktas ieškant puikus šukuosena: Jūs norite sukurti iliuziją, kad turite ovalo veido. Jūs nenorite pabrėžti apvalumas, jei jūsų veidas apvalus, ar jūsų smakras, jei jis juts.

Tai duoda mums Taisyklė numeris vienas renkantis trumpą šukuoseną: Pasirinkite pjūvį, kad puoselėja jūsų veido formos. Short Cuts yra populiarūs, nes jie savo funkcijas dėmesio centre. Štai keletas patarimų, kurie turėtų padėti jums:

Kuris trumpas stilių dirbti su savo plaukų tekstūros?

load...

Štai keletas patarimų, apsvarstyti kai kalbama trumpais plaukais ir plaukų tekstūros:

Ar galite išeiti su Bob?

Daugiau:

Bob ir toliau bus vienas iš labiausiai madinga plaukų stilių metu. Beveik kiekvienas gali dėvėti bob, išskyrus moterų su super garbanotais plaukais.

Šis stilius geriausiai veikia tiesūs plaukai, bet atrodo fantastinis natūraliai banguoti plaukai, taip pat. Su teise plaukai, Bobo augs gražiai. Taisome-ilgis Bobs trukti apie tris mėnesius. Jis auga iš į mielais ilgą Bobas.

Norite išbandyti trumpą, edgy supjaustyti?

Kai Rihanna išvyko iš blah ir ilgai Super Trumpai tariant, mados pasaulis perked. Netrukus kitų garsenybių pavyzdžiu pasekė su Scarlett Johansson ir Miley Cyrus priėmimo pjaustyti. Edgy gabalai padaryti dramatiškiausių pareiškimą ir simbolizuoja jėgą. Pink sumažinimas yra vienas iš populiariausių šukuosenų apie Grožio svetainėje.

Taigi, kas gali išsisukti su punk supjaustyti? Svarbiausia čia slypi jūsų asmenybę ir jūsų plaukų tekstūrą. Jūs turite turėti krašto jūsų suknelė ir savo asmenybės nutempti funky supjaustyti truputį, kitaip jums gali atrodyti kaip moteris su tikrai bloga šukuosena. Kaip plaukų tekstūra, jei matote, supjaustyti jums patinka, jūs turėtumėte apsvarstyti, jei jūsų plaukai tekstūra gali dirbti. Švelniavilnių gyvūnų plaukų kris butas be kai kurių produktų ir garbanotais plaukais bus Pouf iki jei sumažinti pernelyg tiesios. Pasitarkite su stilistas prieš jums įsipareigoja funky supjaustyti.

Myliu vokeliai? Tačiau galite dėvėti vieną?

Ahhh, Vokeliai. Kai Ginnifer Goodwin, išjungti savo pečių ilgio plaukų dėl vokeliai (žr ją supjaustyti čia), tai buvo didelė naujiena apie grožio dienoraščių. Kitos celebs pasekė ir dabar yra pakankamai spalvingas vokeliai gabalai kelias foto galerijų.

Ne visi gerai atrodo super trumpais plaukais, however.Women kurie smulkus puikiai su super trumpais gabalai atrodo. Venkite šį stilių, jei Jūs turite didelį antsvorį. Norite daugiau plaukai subalansuoti savo kūną. Tai taip pat nėra didelis atrodo moterims su ilgais veidus ar Super garbanotais plaukais.

Ilgai Bob puikiai veikia ant visų veido formų

Ilgai Bob, išpopuliarino įžymybės, įskaitant Emma Stone ir Sienna Miller, yra madinga, glostantis variantas visiems veido formų.

Bobs padaryti savo funkcijas dėmesio centre. Jie atrodo geriausias dėl moterų, turinčių gerą kaulų struktūrą ir darbą visiems plaukų tipams, išskyrus super rupi ir garbanotais plaukais, kuri turi didesnį ilgį taip, kad nebūtų Pouf iš.

Apsvarstykite savo priežiūra

Ne visi trumpi kirpimo yra mažai priežiūros. Jie iš tikrųjų sunkiausia gabalai prižiūrėti, kuri yra kažkas apsvarstyti, kai gaunate savo plaukų iškirpti. Jūs turite gauti juos sutvarkius kas 6 savaites; jie imasi plaukams formą suteikiančius produktus išlaikyti juos patikrinti (Sveiki, visus produktus, jums reikia vokeliai!), Ir jums gali tekti investuoti gyvenamajame name geležies išlaikyti bangos baimėje.

load...