Kaip pasirinkti tinkamą plaukų ilgį jums

15 lapkričio 2018

Jei esate svarsto Plaukų ilgis pokyčius, bet nesuprantamas Jūsų pasirinkimą, čia slaptas patarimas: pabandykite ant perukas. Pabandykite kelis perukai. Jums greitai sužinoti, kas ilgiai plokštesnis jums dauguma ir kurie iš jų geriausiai dirbti su savo veido formą, kūno tipo ir asmenybę.

Jūs netgi galite sužinoti, kad jūsų asmenybė keičiasi su kiekvienu plaukų ilgio. Gal jums tapti sassier su trumpais plaukais, sultrier su ilgai. Bet kuriuo atveju, tai įdomus testas.

Dar perukas nebus papasakoti viską. Štai penki veiksniai toconsider renkantis geriausius savo plaukų ilgį:

load...
 1. Jūsų plaukai tekstūros
 2. Jūsų veido forma
 3. Tavo asmenybė
 4. Whichcuts jums yra atkreipiamas į
 5. Jūsų gyvenimo būdas

Kaip Plaukų tekstūra veikia plaukų ilgį

Jei turite normalų plaukų, kad ne per storas ir ne per plonas ir džiovinamos gerai, praleisti į priekį. Plaukų tekstūra nesvarbu jums, kai jis ateina į plaukų ilgio.

Bet jei jūs turite švelniavilnių gyvūnų plaukų, garbanotas plaukų arba itin garbanotais plaukais, skaitykite toliau.

Pelnyti šukuosena, kad bus ne aukštos priežiūra (labas vienodo lyginimo plaukus kiekvieną dieną) arba Super unflattering (sveikinasi plaukus, kad patenka tarsi šlubuoti skuduru), atsižvelgti į šiuos pagrindinius taisykles.

load...
 1. Jei turite bauda, ​​ploni plaukai, tikriausiai nenoriu augti labai ilgai, nes ji pateks plokščia ir net pats brangiausias putėsiai nesiruošia suteikti jai kūną.
 2. Gerai, ploni plaukai atrodo geriausiai, supjaustyti į smakro ar trumpesnis. Sluoksniai padės pridėti kūną, bet per daug sluoksnių taip pat galite praretinti plaukai per daug. Įsitikinkite, kad jūsų stilistas neviršijama sunkūs razoring.
 3. Jei turite storio, garbanotais plaukais, tuo ilgiau jums eiti, tuo geriau jūsų plaukai kris.
 4. Jūs garbanotas ir garbanotas mergaitės greičiausiai norėsite išvengti eglutę išvaizdą (platus apačioje, liesos viršuje). Norėdami tai padaryti, turite jūsų stilistas supjaustyti sluoksniais taip, kad storis ne pabaigoje.
 5. Garbanoti plaukai tikrai gali būti problemų, dėvėti trumpas. Nors Audrey Tautou anketa garbanoti plaukai ir vokeliai gali padaryti jums šaukti baudą nuo šios taisyklės.

Yra sixbasic plaukų tekstūros (gerai, tiesus, banguoti, šiurkščios, garbanotas ir garbanotas), o kiekvienas iš jų ateina taisyklių nužudė.

load...

Kodėl jūsų veido formą klausimai

Kai jis ateina į plaukų ilgį, jūsų veido forma tikrai tik klausimai, jei turite super akivaizdus veido formą, kad manimi arba apvalios, ilgas, kvadrato arba širdies formos.

Jei nesate tikri, ką jūsų veido forma yra ir jūsų draugai negali suprasti jį, arba, yra tikimybė, jums nereikia jaudintis dėl to, ir jūs galite praleisti į priekį.

Bet tiems, su stipriais veido formų, žinant, kas glostantis gali būti itin naudinga. Pavyzdžiui, Rihanna turi ilgą veidą. Rihanna keičia jos plaukai labiau nei bet othercelebrity. Ji jį nešioja trumpas, ilgas, nusiskuto, smakro ilgio ir spalvų vaivorykštė.

Daugiau:

Tačiau čia dalykas: jos šukuosena visada glostantis. Žinoma, tai padeda turėti stilistai ant rankų Bars, tačiau ji taip pat žino, kas gerai atrodo ant jos. Štai keletas Plaukų ilgis taisyklės kai kuriais veido formų:

 1. Ilgos veidai turėtų vengti ilgų plaukų, išskyrus atvejus, kai jie turi garbanotais plaukais, kuris prideda apimtis veido pusių.
 2. Pečių ilgio gabalai atrodo gerai visiems, nesvarbu, savo veido formą.
 3. Kiekvienas gali dėvėti vokeliai, tačiau, jei turite ilgą veidą, nereikia smaigalys viršuje arba smūgis jį į Pompadour, palikti tuos žvilgsnius į savo apvalių dviveidis seserys, kuriems reikia pridėti aukštį.
 4. Venkite bob, hitai tuo smakro jei turite apvalų veidą, tai bus tik jūsų veidas atrodo apvalesnės. Eiti ilgą Bob vietoje. Ir pusė valomas kirpčiukai pridėti kampus į savo veidą, kuris kompensuoti apvalumo.
 5. Saugokitės kietų kampų, kvadratinių veidus! Sušvelninti savo išvaizdą su sluoksniais, bangų ir garbanų.
 6. Širdies formos veidai turėtų vengti bet kokio sumažinimo, hitai tuo jų pointiest vietoje: smakro. Ilgiau, tuo geriau.

Kaip asmenybė turėtų vaidinti veiksnys plaukų ilgio

Jūsų asmenybė gali atsispindėti jūsų šukuosena. Ar galite įsivaizduoti, dainininkas rožinė ilgai, vienodo išlyginti plaukų likeGwyneth Paltrow? Negali būti. Rožinė buvo skirtas roko Pompadour. Lygiai taip, kaip Anna Wintour dėvi savo parašo teisę bob dėl priežasties: jis connotes galią.

Trumpi plaukai connotes jėgą, nepriklausomumą ir kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, Audrey Tautou anketa, adorableness.

Vidutinio ilgio plaukai gali būti seksualus, linksmas ar net atletiškas. Jis gali būti madinga ir universalus ir gali būti mažiausiai aukštos priežiūra iš threelengths. Nešioti jį aukštyn arba nešioti jį žemyn. Nuplaukite jį ir leiskite jam išdžiūti arba prima ir susirangyti ją į tobulą banguota LOB.

Ilgi plaukai gali būti cheerleader-in-a-plaukai surišti į uodegą mielas ar bomba seksualus. Ji retai rėkia: "Aš esu profesionalus, galingas moters", tačiau. Jei ieškote darbo arba norite pradėti naują karjerą, jūs galite laikyti savo ilgus plaukus, bet galite apsvarstyti kapojimo iki ilgio, tai arčiau pečių, o ne savo krūtinės ląstą.

Kodėl turėtumėte įsiklausyti į savo žarnyne

Nurodykite šukuosena remiantis gabalai jums yra atkreipiamas į tai puiki taisyklė nykščio, nes jei jūs manote, nuostabi savo šukuosena, kad pasitikėjimas radiateoutward, piešimo žmones į tave, o juos atbaidyti.

Jūsų gyvenimo būdas yra labai veiksnys

Tikėkite ar ne, trumpi plaukai gali būti didelės priežiūros, daugiausia todėl, kad jūs turite gauti jį sumažinti kas keturias sixweeks.

Jei esate plovimas-and-go tipo, tada jūs turėtumėte pasirinkti šukuosena, kad bus nudžiūti gražiai. Jei jums patinka prima, tada apsvarstyti šukuosena, kad manimi universalus ir gali būti sulankstomi, dėvėti banguotas arba vienodo išlyginti tiesiai. Jei esate užimtas mama arba gyvena karšto klimato, plaukai surišti į uodegą bus jūsų geriausias draugas.

load...