Kaip pašalinti moterų smakro plaukus

14 lapkričio 2018

Moteris smakro plaukai yra didelė problema daugeliui. Bet mes turime įvairių plaukų šalinimo metodus, priklausomai nuo mūsų plaukų, odos tipą, ir biudžeto storio. Čia mes padėti jums nuspręsti, kuris iš jų yra geriausias jums.

Skutimas

Tik jei jūs ketinate per lazerio ar elektrolizės gydymo

Be abejo, tai lengvai ir greitai. Bet aš niekada rekomenduoti skutimosi moterų veido plaukus, jei jūs šiuo metu vyksta elektrolizės arba plaukų šalinimo lazeriu, nes tai jūsų vienintelis pasirinkimas pašalinti hairin tarp gydymo.

load...

Shavingsimply gabalai hairat odos leveland sukuria bukas galai, todėl atrodo storesni. Jei turite skustis, nereikia praleisti normalius veiksmus. Naudokite skutimosi aliejaus, kremo ar gelio ir po skutimosi gauti gražią skutimąsi ir išvengti išaugę plaukai.

Depiliacijos (Plaukų šalinimas kremai)

Jei manote, kad traukdami plaukus iš skauda kaip išprotėję, tada depiliacinis kremas yra žingsnis virš skutimosi kalbant apie tai, kaip ilgai jis trunka. Jis skyla plaukai taip, kad ji gali būti nušluota. Bet chemikalai yra labai stiprus, todėl jis ne jautri, linkusi ir negali gerai dirbti, kaip pašalinti visas storas, rupi hair.Try kažką padarė ypač veido, kaip AVON Veido depiliacinis kremas.

load...

Tweezing

Out Of The Blue, jūs matote tai ilgas, tamsus smakro plaukai spoksoti į tave. Pincetai yra gyvenimo užsklandą šiose situacijose, nes tai trunka kelias sekundes pašalinti, net gana trumpą plaukus. Bet tai nėra taip puiku, jei jūs turite daug darbo daryti valymo didelius plotus.

Epiliatoriai

Kaip tweezing, jums reikia plaukų augimą tiek, bet epiliatoriai padaryti darbą už jus. Visa tai traukimas, mes negalime meluoti ir sakyti, kad tai kaip ramiam vizito į Spa. Domina nuo šviesesnę pusę, tai taip daug greičiau nei pašalinti kiekvieną plaukus sau ir taip pat gali trukti savaites vienu metu.

Dėl biudžeto sąmoningas, galite pabandyti Veido EPIL iki Epilady tai baterija ir gali būti lengvai blaškoma savo rankinėje. Ritė plaukų šalinimo kaip REM Springare taip pat nebrangios, bet dažnai turi problemų su šalinant plaukus ant veido, kaip smakro kreives. Jei planuojate usingan epilatoron kitose srityse, Emjoi Emaginecantake priežiūros ofboth veido ir bodyusing 72 tweezerson dual galvų, kad jums plikasis greitai, tuo pačiu sumažinant skausmą.

Daugiau:

Threading

load...

Jums reikės būti tikrai kvalifikacijos tai padaryti savo, naudojant eilutę ištraukti savo smakro plaukus kad yra. Jei galite jausti plaukus, tie patyrę šioje senovės amatų jį pašalinti greičiau nei galite pagalvoti apie tai, kur kitur norite būti pūkelis-nemokamai.

Otherpros yra tai, kad tai labai sanitarijos ir nenaudoja jokių chemikalų, nes vienintelis dalykas, liesdami odą yra eilutė. Vienintelis iššūkis jums gali turėti, priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate, yra findinga sriegimo salonas.

Priešpilnis

Plaukų turi būti apie ¼ "ilgai, kol ji gali būti vašku. Su tamsiai ar storo smakro plaukai, ji gali pareikalauti daug kantrybės ir galbūt varžymasis tolet tai getthis ilgį. Apie plius pusėje, jis gali patraukti daug plaukų iš karto, net smulkių tie, ir youwon't turi vaškas maždaug monthbecause ji pašalinama iš šaknų.

Cukrumi

Kaip epiliacija, ji taip pat pašalina daug plaukų nuo šaknų greitai. Bet su tradicine technika naudojant pastą (ne gelio), plaukų reikia tik būti mažiau pastebimas 1/16 ". Pagaminta naudojant tik natūralius ingredientus (gauti receptą ir instrukcijas), jis neturi laikytis oda kiek epiliacija todėl mažiau skausminga ir sukurti mažiau paraudimą.

Lazerinis / IPL plaukų šalinimas

FDA nuolatiniam plaukų mažinimo, ji naudoja šviesos impulso išjungti plaukų folikulus. Apskritai, geriausi kandidatai yra tie, su odos tonai dėl šviesesnės pusės ir tamsiais plaukais, nes šviesa nukreipta į pigmento (spalvos plaukų).

Norėdami daugiau sužinoti apie namų devices- įskaitant tuos, kurie gali būti naudojami onwomen veido plaukus, ir vienas, kad yra pagamintas gydyti beveik bet kokios spalvos plaukai žiūrėkite: Home Lazeriniai / IPL sistemų.

Elektrolizė

Geriausias įrašus, o tik FDA patvirtintas nuolatinio plaukų šalinimo naudojant elektros srovę metodas. Skirtingai nuo plaukų šalinimo lazeriu, nereikia tam tikrą plaukų ar odos spalvos. Bet jums reikia kelis gydymo, siekiant gauti geriausius rezultatus.

load...