Kaip pašalinti gaktos plaukus vyrams - patarimai ir metodai

15 lapkričio 2018

Klausimas dažnai klausia, kaip šalinti gaktos plaukus vyrams? Tai geras klausimas, nes šalinant plaukus lytinių organų srityje reikalauja skirtingų taisyklių rinkinį ir jūs atėjote į tinkamą vietą.

Geros naujienos yra tai, kad yra daug differentmethods eiti apie gauti plikasis arba Sutvarkyta žemiau juostos. Kai tiesiog padaryti kai apyvoka, o kiti jums smooth- nors laikinai. Ir tada yra galimybių laikomi nuolatiniais. Mes jums per įvairių būdų, kaip atsikratyti plaukų, jums Saugumo patarimai šalinant plaukus nuo savo privačių dalių ir padėti jums išvengti erzinančių ir negraži šalutinio poveikio, pavyzdžiui, dirginimas, skustuvų iškilimų ir plaukų įaugimo.

load...

Kaip pašalinti gaktos plaukai

Vaikinai, jūs ne tik pakimba su skutimosi. Yra ir kitų būdų, kaip atsikratyti savo plaukais. Somethat gali palikti jums plikasis savaites ne kartą, net visam laikui. Sužinokite kiekvieno plaukų šalinimo metodas duomenis, įskaitant savo privalumus ir trūkumus, kurie iš jų jums gali būti suteikta daryti namuose, skausmas faktoriaus ir daugiau.

Taip pat žiūrėkite:

Intymi skutimosi gidas

Aš tikiu, kad jūs žinote, kaip naudoti skustuvą. Jūs tikriausiai skustis savo veidą kiekvieną rytą. Bet tai yra daug subtilesnis zona ir oda yra šiek tiek kitoks, lyginant su savo veidą.

load...

Mūsų vadovas specialiai vyrams, išmokti įvaldyti vis arti, saugų skutimąsi, tuo pačiu sumažinant bendrus, erzina šalutinį poveikį, pavyzdžiui, išaugę plaukai, iškilimų, niežulį ir skustuvo dega.

Pasakyk man daugiau:

Gaktos plaukų šalinimas vyrams apie genitalijas?

Su gaktos plaukų pašalinimas dėl atsi- radimas ten oda netoli genitalijas, ir tada ten plaukai tai ant lytinių organų. Šios zonos turi būti tvarkoma dviem skirtingais būdais, ar skustis patys arba eiti profesionalaus vaško. (Taip daugelis vyrų gauti brazilai.)

Daugiau:

Sužinokite saugumą ir atsargumo skutimosi genitalijas ir vaškavimas asmeninius dalių.

Brazilijos vaškas

Vyrai ketinate salonai ir SAT ir gauti bikini vaškų, įskaitant brazilai, nes jie mėgsta, kad epiliacija išlaiko plaukų nemokamai iki šešių savaičių plotą. Prieš pasiimti telefoną ir užsirašyti, skaityti, ko tikėtis ir dar dažnai užduodamas klausimas: "Kas, jei per Brazilijos aš įjungtas?

load...

Apipjaustymas

Daugelis vyrų, ir moterų, tiesiog apkarpyti savo plaukus žemyn, kad ji atrodo labiau prižiūrimas, o ne jį pašalinti negailėti sau šalutinį poveikį, kad dažnai ateina su šalinant hair- kaip niežulys, paraudimas, dirginimas ir išaugę plaukai. Youhave keletas variantų, kaip eiti apie kirpimas (skaityti sąrašą), įskaitant naudojant pagamintus produktus, ypač už viliojimo vyrų plaukai žemiau (žr sąrašą).

Gaktos Lazeriniai Plaukų pašalinimo Būtina perskaityti prieš gaunant zapped

Plaukų šalinimas lazeriu naudoja šviesos impulso išjungti plaukų folikulus ir reikalauja daug sesijų. Tai FDA nuolatiniam plaukų mažinimo ir apskritai tiems, kurie turi lengvesni odą ir tamsesnės plaukus. Nors namų prietaisų, įskaitant naudojant intensyvi impulsinė šviesa (žr sistemas) nebūtų naudojami ant lytinių organų, jie gali būti naudojami ant plaukų ribų reguliariai apatiniai linija.

Genitalijų Electrolysis- Ilgalaikis plaukų pašalinimas dėl privačių teritorijų?

Elektrolizė taip pat reikalauja daug sesijų. Tačiau odos ar plaukų spalva nėra veiksnys rezultatų ar saugos, pavyzdžiui, plaukų šalinimo lazeriu.

Turėtumėte būti įsipareigojęs plaukų nemokamai, jei eiti šiuo keliu. Nors jūs nesate 100% garantuotas, kad amžinai tai geriausias pasirinkimas, jei jums nereikia kada nori vėl pamatyti savo gaktos plaukus. Elektrolizė yra vienintelis būdas FDA nuolatiniam plaukų šalinimas.

load...