Kaip naudoti ricinos aliejų plaukams, odai ir kitoms grožio pranašumoms

9 lapkričio 2018

Ricinos aliejus daro grįžimas dėka savo rimtų grožio naudą.

Jūs manote, kad vienintelis asmuo, kuris prisiekia ricinos aliejaus kaip savo grožio rutinos dalis jūsų 90-metų močiutė. Bet žinote, ką jie sako: Galų gale, viskas metai tampa naujas dar kartą. Įskaitant šią medžiagą.

Yup, daugėja gamtos grožio mėgėjai yra keiksmažodžių iki ricinos aliejus-augaliniu aliejumi, gautų iš ricinmedžio sėklai augalų kaip panacėja gražiau oda, sklandžiau plaukai, ir net plokštesnis pilvas. Bet tai iš tikrųjų teisėtas? Štai kai kurie iš dažniausiai touted grožio naudą ricinos aliejaus išvaizdą, ar jie verta pabandyti-o kai jums tikrai turėtų ignoruojama.

load...

Kas yra ricinos aliejus?

Lygiai taip pat alyvuogių aliejaus ateina iš alyvuogių ir kokosų aliejus yra kilęs iš kokoso, ricinos aliejus gaunamas iš ricinmedžio aliejaus gamykloje, taip pat žinomas kaip Ricinus communis. Jis pardavė daugiausia vaistinėse ir "Amazon".

Ricinos aliejus nauda

Ramesnis, mažiau spuogų linkusi oda

Nesvarbu, ar jūs susiduriame su paraudimu, zits, arba raukšlių antpuolio, nėra pretenzijų trūkumas, kad ricinos aliejus gali padėti. Kai nauda yra manoma, kad iš ricinoleino rūgštimi, priešuždegiminis riebalų rūgštis, kuri pasižymi antimikrobinėmis ir antioksidacinėmis savybėmis.

load...

Bet tai tikrai geresnis pasirinkimas jūsų odai nei kitas aliejus, kaip kokosų, migdolų arba simondsijų? Tyrimas apie ricinos aliejaus odos Salve yra gana ribotas, todėl nėra žinojimas tikrai būdas, sako Robinas Evans, MD klinikinis instruktorius dermatologijos ne Albert Einstein College of Medicine ir įkūrėjas Pietų Konektikuto dermatologijos. Bet slathering stuff valios, bent jau, kad jūsų odai rasotas, daugiau jaunatvišką srautą. Jis gali veikti kaip lubrikantas. Drėgna oda atrodo geriau nei sausai odai-galvoti apie razinų, palyginti su vynuogių.

Tai nėra teisingas pasirinkimas visiems, nors. Jei turite kontaktinį dermatitą, rezultatai rodo, kad ricinos aliejus gali dar labiau dirginti odą. Taip pat šiek tiek neužkemša porų, arba porų užsikimšimo-todėl ji gali pasunkinti inkštirų ir whiteheads jei jūsų oda yra jau riebi.

Daugiau:

Minkštesnė, lygesnė plaukai

Kadangi ricinų aliejus veikia kaip lubrikantas gali pridėti, padės padaryti sausas, garbanotas sruogų atrodo lygesnė ir ryškesnė. Tačiau šiuo atžvilgiu, jūs greičiausiai gauti tą pačią naudą iš bet kurios naftos rūšies. Takeaway? Galite visiškai naudoti jį sutramdyti tuos garbanos. Tiesiog nereikia tikėtis, kad ji dirba bet kokį magija pasibaigus alyvuogių arba kokoso aliejų, kuriuos galbūt turite sandėliukas.

load...

Dėl lygesnio pilvo

Geros naujienos: Jei kamuoja vidurių užkietėjimas sukeltas pilvo pūtimas, ricinos aliejus tikrai gali padėti. Vartojimas stuff paragina savo žarnyną pakabinti ant daugiau vandens, todėl sunku, sausi išmatos suminkštėja. Jis taip pat stimuliuoja žarnyno susitraukimus, padeda ištuštinti savo širdį iš aiškina Niujorko gastroenterologas Samantha Nazaretas, MD. Kitaip tariant? Tai tikrai, tikrai gerai vidurius.

Naudojant ricinos aliejus nuo vidurių užkietėjimo, paprastai, yra apskaitomas kaip saugus. (Patikrinkite butelio etiketę arba pasikalbėti su gydytoju dėl dozavimo nurodymus.) Bet tai galingas, todėl nenustebkite, jei jis sukelia stiprų spazmai ir viduriavimas. "Tai turėtų būti naudojamas kaip labai laikinai fix ir negali būti priimami ilgą laiką. Elgtis atsargiai ", sako dr Nazareto.

Kai jūs neturėtumėte naudoti ricinos aliejus

Venkite nurijimas ricinos aliejaus, jei esate nėščia. Ricinos aliejus jau seniai naudojamas kaip liaudies gynimo į Greito starto darbą; Be stimuliuoja žarnyno susitraukimus, kai kurie tyrimai su gyvūnais rodo, kad tai gali sukelti susitraukimus gimdos. Nesvarbu, ar tai iš tikrųjų veikia, yra neaiški, bet tai geriau klysta dėl atsargūs ir išvengti vartoja jį, sako Sherry Ross MD, akušerijos / ginekologijos ne Providence Joninių medicinos centro Santa Monikoje, Kalifornijoje. Bet jei jūs ieškote jį naudoti ant odos ar plaukų pasiimti-me-up?

load...