Kaip jūsų gyvenimo būdas sukelia plaukų slinkimą

12 lapkričio 2018

Trauminis skyrybų gali sukelti plaukų slinkimą moterims, bet todėl gali rūkymas, per didelis alkoholio vartojimas ir tam tikromis ligomis. Kava, apsauga nuo saulės ir laiminga santuoka, kita vertus, saugo plaukus.

Moteris gaudytojas savo atspindį veidrodyje, nes ji šukos plaukus.

Tarsi skyrybų sielvartas nebuvo sunkumų pakankamai, atrodo, kad moterys ilgalaikiai vedybinis pertrauka-up taip pat gali susidurti su plaukų slinkimas.

Nauji moksliniai tyrimai atskleidžia, kad genetika žemę, kitą stipriausias prognozuoti vidurinės linijos (centrinis), plaukų slinkimas moterų yra jų šeiminės padėties, su sutuoktinio praradimą (per arba skyrybų ar mirties) padidinti riziką retinimo plaukų aukščiau, kad susituokusių ar vienišų moterų.

load...

Labiausiai tikėtina, kad stresas yra nerimą skyrybų, kad atrodo, sukelti plaukų slinkimas moterų aspektas, pažymėjo tyrimo autorius, pirmininkas plastinės chirurgijos katedros Case Western Reserve School of Medicine.

Rūkymas, alkoholio vartojimas ir plaukų slinkimas

Pernelyg didelis geriamojo ir / arba Rūkymas taip pat atrodo, kad padidinti plaukų slinkimas moterų riziką, studijų found.But kitais atžvilgiais dvi lytys buvo paveiktos skirtingai, su įvairių modelių vyrų plaukų slinkimas sukėlė iki perlaikymas saulės, vėžio istorijos ir turintys kušetės bulvių gyvenimo būdą, among others.

Ką mes galime pasakyti, yra tai, kad mes identifikuoti veiksnius, kurie pasirodo tiek didinti riziką ir mažesnę riziką, tiek vyrams, tiek moterims, nepriklausomai nuo genetinio disponavimo.

load...

Pirmajame tyrime, autoriai sutelktas tik 84 moterų identiški dvyniai, visi jie atliktų gyvensenos klausimynus, po lygaus bandymų hormonų kiekį kraujyje ir platus nuotraukų analizę savo plaukus baseinas.

Tyrimai identiški dvyniai gali būti naudinga, nes kiekvienas dvynys atlieka tuos pačius genus kaip ir kiti, atmetant genetinius skirtumus, kaip galimą priežastį dėl bruožas ar ligos.

Visoje laiko zonoje (šalia šventyklos) galvos, komanda nustatė, kad daugiau metų moteris rūkė tuo didesnė plaukų slinkimas.

Iš odos ligų istorija taip pat prisidėjo prie plaukų slinkimas toje srityje, o turintys vos pora gėrimų per savaitę iš tikrųjų atrodė, kad sumažinti riziką.

Plaukų slinkimas į vainikiniame rajone (arčiau viršaus) galvos moterų buvo susijęs su yra diabetinė tam tikra odos liga formą ir yra dabartinis rūkalius, o antsvoris ar nutukimas buvo susijęs su mažesne rizika plaukų slinkimas.

Daugiau:

Iš tyrimo rezultatų matyti, kad moterų plaukų slinkimas gali būti sukėlė per dideli miego modelius, taip pat atvejais, dažniausiai susijęs su stresu, pavyzdžiui, turėti kelis vaikus ir / arba tuokiasi.

load...

Plaukų slinkimas, nerimas ir depresija moterims

Saulėje ir plaukų lossWomen kurie gėrė kavą, naudojami saulės apsaugos (pavyzdžiui, skrybėlę) ir buvo laimingai vedęs visi susiduria mažesnę bendrą riziką plaukų slinkimas, pridūrė jis.

Komanda antrasis tyrimas panašiai pažvelgė plaukų slinkimas tarp 66 vyrų identiški dvyniai.

Rezultatai: be rūkymo ir saulės poveikio, turintys pleiskanų istoriją taip pat padidino vidurinės linijos plaukų slinkimas riziką, o sukauptas saulėje ir vėžio istorija padidėjusi rizika tiek laiko ir vainikiniame plaukų slinkimas.

Sukelia plaukų slinkimas

Vyrai, kurie nedarė reguliariai ir turėjo aukštą kraujospūdį taip pat turėjo didesnę riziką vainikiniame plaukų slinkimas.

Vyrai, kurie pasinaudojo lauke daug taip pat susiduria su didesne rizika, plaukų slinkimas, ir Guyuron mano saulėje gali suvaidinti vaidmenį.

Gydantis gydytojas dermatologas, New York City, išreikšta tiek nuostabą dėl išvadų, susijusių skyrybų plaukų slinkimas moterims.

Tai sudėtinga, bet tai ne šokas rodo, kad įvairių rūšių streso gali sukelti plaukų slinkimas. Arba, kad vyrai ir moterys nepatiria streso tuo pačiu būdu, kad jų plaukų slinkimas modeliai gali skirtis.

Tyčiojasi mano plaukų slinkimo

Aš esu didelis šalininkas idėjos, kad tai, kaip jums tvarkyti stresą, kuris gali padaryti skirtumą.

Proto ir kūno ryšys yra neįtikėtinai galingas. Jis padeda išbandyti ir išlaikyti perspektyvą, įdėti didelius dalykus, kurie atsitiks gyvenime, pagrindinius etapus, jų vietoje ir išlaikyti atvirą protą.

Žinoma, jūs vis dar galite gauti gydymą.

Jūs vis dar galite eiti Rogaine (minoksidilas) lašai arba plaukų gydymas lazeriu, pvz.

Visada yra medicinos dalykų, kurie gali būti padaryta, ir vienas netrukdo kitos.

Bet pacientai taip pat reikia bandyti ir kontroliuoti, ką jie gali kontroliuoti, kalbant apie tai, kaip jie požiūris stresą ir dirbti situacijas.

load...