Kaip išvengti plaukų slinkimo ir atvirkščiai

10 lapkričio 2018

Noras išvengti ir pakeisti plaukų slinkimas vyksta bymost žmonių tam tikru momentu savo gyvenime, ir ji gali būti didžiulis stresas taškas kai. Retinimo plaukų paprastai yra susijusi daugiausia su vyrais, bet milijonai moterų kasdien taip pat susiduriame su šiuo klausimu.

Mes visi matėme baisu infomercials perspektyvių stebuklas tabletes, kurios suteikia ilgai puikia spynos ar garantuoti kad plaukai persodinimas yra jūsų geriausias variantas. Jei abu saugos ir prieinamumo lygį yra susijęs, Skaitykite toliau ir sužinokite, ką gydymas iš tikrųjų dirbti siekiant užkirsti kelią ir pakeisti plaukų slinkimas.

load...

Dietos ir plaukų slinkimas ryšys

Pagrindinis veiksnys užkertant kelią plaukų slinkimas prasideda jūsų dietos. Mūsų plaukai yra dviejų produktų iš mūsų organų ir daugiausia sudaryta iš baltymų ir ilgų grandinių amino rūgščių ir peptidų obligacijų. Tinkamai pamaitinti šias struktūras, sveikas, gerai suapvalinti dietos nereikia.

Būdami toli nuo nesveiko ir perdirbtų maisto produktų yra puikus pamatas, bet pridedant papildomų maistinių medžiagų skatinti sveiką plaukų augimą duos jums geriausius rezultatus. Žemiau yra plaukų sveiko maisto ir maistinių medžiagų sąrašas.

Stop pabrėždamas

Ironiška, streso nuo plaukų slinkimo jausmas taip pat apie Blogiausia tai neleidžia. Ilgą laiką streso sukelti organizmui pereiti į išgyvenimo režimu. Visi jūsų organizmo energijos ir maistinių medžiagų yra naudojami išlaikyti esminę kūno ir organų funkcijas, kurios palieka jūsų plaukai neapsaugoti ir unfed.

Daugiau:

Kai kuriais kraštutiniais atvejais, klientai bus sukurti pleistrai alopecija, kuris sukelia plaukų iškrenta dideliuose pleistrai. Geros naujienos yra tai, atrodo, kad po to, kai organizmas gydo nuo streso, streso plaukų slinkimas yra linkęs pakeisti save po kelių mėnesių, nors tai ne visada atveju.

load...

Apriboti pernelyg stiliaus ir cheminių ar terminis apdorojimas

Pernelyg balinimas, cheminis tiesinimas ir perms gali sukelti pažeistiems plaukams ir lūžimo. Nuolat naudojant fiksuotus-lygintuvai, garbanoti lygintuvai Tvirtai traukiamosios jūsų plaukus atgal gali sukelti toks pat likimas.

Tai labai svarbu šviesti savo klientus apie apsaugoti savo plaukus, jei jie daro bet kuris iš šių dalykų. Jei plaukai pradeda tapti trapūs iš cheminių procedūrų ar pernelyg stiliaus, pasiūlyti baltymų gydymą arba gaminį į savo klientui.

Naudojant Klinikiniai plaukų augimą gydymas

Yra daug produktų pateikimo į rinką, kad gali padėti su plaukų augimą ir nuostolius. Šie produktai yra rimti dalykai ir visada turėtų būti naudojama kaip nurodyta. Jei tai padarysite, kai kurie iš jų tikrai veikia.

load...
load...