Kaip išlaikyti pasitikėjimą praradus plaukus

12 lapkričio 2018

Yra ką pasakyti senėjimo grakščiai.

Senėjimas yra neišvengiamas ir jis taip nuspėjami, kuris prasideda su smulkių linijų, kad gilinti laikui bėgant plėtrai. Be to, jūsų oda pradeda sag, jūsų sąnariai pradeda skausmas, ir jūs turite sunku atsiminti vardus ir detales. Tam tikru momentu, jums gali prireikti pagalbos pildant kasdienes užduotis.

load...

Kai gyvenimas taip šį nuspėjami, tai lengva priimti šiuos pakeitimus. Kai dalykų atsitikti iš eilės, tačiau ji gali būti šiek tiek sunkiau spręsti.

Kiek 66% vyrų sukurti tam tikrą plaukų slinkimas iki 35 metų amžiaus ir 85% 50 metų amžiaus ar vyresniems vyrams turėti tam tikrą plaukų slinkimo laipsnį. Amžius yra vienas iš pagrindinių rizikos veiksnių, plaukų slinkimas, kuris yra tai, ką daro ji taip liūdina, kai tai atsitinka jauniems vyrams.

Prarasti savo plaukus bet kokio amžiaus yra sunku, bet kai tai atsitinka jūsų 20s ar 30s ji gali būti tiesiog kankinantis. Pabaigoje, tačiau, jūs turite pasirinkimą, kaip jums atsakyti. Laikyti svarstymas sužinoti, kaip išlaikyti savo pasitikėjimą, kai prarasti savo plaukus.

load...

Psichologinis poveikis plaukų slinkimo

Plaukų slinkimas yra fizinis reiškinys, bet jis turi potencialą kurti psichologinius efektus, tokius kaip stresas, nerimas, depresija ir žema savivertė.

Kodėl plaukų slinkimas, kad sukrečiantys?

Mokslininkai rodo, kad ji gali turėti kažką daryti su mūsų kultūra ir mūsų apibrėžimą grožį. Per šimtmečius, žmonės puošia savo kūną įvairiais būdais iš papuošalų ir drabužių tatuiruočių ir auskarų. Bėgant metams, plaukų stilius atėjo ir praėjo, tačiau vienas dalykas lieka nepakitęs - Plaukų vaidina svarbų vaidmenį pasitikėjimo savimi ir tai yra dažnai laikomas abstraktų priemonę grožio.

Nuošalyje nuo kultūrinių įtakų, plaukai yra požymis ir tai turi įtakos, kaip jūs matote save. Kai plaukų slinkimas tampa akivaizdu, jis gali sukelti sumišimą ar gėdą, kuri, savo ruožtu, gali sukelti jums pasitraukti iš santykių ar išvengti socialinės situacijos. Galų gale, psichikos poveikis plaukų slinkimas gali dirbti savo kelią į savo karjerą ir net savo šeimos gyvenimą.

load...

Jei vis dar skeptiškai psichologinio poveikio plaukų slinkimo, atsižvelgti į neseniai tyrimo rezultatus. Pagal šio tyrimo rezultatus, plaukų slinkimas gali sukelti didelę psichologinę analizę, todėl perdėtai jausmas bjaurumo. Jis netgi gali sukelti kūno dysmorphic sutrikimas, būklė, kai ligonis patirtimi stiprų nerimą apie savo išvaizdą. Be to, gydytojai nustatė, kad emocinis našta nuplikimas gali sunaikinti pasitikėjimą, sukelti psichikos sutrikimai, ir net gali sumažinti gyvenimo kokybę.

Patarimai, kaip išlaikyti jūsų pasitikėjimą

Nors jums gali būti suteikta galimybė pasirinkti, kiek Plaukų jūs prarasite arba kaip greitai tai atsitinka, jūs galite pasirinkti, kaip jūs leiskite jam įtakos jums. Vienas variantas yra tapti nusiminusi, depresija ar net piktas. Jūs galite leisti emocinis svoris jūsų plaukų slinkimas sunktis į savo darbą, savo santykius, ir net savo kasdieniame gyvenime.

Daugiau:

Jūsų Antrasis variantas yra jį priimti. Jūs neturite patinka tai, kad jūs prarandate savo plaukus, bet jūs turėtumėte pripažinti, kad tai, kas vyksta. Kuo greičiau susitaikyti su savo plaukų slinkimas, tuo greičiau jūs galite pradėti imtis veiksmų jai išspręsti.

Jei pasirinksite antrąjį variantą, yra keletas paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant sumažinti psichologinį poveikį plaukų slinkimo ir atkurti ir išlaikyti savo pasitikėjimą. Štai keletas idėjų:

Jūs negalite turime pasirinkimą apie prarasti savo plaukus, bet jūs galite pasirinkti, kaip jums atsakyti. Galite gyventi neigimas ir leisti savo plaukų slinkimas sunaikinti jūsų pasitikėjimą ir sumažinti savo gyvenimo kokybę, arba galite pasiimti, kas tai yra ir išmokti susidoroti su juo. Pasitikėjimas yra pasirinkimas ir, nepaisant savo plaukų slinkimas, jis yra vienas, kad jums turėtų būti padaryti kiekvieną dieną.

load...